STRAIPSNIAI

ALVYDAS VEBERIS GARBĖTROŠKOS

 

 

                                GARBĖTROŠKOS

 

Kam tarnauja Romos katalikų bažnyčios? Dievui ar Jo priešininkui?


Biblijoje ši Bažnyčia įvardinta Babele (paklydimo-sumaišties namai).


Šios Bažnyčios filialai ir garbinimo vietos išbarstytos po visą pasaulį. Lietuvoje jų irgi netrūksta,- Merkinės piramidė, Šiluva, žymusis Kryžių kalnas, Zarasų vienas iš ežerų, Aušros Vartai, nekalbant po dešimtis miestuose pastatytų bažnyčių... Gaila, kad jos paverstos muziejais su garbinimui nutapytais paveikslais, išdrožtomis medžio ar lietomis betono skulptūromis (garbinamais stabais) ne Dievo, bet jau naujai atsiradusios tarpininkės Marijos garbei. Biblijoje nerasite kito Tarpininko, kaip žmonijos gelbėtojo ir Atpirkėjo Kristaus. Jis yra TIESA, KELIAS ir GYVENIMAS.

plačiau
Alvydas Veberis Landsbergis-blusos koja?

TURTUOLIŲ BLIZGESYS IR DVASINIS SKURDAS

 

„Nagi dabar jūs, turtuoliai, verkite ir raudokite dėl jūsų laukiančių negandų!“ (Biblija. Jokūbo knyga 5 skyrelis,1 eilutė)

 

Ar iš tikro prof. V.Landsbergis tik blusos koja?

 

Atlikta profilaktika (paskelbtas Dievo Žodis) išgarsintam milijonieriui ,,žvaigždei''- pilotui Kazimierui Masilioniui. Jis pastatė prie savų namų Rokainių km. Radviliškio r. Bažnyčią, politikų V.Landsbergio bei V.Adamkaus garbei.

plačiau
ELENA VAIT   DIDŽIOJI KOVA

 

„Didžioji kova“. Kova tarp gėrio ir blogio, Dievo ir šėtono. Tai pranašystės, kurios pildosi mūsų akyse.

Ar bus daugiau pasaulinių krizių? Kokių įvykių tikėtis ateityje? Kodėl JAV keičiasi mūsų akyse? Kokios galios ir jėgos veikia mūsų istoriją? Ar gali būti, kad už pasaulio istorijos kovų ir įtampos slypi didžiulis konfliktas? Ar Šventojo Rašto pranašystės yra patikimos?
Šie ir kiti klausimai aptariami knygoje „Didžioji kova“.

plačiau
Alvydas Veberis . LIETUVOS MAITVANAGIŲ KANKINIAI

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė kandžių žodžių susilaukia ne tik iš savo kolegos Sauliaus Skvernelio, bet dėl jos darbo nekompetencijos jai kritiką žeria, kas netingi. Gal pagrįstai?

plačiau
 Alvydas Veberis . SOVIETINIAI METODAI NESIBAIGIA (tęsinys)

Daugelį metų Pakruojo rajono gyventoja Ramutė Vaitekūnienė niekaip negali rasti Tiesos, Lietuvos ,,Gerovę" kuriančioje ,,teisinėje‘‘ Valstybėje. Ne tik sužlugdytas jos šeimos verslas, patirti didžiuliai materialiniai nuostoliai, nesibaigia psichologinė įtampa, kurios išdavoje nuo infarkto mirė jos vyras, bet ir ji pati kankinama, ir gniuždoma mafijinės sistemos ,,maitvanagių''. Apie šią istoriją ne kartą rašė ir teismo posėdžiuose dalyvavo leidinio vyr. redaktorius A.Drižius. Paskutiniame leidinyje aprašyti įvykiai, kai Tiesos ieškotojai susidorojami pagal sovietinę (tarybinę) metodiką.

plačiau
Vladas Troščenka .   Ką daryti, kad būtų gerai?

   Jei kas sako: “Aš myliu Dievą”, o savo brolio nekenčia,-tas melagis. Kas nemyli savo brolio, kurį mato, kaip gali mylėti Dievą, kurio nemato? (1 Jn 4,20)

   Labai lengva "mylėti" tuos kurie toli. Pervesti kelis litukus per įvairias gerumo akcijas ir panašiai. Bet tikrai yra sunku pamilti tą kuris gyvena šalia.

plačiau
Vladimiras Troščenka .   Skęstantis ,,Titanikas

 Jėzus Kristus, aiškiai perspėjo mus, savo mokinius, kad nei vieno daugiau nebevadintumėme tėvu, nes mes turime tik Vieną Tėvą Dievą ir nei vienas mes nebegalime vadintis mokytoju, nes mes turime tik vieną mokytoją Jėzų Kristų. Priėmę Kristaus sandorą, mes visi tapome broliais. Todėl kas iš mūsų nori būti didžiausias, tebūna visiems tarnas. Nes kas save aukština, bus pažemintas, o kas save žemina, bus išaukštintas. Taip pat, mes turime mylėti vienas kitą taip, kaip pats Kristus pamilo mus. Tik iš to ar mes mylėsime vienas kitą, bus aišku ar mes esame Jėzaus mokiniai.

plačiau
Vladimiras Troščenka . Kiek žydų gelbėjo lietuvius?

Išsilavinusiems žmonėms (ne bakalaurams) puikiai žinomas pirmasis pasaulyje HOLODOMORAS, kurį prieš kelis šimtus metų surengė žydų karčiamininkai Lietuvoje. Tada, nuolatiniame karantine - baudžiavoje gyvenusi lietuvių kaimiečių "žmogiška medžiaga" masiškai mirdavo iš bado. Žydai atiminėdavo duoną iš kaimiečių savo spirito varykloms...

plačiau
Alvydas Veberis.  SOVIETINIAI KGB METODAI

 

Pagal Telšių apylinkės teismo teisėjos Vitalijos Liauzginienės  nutartį šiandien Šiaulių policijos komisariatas prievartiniu būdu turėjo  pristatyti Panevėžio teismo  psichiatrijos skyriaus ekspertams Ramutę Vaitekūnienę gyvenančią Pakruojo rajone.  Mat ši neapsikentusi teisinės sistemos patyčių, prievartos, jai padarytų skriaudų, turtinių ir neturtinių nuostolių,  neva tai įžeidė Šiaulių apylinkės teismo Šiaulių rūmų teisėją Daną Lisą.

 

plačiau

Nuotolinė Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija „Nevyriausybinių organizacijų, politinių partijų ir piliečių kreipimasis į Lietuvos Respublikos Prezidentą ir Seimą“...

plačiau