STRAIPSNIAI

A.ORLAUSKO POKALBIŲ LAIDA SU MEDIKU G.JAKELAIČIU. BERAŠČIAI

Artūro Orlausko pokalbis su profesionariu mediku ortopedu, traumatologu Gedimu Akelaičiu nebijančiu pasakyti Tiesą. Kodėl absurdiškose reformose paskendusi medicina neveikia? "Proto balsas" analitinė pokalbių laida...

plačiau
Alvydas Veberis.   PADĖKITE!  TIKINTYSIS ŠAUKIASI PATARIMŲ

Fondas leidžia leidinį ,,Tiesos šaukliai". Jį platina iki Pasauio pakraščių. Toks Dievo Sūnaus paliepimas. Laimingi, kurie gali vykdyti Jo valią. 

Po leidinio išleidimo, jį platinant,  teko apsilankyti Panevėžio r. Berčiūnų parke, kur stovi Romos katalikų bažnyčia...

plačiau
Alvydas Veberis . VAKCINUOTI MĖTOSI TIESIOG GATVĖSE

Prieš keletą mėnesių Panevėžio bei Pasvalio  r. prasidėjo pirmieji mirties atvejai, tuoj pat po suleistų vakcinų. Nepaisant to, vakcinų propaguotojai suskubo pareikšti, kad kalta ne vakcina, bet atsiradęs šalutinis poveikis. Gaisrą užgesino. 

plačiau
Alvydas Veberis . VILIONĖS SVETINGUMU

Tikriausiai nieko nenustebinčiau, jei  pasakyčiau, kad jeigu nori sugauti žuvį reikia ją prisivioti masalu. Prekybininkų gamintojai  taip pat pirkėjus suvilioja gražiu prekių  įpakavimu, bet turinys ne retai būna atgrasantis, kurį kai kada tenka išmesti.

 

Šiandieniniai politikai, ko tik neprigalvoja, kaip bet kokiomis priemonėmis privilioti sveikus žmones skiepytis eksperimentinėmis vakcinomis. 

plačiau
ALVYDAS VEBERIS GARBĖTROŠKOS

 

 

                                GARBĖTROŠKOS

 

Kam tarnauja Romos katalikų bažnyčios? Dievui ar Jo priešininkui?


Biblijoje ši Bažnyčia įvardinta Babele (paklydimo-sumaišties namai).


Šios Bažnyčios filialai ir garbinimo vietos išbarstytos po visą pasaulį. Lietuvoje jų irgi netrūksta,- Merkinės piramidė, Šiluva, žymusis Kryžių kalnas, Zarasų vienas iš ežerų, Aušros Vartai, nekalbant po dešimtis miestuose pastatytų bažnyčių... Gaila, kad jos paverstos muziejais su garbinimui nutapytais paveikslais, išdrožtomis medžio ar lietomis betono skulptūromis (garbinamais stabais) ne Dievo, bet jau naujai atsiradusios tarpininkės Marijos garbei. Biblijoje nerasite kito Tarpininko, kaip žmonijos gelbėtojo ir Atpirkėjo Kristaus. Jis yra TIESA, KELIAS ir GYVENIMAS.

plačiau
Alvydas Veberis Landsbergis-blusos koja?

TURTUOLIŲ BLIZGESYS IR DVASINIS SKURDAS

 

„Nagi dabar jūs, turtuoliai, verkite ir raudokite dėl jūsų laukiančių negandų!“ (Biblija. Jokūbo knyga 5 skyrelis,1 eilutė)

 

Ar iš tikro prof. V.Landsbergis tik blusos koja?

 

Atlikta profilaktika (paskelbtas Dievo Žodis) išgarsintam milijonieriui ,,žvaigždei''- pilotui Kazimierui Masilioniui. Jis pastatė prie savų namų Rokainių km. Radviliškio r. Bažnyčią, politikų V.Landsbergio bei V.Adamkaus garbei.

plačiau
ELENA VAIT   DIDŽIOJI KOVA

 

„Didžioji kova“. Kova tarp gėrio ir blogio, Dievo ir šėtono. Tai pranašystės, kurios pildosi mūsų akyse.

Ar bus daugiau pasaulinių krizių? Kokių įvykių tikėtis ateityje? Kodėl JAV keičiasi mūsų akyse? Kokios galios ir jėgos veikia mūsų istoriją? Ar gali būti, kad už pasaulio istorijos kovų ir įtampos slypi didžiulis konfliktas? Ar Šventojo Rašto pranašystės yra patikimos?
Šie ir kiti klausimai aptariami knygoje „Didžioji kova“.

plačiau
Alvydas Veberis . LIETUVOS MAITVANAGIŲ KANKINIAI

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė kandžių žodžių susilaukia ne tik iš savo kolegos Sauliaus Skvernelio, bet dėl jos darbo nekompetencijos jai kritiką žeria, kas netingi. Gal pagrįstai?

plačiau
 Alvydas Veberis . SOVIETINIAI METODAI NESIBAIGIA (tęsinys)

Daugelį metų Pakruojo rajono gyventoja Ramutė Vaitekūnienė niekaip negali rasti Tiesos, Lietuvos ,,Gerovę" kuriančioje ,,teisinėje‘‘ Valstybėje. Ne tik sužlugdytas jos šeimos verslas, patirti didžiuliai materialiniai nuostoliai, nesibaigia psichologinė įtampa, kurios išdavoje nuo infarkto mirė jos vyras, bet ir ji pati kankinama, ir gniuždoma mafijinės sistemos ,,maitvanagių''. Apie šią istoriją ne kartą rašė ir teismo posėdžiuose dalyvavo leidinio vyr. redaktorius A.Drižius. Paskutiniame leidinyje aprašyti įvykiai, kai Tiesos ieškotojai susidorojami pagal sovietinę (tarybinę) metodiką.

plačiau