STRAIPSNIAI

Neapykantos kurstymas
Neapykantos kurstymas

            Kai prarandamas protas, trokštant garbės ir turtų

                             Neapykantos kurstymas

 

 

,,Landsbergis man neegzistuoja",- sako LR Prezidentas A.M.Brazauskas. Ar kurstymas ir neapykanta po 30 Lietuvos Nepriklausomybės metų sumažėjo? Kas provokuoja karus, reikalauja daugiau aukų ir kraujo Ukrainoje, Baltarusijoje, Lietuvoje...?

 

Daugybę metų girdime, kad viso to kaltininkas pagrindinis šalies veikėjas prof. Vytautas Landsbergis. Pradžioje visi bijojo tos pavardės minėti, kad netektų prieš laiką išeiti anapilin. Dabar jau kalbama garsiai. Korupcija, nusikaltimai, žmogžudystės... veda prie plaukuotos V.Lansbergio ir jo šaikos (užsislaptinusių 75 metams KGB)  rankos. Apie tai seniai kalba signataras Z.Vaišvila, B.Genzelis, buvęs  krašto apsaugos ministras  Butkevičius,  rašytojas V. Petkevičius, V.Šustauskas, Razminas ir daugelis Lietuvos šviesuolių. Tačiau viskas, kaip nuo žąsies vanduo.

 

nuotr. argi gaila trokštančiam garbės, ją suteikti? Tegul pabūna karalius. Dievas Pats nuims karūnas kurie, jų neverti.

 

Štai ką rašė apie V.Landsbergį drąsus Lietuvos rezistentas, politinis kalinys, rašytojas ir publicistas, technikos mokslų daktaras, signataras Liudas Dambrauskas: ,,Žinoma, kiek jis konkrečiai Lietuvai yra pakenkęs, vargu ar kam nors pavyks nustatyti. Tačiau šiandienė jo „patriotinė“ veikla, persunkta vaidybinės „neapykantos“ KGB organams ir rusams, man asmeniškai atrodo maskuojanti. Keistai skamba Landsbergio „tėviški“ įspėjimai apie besiveržiančią Rusijos įtaką į mūsų valstybę ir keliančią grėsmę mūsų nepriklausomybei. Ypač Landsbergis negailestingas tiems politikams, kurie išdrįsta kritikuoti jo Konservatorių partiją ir nenori pripažinti jo paties tautos patriarchu."

 

https://videopress.com/v/Oq6qV6BK?fbclid=IwAR0uJD8HP34VWywYlRHH9eCDbvsYvJ95Xt5c7Zhsoaffh23DpTwWYT-SeXg