STRAIPSNIAI

Alvydas VEBERIS . V.ROMANOVO ŠEŠĖLIS TEBEKLAIDŽIOJA LIETUVOJE

Kas priėjo ir galėjo,

Vogė ir nesigailėjo…

- Vogė, ką žmogus sukūrė,-

Gudrų gudresni išdūrė…

plačiau
BAŽNYČIA BE TIESOS - PLĖŠIKŲ LANDYNĖ.

Tokie žodžiai prieš metus pasiekė Lietuvos tikinčiųjų akis. Tik už šiuos parašytus plakate žodžius Marijos garbintojos prie Aušros vartų vos mūsų neprimušė, o plakatą buvo gatavos praryti. Iškvietė policiją... 

plačiau
2018-08-27. ABSURDIŠKOS, BET VISAI NEJUOKINGOS NAUJIENOS

Štai kokie absurdai gaunasi, kai ignoruojamos dorovinės vertybės. "Lietuviška mafija savo egzistavimą patvirtina pati",- teisėsaugos darbą faktais iliustruoja žurnalistas Kazimieras Juraitis...

plačiau
C. Birutė Sereikaitė – Zalieskienė (Rubinštein).     “BALTIJOS KELIO” GALAS

Viskam yra pradžia ir pabaiga. Birutė daug rašė, daug nesuspėjo parašyti, bet ką parašė turi prasmę ir išliks prisiminimuose. Ar parašyta tiesa, privalome vertinti pasitelkę išmintį.

,,Kaip viename bičių avilyje negali būti dvi valdovės (motinėlės), taip pasaulio negali valdyti „dvi saulės“  – Melas ir Tiesa."...

plačiau
 Alvydas VEBERIS. PANEVĖŽIO MAFIJOS KERAI                                            PANEVĖŽYS     2018-07-06

LR Generalinei Prokuratūrai, generaliniui prokurorui Evaldui PAŠILIUI

LR STT  direktoriu. Žydrūnui BARTKUI 

ir kitoms tarnyboms, visuomeninėms organizacijoms, visuomenės žiniai apie prievartinę senolių dvasinimo politiką...

plačiau
  SKAMBINKITE - VIEŠINKITE - VIENYKIMĖS!

Biurokratai, jeigu su jais visuomeninės organizacijos nesidalija ,,otkatais“ (duokle), tuomet jie sudaro dirbtines kliūtis, kad mažiau patyrę visuomenininkai kuo daugiau turėtų problemų ir nustotų kištis į jų daromus nusikaltimus. Tai labai akivaizdžiai matėsi pirmaisiais Nepriklausomybės metais.  Tuomet galėjo išlikti ir talkinti nualintiems gyventojams išsprendžiant  jų problemas tik patys ištvermingiausi savanoriai.

plačiau
Alvydas VEBERIS.   ,,ŠVENTIEJI“ PANEVĖŽIO APYGARDOS TEISME

Ketvirti metai, kai šiame teisme tebevyksta REZONANCINĖ Šiaulių VPK ONTT ekskomisarų byla. Nors nuo tyrimo pradžios  daugiau nei šešeri metai, tačiau galo nematyti. Teisėjas Pranas Šimkus turi geležinę kantrybę, bet kartais ir jis pratrūksta. Atskiromis nutartimis yra ne kartą baudęs bylos vilkintojus. Baudos nepadeda, nes narkotikų verslas...

plačiau
 Alvydas VEBERIS.    SU ŠAKĖM Į GATVES

Daugelis nestygsta ir laukia naujo ,,mesijo''. Pasirodė Dalai Lama. Trokštantys reklamos jau pasinaudojo. Tuoj atvyks Romos katalikų bažnyčios vadas Pranciškus. Aš apie šios sektos vaidmenį rašiau teisingumo ministerijai, arkivyskupui, popiežiui, visuomenei... Tai priešiška Dievui bendruomenė. Tarnauja Antikristui.

 

Lietuvoje įsigaliojo nemažai draudimų. Vienas  jų - alkoholio naudojimas ir jo reklama. Įdomu, kaip šventikai išsivers mišių metu, stebint mažutėlaitiems, kai šie ,,triubija" užsilipę ant altoriaus vyną? Tai pažeidžia  pasaulietinius R.Karbausko įstatymus.  Kristus nenaudojo jokio raugo. Paskutinės vakarienės metu buvo geriamos neraugintos vynuogių sultys (vertime žodis vynas nesikeičia). Įdomu ar popiežius atsiveš smegenų tirpiklio ir ar muitinė praleis? Katalikų Bažnyčiose šis gėrimas prekiaujamas be licenzijų. Kodėl? Nejaugi visi šėtono įtakoje?

plačiau
Vytautas VYŠNIAUSKAS.  BAIMĖ

Brangūs tautiečiai,

 

jūs galite klausti: kur jaunoji karta, kodėl ji tyli, kodėl tiek mažai jaunų veidų tokiuose renginiuose kaip šis? Atsakymas paprastas: jie bijo! Kalbėti apie Lietuvą šiandien reiškia kalbėti apie baimę. Nes ar gali nebijoti jaunas žmogus, kada bijo jo autoritetai?

plačiau
 Seime Sąjūdžio 30-metis 2018-06-04

Seime minimas Sąjūdžio 30-metis (tiesioginė transliacija) 

 

2018 birželio 4 d. 12 val. Vilniuje, Lietuvos Respublikos Seimo Kovo 11-osios Akto salėje (I rūmuose) įvyko iškilmingas Sąjūdžio 30-mečio minėjimas.

plačiau