STRAIPSNIAI

SUPŪVUSI DVASIA

Kai supūna dvasia, ponas Grušai, tai Dievas nebepadės, ką jau kalbėti apie kunigų importą iš Vietnamo

plačiau
Alvydas VEBERIS. TEZĖS

ROMOS KATALIKŲ BAŽNYČIOS KLAIDINIMAI 

Laikas sekti Kristaus pėdomis ir drąsiai įvardinti klaidinimus, kaip tą padarė 1517 metais Martynas Liuteris.

Kol tikintieji tiki Antikristo melu, tenka imtis drastiškų priemonių. Kitaip neatsikvošės...

plačiau
dr. Algimantas LEBIONKA. SUPŪVUSI DVASIA

dr. Algimantas Lebionka

2019-09-17

Kai supūna dvasia, ponas Grušai, tai Dievas nebepadės, ką jau kalbėti apie kunigų importą iš Vietnamo...

plačiau
Alvydas VEBERIS.  ALKOHOLIO DRAUDIMAI - ŽALIA ŠVIESA NARKOTIKAMS

 

Teismuose nesibaigia  narkotikų prekeivių susivienijimų nusikaltimai. Kai komisarai kontroliuoja ir patys užsiiminėja  šiuo ,,verslu“, tai argi paprasti mirtingieji imdami pavyzdį iš teisingumo vykdytojų gali nesusivilioti šiuo nelegaliu verslu?

plačiau
Alvydas VEBERIS.  NESIBAIGIA PARTIJOS VARGAI

Prezidentui Rolandui Paksui nepadeda nei burtininkės -  ekstrasensės Lenos Lolišvili, nei Merkinės piramidės Povilo Žėko kerai, nei jo valdoje pastatytas kryžius. Už Panevėžio apygardos teismo posėdžių salės durų sisteminės žiniasklaidos ,,rykliai“. Jei jie Panevėžyje, vadinasi paduota komanda ,,Fas‘‘.

plačiau
Alvydas VEBERIS.  TEISINGUMO PARODIJA

Matydamas skriaudžiamus Lietuvos respublikos gyventojus, gaudamas iš gyventojų  nusiskundimus, pagal savo galimybes, bandau informuoti visuomenę, atsakingas institucijas, kas dedasi mūsų šalyje.

Apie valdininkų ir teisininkų korupciją, jų giminystės ryšius, nusikaltimus, persekiojant, baudžiant, įkalinant net žudant  teisiuosius, vien ,,Laisvas Laikraštis“ yra prirašęs tiek atskirų istorijų, kad neužtektų jaučio odos jas visas surašyti.

plačiau
LAUKIAME TEISINGUMO MINISTERIJOS NUOMONĖS. ATSAKYMAS STRINGA

 

Neseniai perėmęs Labdaros-paramos fondo „Biblijos studijos“ vadovo pareigas ir susipažinęs su ten esančia dokumentacija, pamačiau dvi nerimą keliančias problemas, kurios aiškiai diskredituoja teisėsaugą ir tuo pačiu kelia pavojų Valstybei. Apie tai užklausus Teisingumo  Ministeriją....

plačiau
Alvydas VEBERIS.  NEJAUGI VAGYS IR BANDITAI VALDO LIETUVĄ?

Kai Panevėžio savivaldybės ,,rykliai“ užsiiminėja viešųjų pirkimų ,,otkatais“ ir butų atiminėjimu iš senolių, juos išmetant į gatves, tuo tarpu patys gražiausi pastatai niokojami dieną ir naktį. Vienoje gražiausių Panevėžio miesto vietų, ant Nevėžio upės kranto, nuo  1991 metų buvo įsikūręs,...

plačiau
 LIETUVOS RESPUBLIKOS PREZIDENTUI GITANUI NAUSĖDAI

VIEŠAS KREIPIMASIS

Nuo Vytauto ir Laimutės Kedžių

Gerb. Lietuvos Respublikos Prezidente,
matydami Jūsų neabejingumą nuskriaustiems žmonėms ir kilnų norą jiems padėti, mes, Vytautas ir Laimutė Kedžiai, kreipiamės į Jus su viešu prašymu, norėdami tik vieno – PADĖKITE!
plačiau
Alvydas VEBERIS.  ŽOLINĖS ATLAIDAI PIVAŠIŪNUOSE

Šiandien Petrašiūnų bažnyčioje Žolinės (Marijos ėjimo į dangų) atlaidai. Altoriaus viršuje žodžiai: ,,MARIJA MŪSŲ MOTINA''. Pagalvojau, - kiek daug našlaičių susirinko. Vargšai nuskriaustieji. Man pasisekė, kad turiu ne tik tėvą, bet ir savo motiną.

Toliau noriu pasidalinti tuo, ką skelbia Šventasis Raštas-Biblija:..


 

plačiau