STRAIPSNIAI

2021-02-26. Vladimiras Troščenka .   Ar Gabružis Landsbergis pasiruošęs ginti mūsų diplomatų Kinijoje garbę ir orumą?

 

 

Įdomu ar Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministras Garbielius Landsbergis yra informuotas apie mūsų diplomatų testavimus?

plačiau
 Vladimiras Troščenka .    Senstelėjusi ,,viešmergė

Šiandien naršydamas internete atkreipiau dėmesį į kažkokios Agnės Jagelevičiūtės  jautrų kreipimąsi į visuomenę: ,,AŠ STOVIU IR LAUKIU SKIEPO". Pagalvojau kas gi čia nutiko? Visam pasaulyje didžiausia problema yra suvaryti nepaklusnias ,,avis" skiepijimuisi...

plačiau
Dovydas Norkūnas Stambulo Konvencija

 ,,Trojos arklys", prisidengiant smurtu prieš moteris. Kur veda liberalai ir LGBT (lesbietės, gėjai, biseksualūs ir translyčiai žmonės)?

Atsiranda vis gi labai teisiškų feministų kuriems reikia ĮRODYMŲ. Tai va. Jei žmogus mąstantis, tai šitas straipsnis bus knockoutas bet kokiam konvencijos simpatizavimui. Nebent žmogus tikrai bet kokia kaina siekia Lietuvos susinaikinimo. Teisininko apžvalga. Viskas blyn surašyta. Čia jau ne mano paviršiniai filmukai, čia labai rimta.

plačiau
 2021-02-24. Vladas Troščenka .      Pasaulio zekų, areštantų ir nusikaltėlių MANIFESTAS

 Jau beveik metus, mes esame be kaltės įkalinti moderniose konclentracijos stovyklose. Kažkokių neaiškių žmogelių sprendimu ir valia apribotos visos mūsų prigimtinės teisės ir laisvės. Paliekant tik laisvę dirbti, mokėti mokesčius ir mirti.

   Vieni iš mūsų įkalinti lengvesnio režimo kolonijose, kiti sunkesnio režimo kolonijose, bet visus mus vienija viena pagrindinė šio modernaus visuotinio įkalinimo ypatybė -  MŪSŲ VISŲ LAISVĖ APRIBOTA BE MŪSŲ KALTĖS.

plačiau
2021-02-19. Vladimiras Troščenka. KAS TURI AKIS PAMATYTI - PAMATYS...

 

 

Ankščiau labai pergyvenau, kad tik savo tekstuose arba kalboje su kitais žmonėmis, ko nors nepasakyti per daug. Labai bijojau pažeisti Kristaus mokymą "Nemesk perlų kiaulėms ir neduok savo duonos šunims."... 

plačiau
Alvydas Veberis .   Panevėžio apygardos teisme nuotoliniu būdu matomos ,,Žvaigždės“

Viskam yra pradžia ir pabaiga. Jei Lietuvą išgarsintoje pedofilijos byloje-žudikėje nebūtų Stankūnų, nebūtų ir jų dukterų Violetos, ir Laimos. Jei nebūtų šių damų, nebūtų gimę jų dukros Orinta ir Deimantė. Jei jos nebūtų gimę, tai nebūtų ir Lietuvą sukrėtusio siaubingo skandalo, kuris atskleidė ne tik Lietuvoje vaikų tvirkinimo atvejus, bet dar labiau parodė, kokie baisūs įvykiai vyksta visame Pasaulyje pedofilų irštvose. 

plačiau
Vladas Troščenka  .     Tu nori, kad tave gydytų greitai, efektyviai ir pigiai arba, kad ilgai, neefektyviai ir brangiai?

 

 

 

 

Mano gyvenime buvo labai daug gerų draugų ir draugių medikų (ankščiau, nes po mano straipsnių jie bijo su manimi bendrauti, kad nepakenti savo karjerai). Mano mama taip pat buvo medikė. 

   Vieni buvo geri medikai, kiti šiaip sau, bet Dievas apsaugojo ir man neteko bendrauti su medikais niekšais. Būtent tokiais, kurių dabartinėj viešoje erdvėje prisiveisė kaip blusų pas valkataujantį šunį...

plačiau
2021-02-17. PRANAŠYSTĖS PILDOSI

 

 

 

Tai kas vyksta šiandien, nėra atsitiktinumas, o daugelį dešimtmečių ruoštas ir tobulintas planas...

 

 

plačiau
Vladas Troščenka . Ar TIKRAI žinai 10 Dievo įsakymų?

 

Daugelis žmonių sako:

 

,,Aš savo gyvenime laikausi 10-ties Dievo įsakymų."

   Keisčiausia, kad dažnai tie žmonės net nežino kokie gi tie 10 įsakymų. Jų nežino ne tik netikintys žmonės, bet ir tie kas vadina save tikinčiaisiais.

plačiau
2021-02-10. VAKCINACIJA IZRAELYJE - KITU KAMPU

Izraelis, Vakcinacija ir mano šeimoje jau esantis tarptautinis skiepų pasas.

Globalistų kontroliuojama Lietuvos žiniasklaida skelbia, kad "ŽYDAI aktyviai skiepijasi, net per ŠABĄ". "Izraelis aktyviausiai ir geriausiai pasaulyje skiepijanti šalis", "Jau paskiepyta 30 proc. Izraelio bandos/populiacijos". 

plačiau