STRAIPSNIAI

Korupcijos epidemija

Korupcijos epidemija

Tironijos tikslas, - persekioti ir sunaikinti Pasaulį. Šimonytės ir kitų diktatorių geriausia Kalėdinė dovana,- jums skirtas skiepas. Mirties eksperimentinis vaistas, kuris reklamuojamas už Judo sidabrinius.

plačiau
ALVYDAS VEBERIS. MAFIJA TRIUMFUOJA

Jau tapo įprasta, kai nuskriaustieji minantys teismų slenksčius, ne tik neranda Tiesos, bet turi įrodinėti, kad jie yra sveiki. Anot sistemos ,,tarnų“ tik durniai gali ieškoti  Tiesos Lietuvos pelkėje.

 Lietuvos Respublikos generalinei prokurorei Nidai Grunskienei dirbant  Panevėžyje, mano įsteigtas paramos  Fondas  ,,Biblijos studijos“, gavęs kaimynų skundus dėl 92 metų vienišos senolės nepriežiūros,  kreipėsi į N.Grunskienės vadovaujamą prokuratūrą dėl viešo intereso gynimo.

plačiau
V.ZELENKO. KELIAS Į PRAŽŪTĮ


– Jungtinės Valstijos šiuo metu turi ne prezidentą (Bideną), o demencija sergančią marionetę Baltuosiuose Rūmuose.

– Šie bedieviai gyvuliai – vaikus aukojantys stabų garbintojai nori sunaikinti sąmoningą Dievo mokymo siekimą. Tai yra karas prieš Dievą.


– Baimė yra įrankis, tai yra masinio naikinimo ginklas, baimė naikina žmonių psichiką.

plačiau
Pasimelskime

,,Nėra nieko paslėpta, kas nebūtų atskleista, nieko slapta, kas nepasidarytų žinoma ir neišeitų aikštėn“. (Lk 8,17)

 

 

Pasimelskime

 

Pasimelskime už ligonius, už valdžią, kuri nepaliaujamai stebina tautą. Pasimelskime už Landsbergį ir Adamkų, kurių garbei, Radviliškio rajono milijonierius-lakūnas Kazimieras Masulionis su žmona Vitalija,  pastatė nuostabaus grožio bažnyčią. Pasimelskime už šį milijonierių, kuriam mažiausias Dievo tarnas Alvydas Veberis atvyko pranešti TIESOS žinią. Tą žinią, kurią Kristus perdavė savo apaštalams ir prašė ją skelbti iki pasaulio pakraščių.

 

plačiau
Kodėl taip, Ekscelencija Rimantai 2021-12-17

,,Nėra nieko paslėpta, kas nebūtų atskleista, nieko slapta, kas nepasidarytų žinoma ir neišeitų aikštėn“. (Lk 8,17)

 

Po Garliavos įvykių visas pasaulis skamba pedofilijos skandalais ne tik politikų, bet ir Dievo ,,tarnų" tarpe Romos Katalikų bažnyčioje. Juos dengia patys popiežiai. Vilkaviškio parapijos įvykiai tik tą patvirtina. To paties mėšlo rastume beveik visose jų bažnyčiose.

plačiau
ALVYDAS VEBERIS. VĖL NAUJI MESIJAI?

Panevėžyje pasirodė ,,gelbėtojai" kuriantys naują partiją. Vieni skęsta griebdamiesi paskutinio ,,šiaudo", kiti skuba užimti jų vietą.

Nesulaukę N.Metų trys ,,karaliai" (Saulius Skvernelis, Tomas Tomilinas, Linas Kukuraitis) keliauja per Lietuvą. Jie  kuklūs.  Be karūnų ir generolų antpečių, apsaugos ir tradicinių kostiumų su kaklaraiščiais.

plačiau
Alvydas Veberis. NAUJAMETINIAI KARALIAI

NAUJAMETINIAI KARALIAI KELIAUJA PER LIETUVĄ

 

Trims ,,karaliams" (politikieriams S.Skverneliui, T.Tomilinui, L.Kukuraičiui) ne gėda dubenėlyje dalinti senoliams išmaldos sriubą. Jie tuo net didžiuojasi.

plačiau
Alvydas Veberis. PELĖSIAI

Turbūt nieko nebestebina, kad gyvename paskutinėmis dienomis. Visi pabaigos ženklai sutampa su Kristaus išsakytais žodžiais. Tuomet apaštalai Kristaus klausė: ,,Pasakyk mums, koks tavo atėjimo ir pasaulio pabaigos ženklas?  Kristus atsakė, žiūrėkite, kad niekas jūsų nesuklaidintų. Daug kas ateis prisidengę mano vardu ir sakys: , Aš Mesijas!- ir daugelį suklaidins’’.

plačiau
 KOVA UŽ UŽDANGOS

Geroji žinia kiekvienam, kuris nori gyventi. Būtina perskaityti. Bus daugiau naudos, nei gyventi nežinioje ir blaškytis, kaip nendrė vėjyje

Karas ir neramumai, smurtas ir žmogžudystės, badas ir skurdas, tornadai, potvyniai, žemės drebėjimai… Nieko naujo.
Vis dėlto šiandienos karta susiduria su naujais ir sudėtingais iššūkiais: aplinkosaugos problemomis, genetine inžinerija, klimato kaita, mitybos epidemijomis ir kt. Taip pat daugelis iš mūsų matome, kad mūsų visuomenė tolsta nuo pagrindinių moralinių vertybių.

plačiau
2021-11-30.  Alvydas Veberis.   Buvęs sportininkas tikisi teisingo teismo

,,Jei kas geležimi užmuštų žmogų, bus kaltinamas žmogžudyste

ir baudžiamas mirtimi“. (Biblija. Sk 35,16)

Daugelis žino, kad Lietuvos teismuose rasti Tiesą neįmanoma. Nebent pagal pažintis ar už kyšius. Ir tai, greičiau bus išteisintas nusikaltėlis nei teisusis, nes teisusis kyšių nedalija, o nusikaltėliai, norėdami išvengti bausmės, atiduoda ,,teisingumo“ vykdytojams už laisvę dideles pinigų sumas...

plačiau