STRAIPSNIAI

Baigdamas savo kalbą Parlamente, LAURENTAS LOUIS sakė: ,, Pasaulis pavojingas ne dėl tų, kurie daro piktus darbus, o dėl tų, kurie žinodami apie tai, šių nesustabdo“.
Ar mažesnį susidorojimą ir patyčias, kaip Neringa Venckienė ir jos šalininkai, patyrė Belgijos parlamentaras LAURENTAS LOUIS?

plačiau
Alvydas VEBERIS.  PANEVĖŽIO APYGARDOS TEISME TAS, KURIS NENEŠĖ GARLIAVOS MERGAITĖS

Po ilgos pertraukos Panevėžio apygardos teisme, įvyko paskutinis  UAB ,,Niklita“ ir jos vadovo Valdo Kuktos civilinės bylos posėdis. Šios įmonės vadovas siekia prisiteisti  6000 eurų iš Kauno tardymo izoliatoriaus buhalterės Rasos Kazėnienės, paviešinusios kalėjimų sistemos negeroves. 

plačiau
Alvydas VEBERIS.  NUSTOKIME IŠRADINĖTI DVIRATĮ

Lorentas Louisas: ,,Pasaulis – pavojinga vieta ne dėl tų, kurie daro piktus darbus, o dėl tų, kurie, tai žinodami, jų nesustabdo

 

Lietuvoje tvarka,  kaip toje pasakoje: ,,Gyveno senelis ir senelė. Jie turėjo trobelę. Viens šik..., kits bezd... kol trobelė subyrėjo. Ir vėl nuo pradžios. Gyv...''. Rinkimų maratone tas pats per tą patį. Ir taip jau 30 metų. Manau, šis Virginijaus Sankausko pasiūlymas...

plačiau
Alvydas VEBERIS.  ČIKAGOS TEISMUI

Alvydas VEBERIS

 

Gerbiamas teisme,

aš pradėsiu, kaip ir dera mano profesijos atstovui, Dievo Žodžiu, nes tik jame slypi TIESA....

 

plačiau
SUPŪVUSI DVASIA

Kai supūna dvasia, ponas Grušai, tai Dievas nebepadės, ką jau kalbėti apie kunigų importą iš Vietnamo

plačiau
Alvydas VEBERIS. TEZĖS

ROMOS KATALIKŲ BAŽNYČIOS KLAIDINIMAI 

Laikas sekti Kristaus pėdomis ir drąsiai įvardinti klaidinimus, kaip tą padarė 1517 metais Martynas Liuteris.

Kol tikintieji tiki Antikristo melu, tenka imtis drastiškų priemonių. Kitaip neatsikvošės...

plačiau
dr. Algimantas LEBIONKA. SUPŪVUSI DVASIA

dr. Algimantas Lebionka

2019-09-17

Kai supūna dvasia, ponas Grušai, tai Dievas nebepadės, ką jau kalbėti apie kunigų importą iš Vietnamo...

plačiau
Alvydas VEBERIS.  ALKOHOLIO DRAUDIMAI - ŽALIA ŠVIESA NARKOTIKAMS

 

Teismuose nesibaigia  narkotikų prekeivių susivienijimų nusikaltimai. Kai komisarai kontroliuoja ir patys užsiiminėja  šiuo ,,verslu“, tai argi paprasti mirtingieji imdami pavyzdį iš teisingumo vykdytojų gali nesusivilioti šiuo nelegaliu verslu?

plačiau
Alvydas VEBERIS.  NESIBAIGIA PARTIJOS VARGAI

Prezidentui Rolandui Paksui nepadeda nei burtininkės -  ekstrasensės Lenos Lolišvili, nei Merkinės piramidės Povilo Žėko kerai, nei jo valdoje pastatytas kryžius. Už Panevėžio apygardos teismo posėdžių salės durų sisteminės žiniasklaidos ,,rykliai“. Jei jie Panevėžyje, vadinasi paduota komanda ,,Fas‘‘.

plačiau
Alvydas VEBERIS.  TEISINGUMO PARODIJA

Matydamas skriaudžiamus Lietuvos respublikos gyventojus, gaudamas iš gyventojų  nusiskundimus, pagal savo galimybes, bandau informuoti visuomenę, atsakingas institucijas, kas dedasi mūsų šalyje.

Apie valdininkų ir teisininkų korupciją, jų giminystės ryšius, nusikaltimus, persekiojant, baudžiant, įkalinant net žudant  teisiuosius, vien ,,Laisvas Laikraštis“ yra prirašęs tiek atskirų istorijų, kad neužtektų jaučio odos jas visas surašyti.

plačiau