STRAIPSNIAI

Alvydas VEBERIS . LIETUVOS ,,ŽVAIGŽDYNAS

 

Paviešindamas  Šiaulių AVPK ONTT ekskomisarų - narkobaronų posėdžių eigą, kurie Panevėžio apygardos teisme tęsiasi jau penkti metai, prognozavau, kad  suderintas, pagal iš anksto numatytą grafiką, posėdis  vasario 13 d. neįvyks, nors teismas dar to nežinojo...

 

plačiau
Alvydas VEBERIS .  MERŲ PEŠTYNĖS DĖL POSTO

Šį sekmadienį, kaip visi žinome, pakartotini mero rinkimai. Panevėžyje susidarė neįprasta padėtis. Dėl šio posto kausis du buvę ,,ištikimiausi" draugai. Vienas jų, Panevėžio politinio judėjimo ,,Kartu‘‘ iniciatorius ir steigėjas Povilas Urbšys nesuvokė, kad priglaudė savo užantyje gudrias ,,gyvates'. Kai su jo pagalba Mykolas Rytis Račkauskas užėmė mero postą, galima sakyti, kad savo bendražygį P.Urbšį pasiuntė ant trijų...

plačiau
Alvydas VEBERIS.  PARAZITUOJANTYS PANEVĖŽIO MAITVANAGIAI

Nutirpus sniegui, nuvykime aplankyti vienos Fondo globojamos vienišos 92 metų senolės M.V.Kasiulienės kapus.

Nuščiuvome pamatę naujai supiltą nedidelį šviežių žemių kauburėlį. Vėliau  išsiaiškinome, kad nepranešus Fondui, atvežta ir palaidota M.V.Kasiulienės urna...

plačiau
Alvydas VEBERIS. Rinkiminis teisinio nihilizmo šou?

Pagaliau! Po Prezidentės pagyrų teisėjams, jos pačios skaudūs kirčiai. Yra gera patarlė: ,,Negirk dienos be vakaro". Aušta šviesus rytas. Pavasaris. Metų pradžia. Tai sapnas ar tikrovė? Gal kadencijos dienų pabaigos ženklai, kad už padarytas šunybes teks visiems atsakyti?

plačiau
 Alvydas VEBERIS.  GRAŽBYLIAUTOJAI

Rašau, Panevėžio m. kandidatei į merus p. Sandrai Jakštienei, po jos kreipimosi į miesto gyventojus dėl dalyvavimo Panevėžio miesto mero rinkimuose, po darbo partijos vėliava. Jos logotipe šypsena, ir užrašas: ,,Atsakau už savo žodžius!"

plačiau
Alvydas VEBERIS.  LIETUVOS ,,ŽVAIGŽDYNAS

 Buvęs Vidaus reikalų ministras, dabartinis premjeras S.Skvernelis 2015 m. kreipėsi į pareigūnus ir prašė jų: "Niekada nesiklaupkite prieš neteisybę, smurtą, spaudimą, baimę. Niekada neatsukite nusikaltėliui nugaros..." 

plačiau
Alvydas VEBERIS.  EKSKOMISARŲ SPEKTAKLIS TĘSIASI

Ekskomisarai, iš įtariamųjų grobė ir pardavinėjo ne tik kontrabandą (cigaretes, narkotikus,), bet susigundė  blizgučiais ir iš jų namų ėmė  auksą, laikrodžius, grandinėles, pinigus  jų neapskaitydami. Tokiu būdu stengdamiesi juos nusavinti.  Vykdydami ,,teisingumą“,   patys tapo nusikaltėliais.

plačiau
Alvydas VEBERIS. KADA ŽMONĖS PRAREGĖS?

Romos katalikų bažnyčia klaidina tikinčiuosius. Ji pakeitė 10 Dievo II, IV, X įsakymus, parašytus Dievo pirštu ir perduotus, išvestai iš vergijos tremties (Egipto), izraelitų tautai per  pranašą Mozę ant Sinajaus kalno. Ypatingai daug sumaišties įvyko, kai Romos katalikų bažnyčia panaikino II Dievo įsakymą.  Jis pagal Bibliją-Šventą Raštą privalo būti sekantis:

plačiau

Seimo narys Petras Nevulis sulaužęs kaimynui Vladui Deksniui šonkaulius ir jį vos neįkišęs į įkalinimo įstaigą, toliau rezga pinkles.  Kad jo juodus darbus nepaviešinti visuomenei bandė papirkti ,,Laisvo laikraščio‘‘ korespondentą Alvydą Veberį. Tam tikslui jis parašė prokuratūrai skundą, kad pastarasis jį ir jo Valstiečių ir žaliųjų Sąjungos partiją norįs sukompromituoti.  Tuo tikslu jį reketuoja. Tik visiškas kvailys gali tokias nesąmones prokuratūrai rašyti, kai teismo nutartimi V.Deksnys išteisintas.

plačiau
Alvydas VEBERIS.    SPEKTAKLIS TĘSIASI  Kaltinamieji pareigūnai jau švenčia Kalėdas

SPEKTAKLIS TĘSIASI

Kaltinamieji pareigūnai jau švenčia Kalėdas

Penkti metai (nuo 2014 m. spalio 14 d.), kai Panevėžio apygardos teismo slenksčius mina Šiaulių AVPK ONTT ekskomisarų nusikalstamas susivienijimas. Nagrinėjama REZONANSINĖ byla. Kaltinimai rimti. Pareigūnai  atiminėjo iš prekeivių narkotikus, psichotropines medžiagas, kontrabanda atgabentas  cigaretes ir patys jas pardavinėjo, o nekaltus sodino į kalėjimus. 

plačiau