STRAIPSNIAI

Švenčių proga dovana Jums. Su Meile iš dangaus!

Žmonės ieško TIESOS. Tai labai geras ir kilnus siekis, bet kai TIESA-KRISTUS atėjo į žemę, TIESA tapo pavojinga tiems, kurie širdyje puoselėjo  piktus kėslus. Tai jie suplanavo Tiesą prikalti ant kryžiaus ir ją nužudyti. Jie tada nežinojo, kad Tiesa galingesnė už mirtį...

 

plačiau
Garliavoje

Šiandien fondo nariai vieną kepalėlį duonos ir gėles nuvežė į Laimutės ir Vytauto Kedžių namus. Viešpats šiuose namuose maitino minią ir daugino duoną (kaip iš gausybės rago) ganėtinai ilgą laiką. Minia nedėkojo, nesuprato ir nemąstė iš kur tokia gausa. Jie valgė, gėrė, linksminosi...ir egoistiškai rūpinosi savo kūniškais malonumais. Jie pamiršo Dievą. Ne tik Jo negarbino, bet tiesiog spjaudė Jam į veidą.

plačiau
KAIP GAMINAMOS SENSACIJOS

"Skandalas Šiauliuose: vyras teigia, kad jį išprievartavo bažnyčioje''- pamatęs tokį sensacingą ir intriga "kvepiantį" straipsnio pavadinimą, retas kuris nesusigundys jo atsiversti. Tuo naudojasi DELFI sensacijų gamintojai. Vardan portalo skaitomumo, jie nepasibodėjo vėl papilti paplavų ant jau teismo išteisinto žmogaus ir tai padarė pažeisdami ne tik žurnalistinę etiką, bet ir įstatymus. Pamatę, kad jiems patiems pakvipo baudžiamąja atsakomybe, delfistai puolė taisyti padarytas klaidas, bet šmeižikų mestas šešėlis ant nekaltų žmonių ir nieko dėtų bažnyčių taip ir liko...

plačiau
Fondas aplankė Panevėžio moterų kalėjimą

 

 

Kaip šauksi, taip atsišauks. Tik gerumu galima nugalėti blogį. Šiandien aplankiau su fondo globotiniais ir geros valios žmonėmis Panevėžio moterų pataisos namus. Nuteistųjų mažyliams nuvežėme rūbų, o suaugusioms pasaulinės literatūros bei Lietuvos rašytojų knygų. 

plačiau
Atverti širdį...

„Kas benutiktų – viskas į gera". Bet kuris išbandymas – visada galimybė. Dievas mūsų nebaudžia, o tik leidžia mums mokytis. Visas mūsų gyvenimas – išbandymų grandinė, kurio rezultatas – suvokimas. Ir jei su tavimi atsitinka kažkas už ribų – na visiškai, atrodytų, blogai ir nėra kur dėtis – kvaila būtų klausti: „Už Ką?". „Kodėl?" – štai teisingas klausimas.

plačiau
aLVYDAS vEBERIS

 

 

 

 

 

 

 

Ką sako Dievo Žodis apie Jėzaus motiną ir ko moko katalikų denominacija, kuri visiškai atitolusi nuo Dievo Žodžio ar Kristaus mokymo. Viena buvusi katalikė, Marijos garbintoja, dalinasi mintimis https://soundcloud.com/smaras-k/2011-08-15-marija

plačiau

 

 

Maitvanagiai gretinami su žmogumi kelia įdomias asociacijas, verčia kiekvieną dar kartą susimąstyti apie mūsų santykį su aplinka ir su vienas kitu.

Neatsitiktinai aš pasirinkau būtent šią metaforą. Gyvename beprotiškame, beprotiškame pasaulyje... 

plačiau
Alvydas Veberis PASAULIS   ŽVĖRIES   GNIAUŽTUOSE

Jei atsiverstume vieną skaitomiausių pasaulyje knygų Šventąjį Raštą, tai Apreiškimo knygoje rastume  žodžius, kurie ištarti vienam iš Kristaus mokinių apaštalui Jonui:

,,Ir užvirė danguje kova. Mykolas ( aut.pastaba - Kristus) ir jo angelai kovojo su slibinu. Ir kovėsi slibinas ir jo angelai, bet jie pralaimėjo, ir nebeliko jiems vietos danguje.
 

plačiau
Popiežius Pranciškus: Būtina pagreitinti santuokos galiojimo procedūras

Kokie jie popieriniai krikščionys, jeigu vis dar išradinėja dviratį. Biblijoje visa tai apie ką Pranciškus kalba, aiškiai pasakyta. Jie bando Dievo įsakymus iškraipyti ir vis, kaip pasaulietinė valdžia, daryti sumaištį prigalvodami naujų nurodymų ar leisdami naujus įsakus.

plačiau
Alvydas Veberis. ATSAKYMAS SKAITYTOJUI

Skaitytojas: "Visada švenčiau Kūčias, Kalėdas, Velykas. Juk tai krikščioniškos šventės, simbolizuojančios Jėzaus gimimą ir prisikėlimą. Jai jų nešvęstumėm, paniekintumėm Dievą. Juk pasakyta: šventę švęsk! Švenčiu ir Visų Šventųjų šventę, vaikai švenčia Heloviną, Valentino dieną, Užgavėnes... Juk tai tik šventės! Juk tai protėvių tradicijos!"...

Rašytojas M.Areima savo išleistoje knygoje ,,Turtingas be cento" atsako Dievo Žodžiu į skaitytojų paklausimus. Kad suklaidintųjų tikinčiųjų akys ir protai nušvistų, pateikiu trumpą ištrauką:

plačiau