STRAIPSNIAI

Erlandas Strimaitis.  LIETUVOS VALSTYBĖS ORGANIZUOTAS NUSIKALSTAMUMAS

Teisingumas, - tai įvykių ir aplinkybių visuma, kuri nuo jūsų veiksmų nepriklauso. Jį vydo tik teismai.Galime su tuo nesutikti,  tačiau teisingumo šiandieną Lietuvoje nėra. Tiems, kas su tuo nesutinka įvykdomas atvirkštinis ,,teisingumas“.

plačiau
Alvydas Veberis.          MAFIJA TRIUMFUOJA KIAUKSINT ŽINIASKLAIDOS ,,SKALIKŲ“ CHORUI PAGAL KOMANDĄ ,,FAS“

Labdaros-paramos fondas ,,Biblijos studijos“ ir  jos vadovai gavo trečią Aukščiausiojo Teismo atsakymą, kur trys atskiros šio teismo kolegijos vieningos. Nei vienas atskirų fizinių ir juridinių asmenų skundas svarstymui nepriimtas...

plačiau

Pradeda ryškėti, kad nusižudžiusi Vilniaus apygardos teismo teisėja Ona Gasiulytė matyt sirgo sunkia psichikos liga ir depresija, todėl teisininkai abejoja, ar galima laikyti jos priimtas nutartis teisėtomis...

plačiau
Alvydas VEBERIS.   LIETUVA - STEBUKLŲ ŠALIS pildoma 2020-02-18

 

Panevėžio apygardos teismas tęsia mafijos užgaidas. Dengia vieni kitus. Ir tai, ne tik teisėjos-parlamentarės N.Venckienės susidorojimo politinėje byloje. Tokių bylų virtinės.

plačiau
Neringa Venckienė: Kaip sekasi, Eligijau Masiuli?

Yra patikima patarlė: ,,Nekask duobės kitam, nes pats įkris". Ir žinok E.Masiuli, kad lazda turi du galus.  Kai smogs  antras lazdos galas, tai  paliksi pliku užpakaliu  ir tuščiom  kišenėm. Nors aišku, tokie, kaip tautos išlaikytinis  E. Masiulis ir panašūs į jį, ne iš savų pinigų gyvena, ir ne savo milijonus švaisto.

plačiau

Pagal oficilią ,,teisingumo“ vykdytojų versiją Rezonansinėje Garliavos byloje-žudikėje, pedofilijos nebuvo. Anot jų, tai išgalvota buitinė istorija. Nepaisant to, įvykių sūkuryje viena po kitos dešimtys netirtų žmogžudysčių.  Iki šiol persekiojama parlamentarė - teisėja Neringa Venckienė ir jos šalininkai...

plačiau
Alvydas Veberis.  PASAULINIAI KARO KURSTYTOJAI

Aaronas Russo amerikiečių pramogų verslininkas, kino prodiuseris ir režisierius bei politinis aktyvistas. Jis geriausiai žinomas už tokių filmų kaip „Prekybos vietos“, „Išmintingi vaikinai“,  ,,The Rose“ ir t.t. Gimė 1943 m. vasario 14 d. Brukline, Niujorkas, JAV.

plačiau
Alvydas Veberis. LIETUVOS ,,ŽVAIGŽDYNAS

,,Pasaulis pavojingas ne dėl tų, kurie daro piktus darbus, o dėl tų, kurie žinodami apie tai, šių nesustabdo“

plačiau
Alvydas VEBERIS . ,,JUDAS

 

 

 

,,Dievobaimingasis“ Romualdas Repšys nerimsta ir toliau skleidžia melą. Sulauks dar ne vienos bylos, nes Dievo Žodis Jo neveikia, o bauda matyt per menka?

plačiau
2020-02-02.  TAUTA TURI ŽINOTI.

Su  Vasario 16-sios  šventėmis!
 

Jau  mėnuo  kaip  nušurmuliavo  sausio  13-ji nusinešdama  ir  niezabudkių  šešėlį.   Tačiau  vis  dažniau  išlenda    Tautos  istorinės  atminties  naikinimo  ženklai.  Tai  trispalvės  ir  ją saugančiųjų  piliečių  niekinimas,   LR  Žvalgybos  ir  LR  Kriminalinės  žvalgybos  įstatymų  keitimas. Šiuo įstatymu žvalgybos institucijoms atsirastų  nevaržoma  antikonstitucinė teisė  persekioti  LR piliečius,   Lietuvos žydų asociacijos Izraelyje antilietuviškų  pareiškimų  su kaltinimais lietuviams išplatinimas… Todėl  vėl  ir  vėl  turime sugrįžti  prie spartėjančių   Tautos ir jos  didvyrių niekinimo  akcijų  viešinimo  bei  mūsų  garbingos įstorinės atminties  gynimo.

plačiau