STRAIPSNIAI

Nuostabus nuotykis su Dievu
Nuostabus nuotykis su Dievu

Daugeliui iš mūsų nuo vaikystės atrodo, kad tai kas susiję su Dievu, yra nuobodu, neįdomu ir skirta tik senyviems žmonėms, kurie nebeturi kuo džiaugtis pasaulyje. Bet kai mano brolis įtikėjęs Gyvąjį Dievą, atvažiavęs į namus skelbė mums, namiškiams, koks iš tiesų yra Dievas, man buvo mažų mažiausiai keista ir tai niekaip nesusivedė su tuo, kokį aš pažinojau Dievą, esantį bažnyčioje.

 

Išgirdusi Gerąją Naujieną jutau, kaip viena mano dalis yra tiesiog traukiama paragauti, pažinti tai, apie ką kalba mano brolis, bet kita dalis bijojo prasidėsiančio nuobodaus gyvenimo su senučiuku Dievu, su kuriuo nebepatirsiu tokių linksmybių kaip draugų vakarėlyje, nebeišgyvensiu tokio jaudulio kaip eidama į pasimatymą su fantastiškiausiu vaikinu, nebeapsvaigsiu nuo tauraus alkoholinio gėrimo ir pan.

 

Man atrodė, kad gyvenimas su Dievu atims iš manęs visą šio pasaulio pilnatvę, gyvenimo džiaugsmus ir nuostabiausius patyrimus. Bet tai mitas, mano drauge! Tai tikrų tikriausia apgaulė, velnio ar mūsų pačių įsikalta į mūsų smegenis.


Kai aš patikėjau Gyvuoju Dievu ir pakviečiau Kristų į savo širdį, paprašiau, kad Jis būtų mano Gelbėtoju ir Ganytoju, Mokytoju ir Guodėju, pirmiausia atėjo neapsakoma Ramybė. Ne, tai ne ta ramybė, kai tylų vasaros rytą žvejoji veidrodiniame ežere, ne ta ramybė, kai atsikeli vienas namuose ir niekas nekvaršina tau galvos su įvairiausiais klausimais, prašymais ir paliepimais. Tokia ramybė irgi yra labai puiki, bet tai išorinė ramybė.

 

O mane užliejusi Ramybė apėmė kiekvieną mano kūno ir sielos lopinėlį, Ją pajutusi supratau, kas iš tikrųjų yra Dievo Ramybė. Bet tai tik pirma Dievo dovana, paliudijusi apie Jo atleidimą ir dovanai duotą amžinybę man. Su kiekviena diena žengdama per gyvenimą su Dievu aš Jame atrandu vis kažką naujo  ir neapsakomai nuostabaus. Patikėk, žmonių žodžiais tai neįmanoma atvaizduoti, tai reikia patirti. Bet abstrakčiai ir paviršutiniškai pasakius aš esu be galo didžiai nustebus, koks gyvenimas gali būti nuostabus gyvenant su Dievu.

 

Ir nuoboduliui čia nėra vietos! Jei visa širdimi atsiduodi į Dievo rankas ir pavedi savo gyvenimą Jo valiai, tavo gyvenimas pavirs į tikrą nuotykį, kupiną netikėtumų, stebuklų, pačių nuostabiausių, Dievui ir tau ištikimų draugų ir, svarbiausia, žinojimo, kad kas benutiktų, kokios negandos tave beužkluptų, Jis visada šalia, Jis tave stebi, rūpinasi tavimi ir niekada neleis tau pražūti. Žinoma, kartais gyvenime būna taip, kad atrodo, jog Dievas tikrai yra, bet tik ne čia ir tikrai ne su tavimi, bet praėjęs tokį slėnį ir atsigręžęs atgal tu pamatai, kad išbandymas išties buvo nelengvas, o Viešpats visada ėjo šalia, kartais nešė tave, nes tu įsivaizdavai, kad eini pats, bet tavo kojos jau nebepaėjo.

 

Bet tave aplankęs išbandymas tik sustiprino tave, suartino su Dievu ir dar labiau užaugino tavo pasitikėjimą visagaliu Dievu. Ir iš tiesų gyvenimą galime sutapatinti su įdomiausiu nuotykių filmu, kur herojus ištinka įvairiausi sunkumai ir išbandymai, būna taip įdomu, kad negali atitraukti akių nuo tokio filmo, bet visada žinai, kad kas benutiktų, viskas išeis į gera ir filmo pabaiga bus laiminga. Taip ir gyvenime su Dievu! Patikėk, gyvenimas su Juo visada baigiasi pergale ir negana to, visas gyvenimas su Juo yra daugelio pergalių kupinas nuostabus nuotykis! Pasinerk į šį nuotykį ir tu neliksi nusivylęs!

Eglė

 

12/17/2014

 

šaltinis