STRAIPSNIAI

Alvydas Veberis  .  LIETUVOS TEISINGUMAS AR ŠIZOFRENIJOS TRAUKULIAI

Panevėžio apygardos teisme teisėjas V.Meidus perskaitė savo kolegei Neringai Venckienei teismo Nuosprendį. Be abejonės, tokio nuosprendžio ir galima buvo tikėtis iš korumpuotos pūlinių Valstybės. Apie sveiką protą, loginį mąstymą, teisingumą   aplamai negalima net kalbėti. Į jokius rėmus tokių išvedžiojimų  negalima įsprausti.

plačiau
ALVYDAS VEBERIS. PASAKYTA VISKAS. MELAS PAVIRTO TIESA

 

Neringos Venckienės baigiamoji kalba pasakyta Panevėžio apygardos teisme 2021-06-30 d. 

plačiau
Alvydas Veberis.    DREBĖKITE MAFIJOS STATYTINIAI. ATPILDO VALANDA ARTI

2021-06-30 d. interviu su Jonu Žiauka apie pasibaigusį Garliavos pedofilijos bylos-žudikės teismo posėdį Panevėžio apygardos teisme. Nuotoliniu būdu iš Kauno paskutinę savo kalbą pasakė profesionali teisininkė Neringa Venckienė. Ji pagrįsdama straipsnius baudžiamosios teisės kanonais, tarptautine bei teismų praktika  paneigė visus jai mestus kaltinimus. Nurodė, kad ne ji, bet visi tų įvykių atsakingi dalyviai yra nusikaltėliai ir jie turėtų būti baudžiami.

plačiau
2021-06-30. DĖL REFERENDUMŲ, APIE KURIUOS NET NESATE GIRDĖJĘ

Vyriausioji rinkimų komisija pakankamai grubiai ir begėdiškai blokuoja referendumo iniciatyvą dėl pirmalaikių rinkimų sušaukimo ir partinių sąrašų panaikinimo. Stebėkite šios dienos spaudos konferenciją Seime - bus paaiškinta situacija plačiau. Konferenciją žiūrėti ČIA...

plačiau
 TIKĖJIMO PASLAPTYS

Tie, kurie moka rusų kalbą, raskite laiko paklausyti šios paskaitos. Tai užims labai nedaug laiko.  Tai tūkstančius kartų  mažiau, nei visą gyvenimą šlaužioti keliais ir gyventi tamsoje,  akliems atgulant pražūčiai į kapo duobę. 

plačiau
Alvydas Veberis   .   NUMARINTA NAŠLĖ, NAŠLAITIS IŠMESTAS Į GATVĘ

 

Parašyta:  ,,Neskriauskite našlės ar našlaičio. Jei juos skriausi ir jie šauksis mano pagalbos, Aš (Dievas) tikrai išklausysiu jų šauksmą. Tada savo rūstybėje išžudysiu jus kardu: jūsų žmonos liks našlėmis ir vaikai našlaičiais. (Iš 22, 22-24)

 

Tie, mano aprašomi įvykiai,  tęsiasi virš keturių metų. Tai tik vienintelė  iš daugelio istorijų, kai senyvo amžiaus žmonės papuola į slaugos ar globos namus, o iš ten tiesiu taikymu į kapus. Nenuostabu, kad tokių paslaugų senoliai bijo, kaip velnias kryžiaus.  Tačiau, tankiai nutinka, kai senyvo amžiaus žmonės pasirinkimo neturi.

plačiau
DANILOVO PLUŽNIKOVO DAINOS

Daugelis ieško  Danilo Plužnikovo vaizdo įrašų. Viena iš jų daina,-  „Aš laisvas“?

 

Danilas Plužnikovas  laimėjo konkurso „Balsas- 4“ vaikai. Visus jo pasirodymus galima laisvai žiūrėti „youtube“, įskaitant Valerijaus Kipelovo dainą „I'm freequot“. O socialiniuose tinkluose galite drąsiai žiūrėti „Danilo“ pasirodymų vaizdo įrašus.

 

plačiau
2021-06-17. ALVYDAS VEBERIS. TAUTIEČIAI TURI GRĘŽTIS Į DVASINES VERTYBES

Sostinėje protesto mitingai ir piketai prie Seimo ir Vyriausybės.  Jei tauta nori pergalės gyvendami žemėje privalo neklaidžioti su Marijom ir stabais ir bandyt laimėt kovą savo jėgomis...

plačiau
2021-06-17. PASKUTINIEJI ĮVYKIAI

Vilnius trečia diena šurmuliuoja. Paskutinės dienos kupinos įvykių ir rimtų naujienų. Pateikiame pačią svarbiausią atskirai, kad jos neužgožtų protesto mitingų šurmulys... 

Pagrindinių įvykių kronika ČIA

plačiau
2021-06-10. Alvydas Veberis N.Venckienės teisme ,,žvaigždė

Panevėžio apygardos teisme, nuotoliniu būdu,  kuriame  visais įmanomais būdais ,,tempiama guma“, pasirodė Rezonansinės pedofilijos bylos-žudikės  pagrindinė  įvykių herojė Laimutė Stankūnaitė.  Juodame ekrano kvadrate girdėjosi tik balsas (galimai iš anksto įrašytas, kad ką nelepteltų nesuderinto) pažymėtas šifru A1.

plačiau