TIESOS KARIAI

TOKĮ skeptišką klausimą Jėzui metė Romos vietininkas Poncijus Pilotas. Atsakymo jis visai nelaukė, ir Jėzus į tai nieko nepasakė. Ko gero, Pilotas manė, kad tiesos suprasti neįmanoma (Jono 18:38)

 

plačiau

Po nenusisekusio referendumo (06.29), kuriame pilietiškai ir patriotiškai nusiteikę žmonės bandė iššokti iš apatiško ir su viskuo sutinkančio baudžiauninko rūbo bei pasukti istorijos eigą, stojo štilis. Ne, politinis gyvenimas nenumirė, 

plačiau
PREZIDENTE, KUR PILIEČIŲ PASITIKĖJIMAS JŪSŲ SKLEIDŽIAMU MELU ?

Lietuvos piliečiai su nekantrumu laukia, kada pradės triumfuoti TIESA. Prezidento rinkimuose į šalies vadovo postą, neapsikentę visiškos betvarkės teisėsaugoje, tiesioginiame eteryje tiesiai į akis Daliai Grybauskaitei drėbė ne vienas kandidatas karčią tiesą. 

plačiau
Geri pastebėjimai rinkimų tema

Lietuva renka naują ,,karalių". Iki šių laikų visas pasaulis jį renka. Kas gali nors vieną įvardyti, ( BE KRISTAUS ), kokia tauta turi išsirinkusi visiems priimtiną ir tinkamą Prezidentą-Karalių?
Savo laiku Žydų tauta irgi prašė karaliaus. Perskaitykime ką atsakė Viešpats: 

plačiau
	KAS YRA TIESA? Skaitytojo laiškas skaitytojui

"Laiškuose Lietuviams" mes randame daugelį dalykų, kuriuos vieni laikome tiesa, kiti — ne. Bet kas gi yra tiesa? Kokios jos ypatybės? Kas ją apsprendžia?

Nesiginčysiu, kad dėl žodžio "tiesa" yra įvairių nuomonių. Tai yra egzistuojąs faktas. Tu su tuo tikrai sutinki.
 

plačiau
Svajūnas Marcinkevičius. Tokio nuprotėjusio teisingumo net sapne nesusapnuosi

 

Atėjo laikai, kai gyvename ne demokratinėje, laisvoje, teisinėje, bet baimės, persekiojimų, įkalinimų, žudymų apimtoje policinėje valstybėje. Norint perduoti žinią nebeužtenka žiūrėti TIESAI į akis, bet reikalinga užsidėti šalmą, nes nežinai iš kurios pusės tau trenks per galvą.
 

plačiau
A.Čekuolis pasako daug tiesos apie Vatikaną

A. Čekuolis atvirai kalba apie Katalikų bažnyčios Babelę - Vatikaną. Tai geri ženklai. Gal aklai tikintysžmonės atsikvošės.

Žiūrėkite šį video po reklamos nuo pradžios iki 14.15 minutės. 


 

Komentarai

plačiau
ROLANDAS PAULAUSKAS - NE PARTIJŲ, O TAUTOS IŠKELTAS KANDIDATAS Į PREZIDENTUS

Tai žmogus, mąstantis kaip valstybės vadovas ir rodantis pavzdį, kaip turėtų dirbti mūsų prezidentai. Tuo įsitikinsite pasižiūrėję internete nors keletą iš daugiau kaip 100 jo paruoštų videopaskaitų, paaiškinančių, iš kur kyla mūsų bėdos ir kokiais būdais jų derėtų atsikratyti. Nebepjaukime grybo - atverkime jam kelią į šį postą. Tai galima padaryti pasirašant internetu per www.vrk.lt/aikis . Paskubėk, nes pasirašyti galima tik iki kovo 27 dienos!!!
 

plačiau
R. Paulauskas: „Kuo viskas baigsis, šiandieną nežino nė vienas pasaulio analitikas“


 

Ypatingai glaustai išsakyta šios dienos situacija Lietuvoje ir pasaulyje. O  trečiasis kelias yra, ir gal būt vienintelis...

 Apie tai svarstysime artimiausiose publikacijose...
2014-02-09
 

plačiau
Smuikininkas

Vašingtono metro stotis. Šaltas sausio rytas. Vyras apsirengęs pilkais apdarais išsitraukia smuiką ir pradeda groti.

Jis grojo 6-is Bacho kūrinius, apytikriai 45 minutes. Kadangi buvo piko valanda, apskaičiuota, jog pro šalį praėjo tūkstančiai žmonių...
 

plačiau