STRAIPSNIAI

Alvydas VEBERIS.  KORUMPUOTIEJI TEISĖJAI

Panevėžio apygardos teisme, atskirtas nuo savo kolegų, teismo slenksčius mina advokatas Gintaras Ruseckas.

Advokatas Gintaras Ruseckas yra kaltinamas dėl prekybos poveikiu. Kaltinamajame akte nurodoma, kad 2018 m. G. Ruseckas susitarė duoti 22 tūkst. eurų kyšį advokatui Donatui Zagreckui, kad šis paveiktų Lietuvos apeliacinio teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėją K. Jucį. Buvo tikimasi, kad teisėjas panaikins Vilniaus apygardos teismo nuosprendį ir išteisins advokato G. Rusecko atstovaujamus asmenis.

plačiau
Alvydas VEBERIS  TEISINĖS SISTEMOS VIRAŽAI

2020 metų spalio 13 d. atlikta krata viename bute Santariškių g., Vilniuje. Sulaikytas bute gyvenantis nuomotojas Arminas Pimpė. Po kratos  palikta bute jo mergina-sugulovė, kuri, po vaikino sulaikymo, pasišalino su visais nuomotojo daiktais.

plačiau
 Karo teismas - TRIBUNOLAS visiems valstybės išdavikams !

Akivaizdu, bet neįtikėtina. Ar tai gali būti TIESA? Pašnekovas kalba apie tai, kas seniai sklando viešoje erdvėje. Jie užima pirmąsias Romos Katalikų bažnyčios suolų vietas. Nejaugi  jie ištikimi   šio pasaulio kunigaikščio (velnio) tarnai? Mirtis išlygina visų kupras...

plačiau
Alvydas Veberis .     NAKTINIS NAMO ŠTURMAS

Spalio mėn. 13 dienos 4 val. nakties į Santariškių g., Vilniuje namo vieną iš butų, gyventojams ramybę sudrumstė įsibrovėlių gauja. Jų buvo ne mažiau  aštuonių. Vieni apsirengę civiliai, kiti kaukėti su neperšaunamomis liemenėmis. Jų buvo ne mažiau  aštuonių. Vieni apsirengę civiliai, kiti kaukėti su neperšaunamomis liemenėmis.  Buto savininkė, gyvena ir dirba Jungtinėje Karalystėje... 

plačiau
Alvydas VEBERIS.  PANEVĖŽIO APYGARDOS TEISME CIRKAS TĘSIASI

Devinti metai, kai Rezonansinės Garliavos pedofilios bylos-žudikės cirkas tebevyksta Panevėžio apygardos teisme.

Bylą nagrinėjanti teismo kolegijos  sudėtis nepakitusi. Posėdžiui pirmininkauja teisėjas Vaidas Meidus, jos  sudėtyje teisėja Jolanta Raščiuvienė bei  Valdas Ciesiūnas. Sekretoriauja Rima Pačešiūnienė.

plačiau
Rimantas Švaplys.  LAIMĖTI RINKIMUS AR LIETUVĄ?

Šiuo metu, dėl prasidėjusio rinkiminio vajaus, epidemijai nueinant į antrą planą, vėl grįžtame į seimo rinkiminį - politinį turgų. Iš esmės prekės tos pačios. Politinė rinkodara, keičiant etiketes irgi visiems žinoma. Deklaratyvinės, be skaičių, datų, niekuo neįpareigojančios programos, bei agitacinės laidos su nuvalkiotais: sieksime, stengsimės, didinsime, mažinsime ir t.t., ir pan.. 

plačiau
2020-09-16. NEKASK DUOBĖS KITAM, NES PATS ĮKRISI

Pagal šią patarlę vyksta  įvykiai Garliavos  byloje – žudikėje. Kasdami duobę nekaltiems, patys taip gyliai įkrito, kad griebiasi bet kokio menkniekio, kad galima būtų nubausti N.Venckienę... 

plačiau
Alvydas Veberis.  UŽDUSO SKALIKAI?

Po dešimties metų PANEVĖŽIO apygardos teisme jau antrame teismo posėdyje, kai nebematyti nei vieno sisteminės žiniasklaidos ,,skaliko“.  Visiškas ,,štilis‘‘. Gal išsikvėpė, nes  visuomenė primaitinta pertekline melo doze, o dabar viskas lenda į paviršių?  Užduso ar ruošiasi  naujai melo bangai?

plačiau
Alvydas Veberis. RAGINU, ATSIKVOŠĖKITE!

Po Neringos Venckienės išbraukimo iš kandidatų sąrašo į Seimo narius, turintys išminties, įsitikino, kad Lietuva nėra teisinė Valstybė, kai Konstitucinės ,,dvasios" kaišioja pagalius į ratus. Neringa suprantamai išaiškino įstatymų viršenybę tiems išlaikytiniams, kurie neturi sveiko proto,  ir dirba pagal komandą ,,Fas'', nors patys tą neigia... 

plačiau
Alvydas Veberis.  PROKURORAS GRIEBIASI ŠIAUDO

Panevėžio apygardos teismo darbuotojai prašė gerbti Valstybę ir vadovų išleistus, kad ir kvailus įsakymus. Tuo tarpu daugelis teismo administracijos pareigūnų teismo rūmuose vaikšto be kaukių, be apriboto atstumo.

plačiau