STRAIPSNIAI

V.ZELENKO. KELIAS Į PRAŽŪTĮ
V.ZELENKO. KELIAS Į PRAŽŪTĮ

KELIAS Į PRAŽŪTĮ

 

Dr. V. Zelenko: Ar aukosime vaikus, norėdami geresnio gyvenimo tėvams? Kiekvienam vaikui, kuris miršta nuo Covid-19, tenka 100 vaikų, kurie miršta nuo vakcinos

 

Dr. V. Zelenko: Ar aukosime vaikus, norėdami geresnio gyvenimo tėvams? Kiekvienam vaikui, kuris miršta nuo Covid-19, tenka 100 vaikų, kurie miršta nuo vakcinos

 

https://www.dailymotion.com/video/x86mnpb

 

„Versmės“ leidykla pristato 2021 m. gruodžio 11 d. „Freewordnews.tv“  laidoje „Infowars“ (angl. k. „Informaciniai karai“) transliuotą interviu su žinomu JAV šeimos gydytoju Valadimiru Zelenko, išgarsėjusiu po to, kai jis, naudodamas savo sukurtą Covid-19 ligos gydymo metodiką, vadinamą Zelenko protokolais, paremtą trijų vaistų – hidroksichlorochino, cinko sulfato ir azitromicino – dedrinio naudojimu, nuo Covid-19 greitai ir sėkmingai (per kelias dienas) išgydė JAV prezidentą Donaldą Trampą (Donald Trump), kitus garsius pasaulio asmenis bei daug kitų žmonių – nuo pandemijos pradžios išgydė daugiau kaip 6 000 savo pacientų (daugelis jų pasveikdavo per 3-5 dienas), taip pat daug kitų gydytojų išmokė taikyti savo protokolus bei remiantis jais sėkmingai ir greitai gydyti Covid-19, nenaudojant jokių skiepų.

 

Dr. V. Zelenko:
– Ar mes aukosime vaikus norėdami geresnio gyvenimo tėvams?
– Aš viliuosi, jog tie, kurie manęs klausosi, atsiims savo vaikus iš valstybinių mokyklų, atitolins juos nuo galimos žalos, nuo žalojančios įtakos ir nuo pavojingos, mirtinos valdžios bei sekuliarios visuomenės įtakos, ir mokys juos taip, kaip jie patys supranta, jog yra teisinga – mokys juos namuose.


– Pasaulio Sveikatos Organizacija – tai pasaulinė žmogžudžių organizacija.
– Patys mokykime savo vaikus moralės, kas yra teisinga, kas yra neteisinga, duokime jiems saugią erdvę, apsaugokime juos nuo užkrėsto, mirtino vakcinos dūrio, kuris nužudo šimtą kartų daugiau žmonių, nei pati liga – kiekvienam vaikui, kuris miršta nuo Covid-19, tenka šimtas vaikų, kurie miršta nuo vakcinos.


– Jungtinės Valstijos šiuo metu turi ne prezidentą (Bideną), o demencija sergančią marionetę Baltuosiuose Rūmuose.
– Aš asmeniškai daryčiau viską ką galiu, norėdamas apginti žmones, kuriuos aš myliu, ir aš nebijau mirti.


–  Priežastis, kodėl šiandien mes turime kažkiek laisvės savo gyvenime yra ta, jog ankstesnės kartos už tai sumokėjo savo gyvybės kaina.
– Aš nežiūriu į blogį norėdamas jį nugalėti, aš žiūriu į blogį savyje ir ieškau, kaip aš galiu pats elgtis geriau.
– Šie bedieviai gyvuliai – vaikus aukojantys stabų garbintojai nori sunaikinti sąmoningą Dievo mokymo siekimą. Tai yra karas prieš Dievą.


– Baimė yra įrankis, tai yra masinio naikinimo ginklas, baimė naikina žmonių psichiką.
– Žiniasklaida šiuo metu yra viena iš labiausiai žinomų blogio platinimo platformų žmonijos istorijoje, žiniasklaida yra naudojama siekiant nuodyti žmonių viltis, ji naudojama kuriant vis naujas baimės bangas.


– Buvo uždraustas vaisto hidroksichlorochino naudojimas ligai Covid-19 gydyti, ir labai daug žmonių dėl to beprasmiškai mirė.
– Siekiant apsisaugoti ar pasveikti nuo Covid-19, yra labai svarbu gydymą pradėti nedelsiant, turėti savo organizme aukštesnį vitamino D lygį, ir taip pat yra svarbu vartoti cinko papildus ir turėti pakankamai cinko ląstelių viduje, tačiau cinkui reikia padėti patekti į ląstelę, o tam turime naudoti kvercetiną ir vitaminą C.

 

Išvertė ir lietuviškai įgarsino „Versmės“ leidykla.