STRAIPSNIAI

Alvydas Veberis. NAUJAMETINIAI KARALIAI
Alvydas Veberis. NAUJAMETINIAI KARALIAI

NAUJAMETINIAI KARALIAI KELIAUJA PER LIETUVĄ

 

 

Trims ,,karaliams" (politikieriams S.Skverneliui, T.Tomilinui, L.Kukuraičiui) ne gėda dubenėlyje dalinti senoliams išmaldos sriubą.

 

Tokiems ne gėda, kai  240 iki dantų ginkluoti ,,plėšikai" grobia Garliavoje mergaitę. Kur ji yra iki šiol visuomenė ir artimieji nežino, ir patiria nesibaigiantį skausmą. Jiems ne gėda, kai daugiau nei metai, pareigūnai neranda 20 vagonų medicininės įrangos. Dingo tarsi adata šieno kupetoje! Ne gėda ir tai, kad valytojos ,,išneša" milijoninės vertės narkotikus iš policijos panosės į šiukšlių konteinerį, ,,dingsta" iš muitinės sandėlių kontrabandinių cigarečių fūros.

 

Tereikia patikėti tokiems valdyti Lietuvą. Pulkim į glėbį, rašykim prašymus. Tušti prašymų lapai paruošti. Tereikia užpildyti. Gausim sausainiuką ir kavos puoduką. Na ir dovanų Tomilino pagyrų knygą ne vaikams. Tokių besiblaškančių prisiplakėlių, niekur nepritampančių bestuburių, belaukianti visa eilė. Tuomet su jais tikrai ,,,sukursime" Gerovės Valstybę, pagal T.Tomilino pagyrų knygą ne vaikams. Joje yra gerų minčių. Gaila, kad žodžiai skiriasi nuo  darbų.

 

https://youtu.be/uXH_EzbTMXI