STRAIPSNIAI

Alvydas VEBERIS.  VELYKINĖ DOVANA PAGONIMS-POPIERINIAMS KRIKŠČIONIMS

Neapsikentęs žmonių nepaklusnumo, Dievas atiduoda juos į savo priešininko rankas. Jeigu kas skaito Šventą Raštą –Bibliją žino, kad šėtonas yra melagis ir žmogžudys. Dievas parašė ne tik dešimt Dievo įsakymų ant dviejų akmens plokščių, kuriuos   perdavė  pranašui Mozei, bet ir kiekvienam gyvenimo atvejui sukūrė taisykles, kuriomis privalome vadovautis. Visais laikais žmonės paminę Kūrėjo nustatytą tvarką vadovavosi savo ribotu protu, o ne dieviška išmintimi. Velykinė dovana, sudegusi katedra   Paryžiuje, atkreipia viso pasaulio dėmesį, kad žmonija priartėjo prie pavojingos ribos-dienų pabaigos.

plačiau
Alvydas VEBERIS.   POSOVIETINĖ CIVILIZACIJA LIETUVOJE. KĄ DAVĖ NEPRIKLAUSOMYBĖ?

1990 m. kovo 11 d. Lietuvai atgavus Nepriklausomybę ir prieš įstojant į Europos Sąjungą (2004.05.01), Didžiosios Britanijos  Karalystės ministrė pirmininkė Margaret Thatcher, vadinama ,,Geležinė ledi‘‘ patarė Lietuvai neskubėti iš vienos sąjungosž pulti į kitos sąjungos glėbį. Ji  numatė ateities neigiamus padarinius. Šiuo metu visa tai puikiai iliustruoja įvykiai (BREXIT) jų šalyje, kai  norėdami pabėgti iš Europos Sąjungos gniaužtų, niekaip su jais negali rasti bendros kalbos.

plačiau
 Alvydas VEBERIS. NUODAI NARKOBARONŲ RANKOSE

Dar 2011 metais D.Grybauskaitė teigė: ,,Tampame oligarchų ir nusikalstamo pasaulio valdoma valstybe. Korupcija Lietuvoje pradeda paralyžiuoti valstybės vystymąsi. Prezidentės teigimu, prie smulkios korupcijos žmonių mentalitetas taip įpratęs, tad ją tiesiog toleruoja.

plačiau
Alvydas VEBERIS . LIETUVOS ,,ŽVAIGŽDYNAS

 

Paviešindamas  Šiaulių AVPK ONTT ekskomisarų - narkobaronų posėdžių eigą, kurie Panevėžio apygardos teisme tęsiasi jau penkti metai, prognozavau, kad  suderintas, pagal iš anksto numatytą grafiką, posėdis  vasario 13 d. neįvyks, nors teismas dar to nežinojo...

 

plačiau
Alvydas VEBERIS .  MERŲ PEŠTYNĖS DĖL POSTO

Šį sekmadienį, kaip visi žinome, pakartotini mero rinkimai. Panevėžyje susidarė neįprasta padėtis. Dėl šio posto kausis du buvę ,,ištikimiausi" draugai. Vienas jų, Panevėžio politinio judėjimo ,,Kartu‘‘ iniciatorius ir steigėjas Povilas Urbšys nesuvokė, kad priglaudė savo užantyje gudrias ,,gyvates'. Kai su jo pagalba Mykolas Rytis Račkauskas užėmė mero postą, galima sakyti, kad savo bendražygį P.Urbšį pasiuntė ant trijų...

plačiau
Alvydas VEBERIS.  PARAZITUOJANTYS PANEVĖŽIO MAITVANAGIAI

Nutirpus sniegui, nuvykime aplankyti vienos Fondo globojamos vienišos 92 metų senolės M.V.Kasiulienės kapus.

Nuščiuvome pamatę naujai supiltą nedidelį šviežių žemių kauburėlį. Vėliau  išsiaiškinome, kad nepranešus Fondui, atvežta ir palaidota M.V.Kasiulienės urna...

plačiau
Alvydas VEBERIS. Rinkiminis teisinio nihilizmo šou?

Pagaliau! Po Prezidentės pagyrų teisėjams, jos pačios skaudūs kirčiai. Yra gera patarlė: ,,Negirk dienos be vakaro". Aušta šviesus rytas. Pavasaris. Metų pradžia. Tai sapnas ar tikrovė? Gal kadencijos dienų pabaigos ženklai, kad už padarytas šunybes teks visiems atsakyti?

plačiau
 Alvydas VEBERIS.  GRAŽBYLIAUTOJAI

Rašau, Panevėžio m. kandidatei į merus p. Sandrai Jakštienei, po jos kreipimosi į miesto gyventojus dėl dalyvavimo Panevėžio miesto mero rinkimuose, po darbo partijos vėliava. Jos logotipe šypsena, ir užrašas: ,,Atsakau už savo žodžius!"

plačiau
Alvydas VEBERIS.  LIETUVOS ,,ŽVAIGŽDYNAS

 Buvęs Vidaus reikalų ministras, dabartinis premjeras S.Skvernelis 2015 m. kreipėsi į pareigūnus ir prašė jų: "Niekada nesiklaupkite prieš neteisybę, smurtą, spaudimą, baimę. Niekada neatsukite nusikaltėliui nugaros..." 

plačiau
Alvydas VEBERIS.  EKSKOMISARŲ SPEKTAKLIS TĘSIASI

Ekskomisarai, iš įtariamųjų grobė ir pardavinėjo ne tik kontrabandą (cigaretes, narkotikus,), bet susigundė  blizgučiais ir iš jų namų ėmė  auksą, laikrodžius, grandinėles, pinigus  jų neapskaitydami. Tokiu būdu stengdamiesi juos nusavinti.  Vykdydami ,,teisingumą“,   patys tapo nusikaltėliais.

plačiau