STRAIPSNIAI

Alvydas Veberis. PURVIAI
Alvydas Veberis. PURVIAI

Teisingumo mafija, savo sprendimais toliau stebina Lietuvos piliečius, su kuriais susidorojama įvairiausiomis represinėmis priemonėmis.

Po Šiaulių apylinkės, apygardos teismų išteisinamųjų nuosprendžių įsigaliojimo, padaviau LIETUVOS VALSTYBĘ į teismą dėl turtinės ir neturtinės žalos atlyginimo.

Esmė tame, kad vieno Šiauliuose galimo pedofilo Juozo Gaidžio (dėl suprantamų priežasčių pavardė pakeista) įsūnytas augintinis Vincas R. apvogė fondą ir nenorėdamas grąžinti pavogtų materialinių vertybių apšmeižė padarius sunkius nusikaltimus ne tik fondo steigėją t.y. mane, bet ir fondo vadovą, kai kurių bažnyčių pastorius, pažemino vienos bažnyčios vardą...

J.Gaidys išsiaugino aukštaūgį ,,įsūnį“ Vincą R. Bijo TIESOS, kad slepia veidus?


Galimai pedofilo įsūnis Vincas R. sugebėjo teismų maratonų eigoje (tęsėsi net du metus) apgauti ne tik savo gynėją-advokatę Danguolę Bajorinienę, bet ir patį Šiaulių apylinkės teismą. J.Gaidžio (kuris išvijo savo dvi žmonas iš namų su jo trimis biologiniais vaikais, kuriems nerodė jokio dėmesio) įsūniui buvo iškelta keletas bylų. Nepaisant to, Šiaulių teisingumo mafija, stengėsi padėti galimo pedofilo J.Gaidžio ,,įsūniui" Vincui R. Mat Gaidžiai naudojosi pačių aukščiausių šalies teisėsaugos pareigūnų artimais giminystės ryšiais. Jam, beveik visos iškeltos bylos, pajungiant Šiaulių teisingumo mafiją (tyrėjus, prokurorus, teisėjus) užgesintos. Kova su galimai pedofilo įsūniu Vincu R. baigta.

 

Teismų išteisinamosios nutartys įsigaliojo. Belieka Valstybės atsakomybės klausimas dėl Šiaulių tiek policijos, prokuratūros, teismų šlykštaus, neprofesionalaus, impotentiško darbo, tiek dėl galimo pedofilo Juozo Gaidžio ir jo išauginto įsūnio Vinco R. šmeižto ir melagingų parodymų. Ryšium su tuo, padaviau Lietuvos Valstybę į teismą dėl pažeistų mano atžvilgiu teisių.

 

Bylos tyrime ypatingai ,,aktyvus“ buvo Šiaulių policijos komisariato tyrėjas Artūras Balčiūnas, kuris ne tik naudojo psichologinį spaudimą man, liudininkams, fondo vadovui grasindamas juos įkalinti. Galiausiai bandė mane reketuoti norėdamas pasipelnyti nutraukiant sufabrikuotą bylą. Tam tikslui iš Šiaulių atvyko į Panevėžį ir laukė manęs už vartų. Siūlė bylą užbaigti, bet ne už ačiū. Tačiau teko jam susirinkti savo daiktus ir nešti kudašių į Šiaulius.

 

Padaryti jo vizito garso, vaizdo įrašai, bei jo pokalbiai kabinete. Mat, mano gynėjai dirba ne tik suteikiant teisinę pagalbą, bet atlieka tam tikrą darbą ir kitose institucijose. Ne mažiau dėmesio verta ir bylą kuruojanti Šiaulių apylinkės prokurorė Diana Voskoboinikova. Ji bandė apgauti teismą suklastojusi ekspertų pažymą. Tokią specialistę į darbą galima priimti nebent gatves šluoti. Vykdo teisingumą, klastodama dokumentus, kurpdama bylą!

Prokurorė D.Voskoboinikova pasislėpė po laiptais. Gėda TIESAI žiūrėti į akis. Gaidys irgi dengia veidą.

 

Ką tik gavau Šiaulių apygardos administracinio teismo sprendimą. Tai pirmas atsakymas paduodant Lietuvos Valstybę į teismą dėl turtinės ir neturtinės žalos atlygio. Jį pasirašo Lietuvos Respublikos vardu teisėjas Žanas Kubeckas.

Žmonių išlaikytiniai, tokie kaip kubeckai ir panašūs į jį, sėdi gražiuose teismo rūmuose. Jie pastatyti iš vargdienių prakaito uždirbtų pinigų. Tokie apetitais nesiskundžia dėl algų. Vis jiems maža. Per tokius, Valstybė ( jų asmenyje) nuskriaustiesiems negali net žalos atlyginti.

Sprendime nurodoma, kad mano teisė į LR teisės aktais nustatytas suėmimo sąlygas buvo pažeista, tačiau neturtinės žalos reikalavimas atmestas. Mafijos teisėjai tyčiodamiesi iš LR piliečių ir už patirtas kančias neskirdami žalos atlygio, matyt, galės vėl pasikelti sau atlygius. Galės ir toliau trypti teisingumą. Kol tokie kubeckai ir į jį panašūs mafijos klanai ( tai ne kartą savo pasisakymuose pabrėžė ir LR Prezidentė) vykdys teisingumą, tol iš Lietuvos piliečių bus tyčiojamasi. Jie bus žeminami, niekinami, liks be kaltės kalti.

 

Šiandieninio teisingumo vykdytojams, geriausiu atveju, tik pas ūkininkus žąsis ar avis ganyt. Ir tai ar jiems patikėtų ūkininkai šį darbą? Gali nelikti nei avių, nei žąsų, o kaltų taip pat. Juk jie nepakaltinami.

Tolimesni veiksmai, atskleidžiant TIESĄ ir atsakomybę už padarytą man turtinę, ir neturtinę žalą pasieks aukštesnes instancijas. Kova dėl TIESOS niekada nebuvo lengva. Kristus dėl jos atidavė net gyvybę. Visais laikmečiais antikristai išžudė milijonus žmonių kovojančių už TIESĄ. Nepaisant to, pergalė visada TIESOS pusėje.

 

Apie šią istoriją smulkiau skaitykite fondo vadovo S.Marcinkevičiaus straipsniuose ,,Laisvo laikraščio“ Lietuvai: ,,Šiaulių teisingumo džiunglėse", ,,Lietuvos teisėsaugos skandalai ir susidorojimai su teisiaisiais nesibaigia“ (2013.09. 7-13 d., ), Delfi portale, ,,Skandalas Aukštaitijoje“, internete: http://www.tiesoskariai.lt/straipsniai-65/lt/svajunas-marcinkevicius---tokio-nuprotejusio-teisingumo-net-sapne-nesusapnuosi-84.html