STRAIPSNIAI

Lietuvos Kašpirovskis
Lietuvos Kašpirovskis

Skirtumas tik tame, kad vienas su stikline vandens mulkino žmones televizijos ekranuose, o kitas-Povilas Žekas girdo atsilankančius plasmasiniais ,,bambaliais", Merkinės piramidėje, pilant jį iš dviejų tonos talpos plasmasinių statinių, kurios stovi pastatytos piramidės viduje. Šis vanduo vežamas iš artezinio šulinio, kurių Lietuvoje rasime tūkstančius.


 

Apie Merkinės piramidę ir jos įkurėją Povilą Žėką esu parašęs ne vieną straipsnį. Nelegaliam statiniui, kuris veikia virš dešimt metų, su kai kurių piramidės šalininkų pagalba, pagaliau paruoštas projektas statybai!!! Šiuo metu atliekami projekto derinimo darbai. Įkūrėjas P.Žekas, dvasiškai keičiasi, tačiau pasėta piktžolės sėkla su satanistiniais dirbiniais ir masonų ženklais, duoda savo vaisių. Apie dievų dievus ,,titanus" piramidės autorius kalba nerišliai.


 

Lengvatikiai piramidėje ieško sveikatos, ramybės ir kitokių malonių, bet apart beprasmių kelionių, tuščiai laiko mėtymo vėjais, išlaidų, o pakliuvus į piramidės vidų įtampos, savotiškos baimės ir krintančių materialinių turtų į aukų dėžutę, dvasinių turtų gauti daugiau nei meldžiantis užsidarius savame kambarėlyje niekam nepavyks. Nebent trumpam, kol ištuštėja kišenė ir toks lengvatikis iškeliauja anapilin. Paklausus Petro, kuris į piramidę atsilankė su invalide savo mama jau šeštą kartą sako, kad daugiau nebegrįš, nes apart kančios, pagalbos nesulaukė. Apie Merkinės ,,šventovę", kurių prisėta pilna Lietuva, aprašysiu artimiausioje ateityje. Šiuo metu paklausykime ką kalba P.Žekas: Video