STRAIPSNIAI

Didysis Šeimos Gynimo maršas


Didžiojo Šeimos gynimo maršas vyks gegužės 15d. Ši diena yra  Tarptautinė Šeimos diena.
 

plačiau
Alvydas Veberis . SUKČIAI

Ne be pirmą kartą,  tenka aiškintis, kad nieko bendro neturiu su narkotikais. Prieš keletą metų esu apkaltintas, kad Šiauliuose narkotikais nugirdžiau galimai pedofilo įvaikintą įsūnį. Teko net du metus įrodinėti, kad didžiausia kaltė krenta pačiam pedofilui, kuris talkino įvaikintam įsūniui išsisukti nuo Fondui padarytos žalos.  Pastarasis apvogė Fondą.  Kad nereiktų grąžinti materialinių vertybių, padedant galimam pedofilui ir jo įmotei, prigirdė įvaikintąjį įmotės  vaistais, kurie turi narkotinių medžiagų. Kaltę bandė suversti man.  Už materialines vertybes Fondui, vagis su teismų pagalba, atsiskaitė, bet ir tai, apgaudamas teismą, pateikdamas jam suklastotą pinigų pervedimo čekį.

plačiau
 2021-03-17. PAVOJUS! SEIMAS IŠPROTĖJO!

 

Valstybė pavojuje ir tai jau akivaizdu !!! Seime - išprotėję bepročiai!

Siūlomi baudžiamojo kodekso pakeitimai.

Atkreipkite dėmesį į 129 straipsnį - bausmės didesnės nei už nužudymą!...

plačiau
Alvydas VEBERIS. ,,Drąsiaus viltis išgelbėti mergaitę''

Maitvanagiai gretinami su žmogumi kelia įdomias alegorijas, verčia kiekvieną dar kartą susimąstyti apie mūsų santykį su aplinka ir vienas kitu. Neatsitiktinai aš pasirinkau būtent šios metaforos palyginimą. Gyvename beprotiškame, beprotiškame pasaulyje. Daugelio protus ir mintis užvaldė materialinių turtų ir kūniškų geismų troškulys. Šie jausmai tapo neprognozuojami ir nevaldomi...

plačiau
Dovydas Norkūnas. Kreivų veidrodžių karalystė

 

Viena tiesa - ,,laisvė". Kreivų veidrodžių karalystė. Užčiaupti, bausti, bausti, užčiaupti...

plačiau
Dovydas Norkūnas.  LAUKTI AR BALSU ŠAUKTI?

 

Beveik dešimtmetį slėptas vaizdo įrašas, kuris parodo ne tik proto nesuvokiamą smurtą prieš mažą vaiką, bet ir parodo akivaizdų valdžios pareigūnų melavimą Lietuvos žmonėms.

plačiau
Vaidas Lekstutis įveikė ,,Prezidentą

Vaido atviras pokalbis su Vytautu Landsbergiu. Šį kartą paprastas kaimo vaikis Vaidas gerai pasiruošė ir  išlošė šachmatų partiją prieš profesionalų žaidėją ,,Prezidentą".  ,,Prezidentui" padarė matą. Nenuostabu, kad tokiais metodais dirba teisinės struktūros. Kas gali paneigti, kad profesorius kalba ne apie save?

plačiau
Alvydas Veberis .   TOLIAU TAIP GYVENTI NE VALIA

1918 m. vasario 16 d. iškovotos Lietuvos Nepriklausomybės  metinių proga, susivieniję lietuviai pagerbė kovo 11-osios (ne)Šventę automobilių važiuotynėmis Respublikos keliais.  Ši diena  įprasminta vieningiau,  nei atlikta repeticija vasario 16 d....

plačiau
2021-03-11 .  Dovydas Norkūnas dalijasi.  LAIKAS PERTVARKAI

Seimo narys Mindaugas Puidokas rašo: ,,Manau, kad mes, lietuviai, gyvendami savo garbingų protėvių žemėje privalome  priešintis! Aš laikau tai principiniu klausimu. Jeigu ES mums prievarta ,,diegia'' nepriimtinas LGBTQ+ genderinės ideologijos vertybes - ką darysime?! Privalome atstovėti kartu su Lenkija, Vengrija, Slovakija, Čekija, Latvija ir kitomis šalimis bei apginti teisę į tradicines vertybes! ..

plačiau
2021-03-11 . Daugiavaikės mamos kalba
2021-03-11 . Daugiavaikės mamos kalba

 

DAUGIAVAKĖS MAMOS ILONOS KALBA 

 

Puiki Ilonos kalba Lietuvos  Nepriklausomybės atkūrimo  31-ųjų metinių dienos proga.

 

Būtinai išklausykit iki galo. Raskit laiko ir kantrybės ne vien malonumams, kurie labai greit praeina. Išgirsite ne  kelnėtos bevaikės bobos, bet stiprios, didžios moters, mamos, auginančios keturis vaikus,  balsą:

 

https://www.facebook.com/ilona.anuzyte/videos/4363673233662694