STRAIPSNIAI

Vladimiras Troščenka.   JĖZUS KRISTUS YRA DIEVAS ! DIEVO REIKIA KLAUSYTI LABIAU NEGU ŽMONIŲ...

Kodėl tu biednas? Nes durnas. O kodėl durnas? Nes bedievis.

 

    Karta su šeima atvažiavom į kaimą pas gimines. Užgriuvom juos neperspėję, norėdami padaryti staigmeną. Giminaičiai labai apsidžiaugė, nes ilgai mūsų nematė ir nedelsiant pradėjo ruošti stalą. Iš rūsio buvo atnešta šernienos, kurią tuojau pat užraugė šašlykams, taip pat namuose pagamintos briedienos dešros, papjaustyti rūkyti lašiniai, ištraukta naminė duona, naminė gira ir naminė degtinė, medus, atneštos naminės obuolių sutys, pastatyta šildyti baravykų sriuba.

   

plačiau
 Vladas Troščenka.    Palik mirusiems laidoti savo numirėlius, o tu eik ir skelbk Dievo karalystę!

Dievo silpnybė yra stipresnė už visas žmogaus galybes. Aš žinau, kad esu silpnas, todėl pasitikiu Kristaus jėga, aš žinau, kad esu kvailas, todėl pasitikiu Kristaus išmintimi, aš žinau, kad esu aklas, todėl pasitikiu Kristaus rega, aš žinau, kad esu kurčias, todėl pasitikiu Kristaus klausa, aš žinau, kad esu nemylintis, todėl pasitikiu Kristaus meile, aš žinau, kad esu pažeidžiamas, todėl pasitikiu Kristaus nepažeidžiamumu, aš žinau, kad esu numiręs, todėl atgimiau Kristuje amžinam gyvenimui.

plačiau
 2021-01-22. Vladimiras Troščenka.    Kodėl Biblija vadina ateistus kvailiais?

 Ką mes be darytume, bet visų mūsų gyvenimas šiame pasaulyje ankščiau ar vėliau baigsis.

   1971 m. Kinų komunistų lyderis Mao Dze Dūnas, duodamas interviu Didžiosios Britanijos žurnalui “Snou” pasakė: “Greitai man teks atsistoti prieš Dievą”. Yra žinomas faktas, kad Mao Dze Dūnas 1936 metais buvo labai susirgęs ir paprašė jį pakrikštyti. Jį krikštijo katalikų vienuolė.

plačiau
 2021-01-21. Vladimiras Troščenka. ATSITIKIMAS JŪROJE

 Po sočios vakarienės laivo restorane pakilau pas save į kajutę ir kaip įprasta atsiklaupiau maldai. Ilgai negalėjau susikaupti. Nežinojau kas yra, gal per soti vakarienė, o gal pastoviai į mintis įsibraunančios abejonės dėl savo Dievoieškos?

plačiau

Visų institucijų išlaikytiniai ant tiek suįžūlėjo, kad pas juos liko nepagydomo koronaviruso užkratas, kurio matyt jokios vakcinos neišgelbės. Iš kur tokių beraščių ir priviso? Dar dejuoja, kad jiems algos mažos. Aplamai, net pašalpų tokie specialistai neverti. Kas svarbiausia jų apstu.

plačiau
Vladimiras Troščenka.  Beždžionių planeta

Turbūt netgi visiškai tamsus kolchozų inteligentas, parazituojantis mūsų valstybės administravimo aparate (ir jį aptarnaujančiose struktūrose), sutiks jog beždžionės kurti nesugeba. Jos gali tik beždžioniauti.

plačiau
Vytautas Radžvilas. Nacionalinis susivienijimas. Pareiškimas dėl šalies teismų ir teisėsaugos institucijų pertvarkos

Liaudis vis  rašo, kai tuo tarpu tironai veikia. Čia tinka patarlė: ,,Šunys loja, o karavanas eina''. Gal ne tos priemonės? 

 

Anot V.Landsbergio ir viauksinčių ,,skalikų" reikia aukų ir kraujo. Kodėl patys nerodo pavyzdžio, stodami į pirmąsias eiles ne tik bažnyčioje, bet gatvės kovoje?

plačiau
2021.01-15. Alvydas Veberis. NUSIKALTĖLIAI SAVO KOMPETENCIJA NEABEJOJA

Iškilmingai prisiekusi Lietuvos valstybei, Generalinės prokuratūros generalinė prokurorė Nida Grunskienė pradėjo darbą. Ji prokuratūros darbe problemų nemato. Sako, kad prokuratūroje dirba profesionalūs darbuotojai. Tuomet nebelieka vilties, kad kas nors pagerės. Juk iš raugintos agurkų statinės ištrauktas agurkas, ten pratūnojęs 28 metus, ar gali matyti kitokią aplinką, apart to, kaip toliau toje statinėje rūgti? 

plačiau
Vladas Troščenka. 2021-01-13.  Tėvai valgė rūgščias uogas, o vaikams dantys atšipo

1991-aisiais man ėjo septyniolikti metai. Puikiai pamenu kaip tos dienos vakarą savo kambaryje skaitydamas knygą išgirdau pabūklų šūvius. Mes gyvenome kitoje Vilniaus dalyje, netoli geležinkelio stoties. Tai pakankamai toli nuo Televizijos bokšto, bet tankų šūviai buvo tokie galingi, jog pradėjo drebėti langai.

plačiau
Alvydas Veberis. SKUNDAS DĖL DEKALOGO IŠNIEKINIMO KRYŽIŲ KALNE

2016m. balandžio mėn. 11 d. buvau parašęs Šiaulių AVPK vadovui Rimantui Bobinui skundą dėl Kryžių kalne atlikto vandalizmo akto t.y. nukeltos ir pradangintos mano įrengtos dvi granito plokštės su 10 Dievo įsakymų ir perspėjanti granito lenta

plačiau