STRAIPSNIAI

 

 

Ne viename komentare galime rasti klausimą, kodėl tokie visi pikti? Kodėl tiek daug kalbama apie blogį, karus, vaidus, nesėkmes, kodėl tokie niūrūs veidai? Ar gali būti kitaip?

plačiau
Mantas Areima. JĖZUS IR VAIKAI

 

Žmonės Jėzui nešdavo vaikučius, kad Jis juos paliestų, bet mokiniai jiems draudė. Tai pamatęs, Jėzus tarė jiems: "Leiskite mažutėliams ateiti pas Mane ir netrukdykite, nes tokių yra Dangaus karalystė. Iš tiesų sakau jums: kas nepriima Dievo karalystės kaip kūdikis, neįeis į ją". Ir Jėzus laimino vaikus, apkabindamas ir dėdamas ant jų rankas (Šventasis Raštas Mk 10).

 

plačiau
Alvydas Veberis. PURVIAI

Teisingumo mafija, savo sprendimais toliau stebina Lietuvos piliečius, su kuriais susidorojama įvairiausiomis represinėmis priemonėmis.

Po Šiaulių apylinkės, apygardos teismų išteisinamųjų nuosprendžių įsigaliojimo, padaviau LIETUVOS VALSTYBĘ į teismą dėl turtinės ir neturtinės žalos atlyginimo.

plačiau
Alvydas Veberis. KAI DIEVUI VIETOS NEBELIEKA, VELNIAI PRADEDA PASIUTPOLKĘ ŠOKTI

Nereikia nei puolančių rusų. Išsigando net plastmasinių butelių. Baltųjų rūmų "kapitonė su sava svita" išsilakstė kaip žiurkės iš skęstančio laivo. Kas bus, kai pasirodys tikras savižudis, apsiginklavęs sprogmenimis ar rusų karys su bomba? Ar NATO apsaugos? 

plačiau

Apie tai, kas vyksta pasaulyje ir Lietuvoje. Kaip žmonės paverčiami mankurtais...

plačiau
Alvydas Veberis. KAS VYKDO TEISINGUMĄ? AR DIEVAS REIKALINGAS TIK ESANT DUOBĖJE?


Ką tik paskambino raudanti vieno tarptautinio nusikaltėlio – recidivisto  sugyventinė Sandra ir pranešė, kad jos gyvenimo draugas vėl uždarytas į Panevėžio areštinę. Neseniai jis buvo grįžęs iš įkalinimo įstaigos Norvegijoje. Tai aštuntas kartas! 

 

Kuo išskirtinė ši banali kriminalinė situacija? 

plačiau
Alvydas Veberis.           SPĄSTAI NAŠLAIČIAMS

Valstybinių įstaigų ir organizacijų  skaičius Lietuvoje sparčiai auga, biurokratų armija didėja, piliečių skaičius, tarsi karo metu mažėja, o realios pagalbos ištikus bėdai ar nelaimei sunku sulaukti. Tai įvyksta tik tada,  kai apie problemą sužino visas pasaulis. Tada puolama gaisrą gesinti ir dažniausiai teisieji lieka kalti. 

plačiau
Svajūnas Marcinkevičius. NUO VILKO ANT MEŠKOS

Prieš keleta metų Lietuvą supurtė Garliavos įvykiai, vėliau Pikeliškių globos namų, šiandien - jau Švėkšnos specialiojo ugdymo centro skandalai. Tačiau mūsų valstybėje, kur pirštu dursi, ten kiaura. Ne tik šių, bet ir daugelio kitų valdiškų įstaigų, kurios neva rūpinasi tėvų paliktų vaikų ar našlaičių gyvenimu, lydi tragiškos istorijos, deja, jos Lietuvos žmonėms nėra žinomos. Yra dar vienas, viešumai mažai žinomas aspektas: tokiais ,,valdiškais“ vaikais labai gerai sugeba pasinaudoti ne tik pedofilai, bet ir  įvairaus plauko vertelgos... 

plačiau
A.VEBERIS. Neįtikėtina, bet tai faktas, kuris šokiruos ne vieną...

 

"Aš bendrauju ne tik su krikščionimis, bet ir nusikaltėliais, vagimis, narkomanais, banditais, žmogžudžiais... Iš tiesų yra keletas atsivertusių, kurie kaip ir šis, šiame video skelbia Dievo Žodį. Kitiems tas kelias labai ilgas ir ne visi pasiekia finišą. Praeina dešimtmečiai, bet trokšantys išsilaisvinti iš antikristo grandinių, galiausiai pradeda mąstyti, ateina praregėjimas. Gimsta iš naujo. Dievas kantrus ir tokių laukia,"- sako Alvydas Veberis...

plačiau
Alvydas Veberis. MARIJOS ŽEMĖ

Jie lenkiasi moteriško pavidalo pamėklei, kurią vadina „Marija“, jie bučiuoja vyriškos išvaizdos stabo, įvardinto „Jėzumi“, kojas, jie laižo akmenį Šiluvoje ir statosi medinius drožinius – „rūpintojėlius“ savo kiemuose. Jie smaigsto kryžius šalikelėse, nes vis nori matyti Jėzų nukryžiuotą, o ne gyvą, kuris prisikėlė iš numirusiųjų prieš daugiau kaip 2000 metų.

plačiau