STRAIPSNIAI

ALVYDAS VEBERIS. MAFIJA TRIUMFUOJA
ALVYDAS VEBERIS. MAFIJA TRIUMFUOJA

Alvydas Veberis

 

APIE NUSIKALSTAMUS ,,DVARO“ TEISĖJŲ DARBO

 

METODUS

 

Jau tapo įprasta, kai nuskriaustieji minantys teismų slenksčius, ne tik neranda Tiesos, bet turi įrodinėti, kad jie yra sveiki. Anot sistemos ,,tarnų“ tik durniai gali ieškoti  Tiesos Lietuvos pelkėje.

 Lietuvos Respublikos generalinei prokurorei Nidai Grunskienei dirbant  Panevėžyje, mano įsteigtas paramos  Fondas  ,,Biblijos studijos“, gavęs kaimynų skundus dėl 92 metų vienišos senolės nepriežiūros,  kreipėsi į N.Grunskienės vadovaujamą prokuratūrą dėl viešo intereso gynimo.

 

Panevėžio savivaldybės ,,tranai“ (meras R.M.Račkauskas, soc. skyriaus darbuotojai R.Žeimienė, V.Michailovas ir jų šutvė)  aplaidžiai vykdė ir tebevykdo savo pareigas. Prokuratūros prašėme iškelti jiems bylą už savo pareigų aplaidų ,,darbą“.  Policija, prokuratūra  atsirašinėjo tol, kol Fondas išsprendė visas senolės problemas. Po to ta pati N.Grunskienės ,,šaika“, talkinanti Panevėžio savivaldybei, paskyrė atpirkimo ,,ožiu“ prokurorą Remigijų Senkų, kuris teisme gynė nusikaltėlių ,,šaikos“ interesus.

 

nuotr. prokuroras R.Senkus sukviestai sisteminės žiniasklaidos ,,skalikų“ armijai meluoja, save vaduoja.

 

Įvykius apvertė aukštyn kojomis. Mūsų fondo pastangomis, ištrauktos močiutės nuo mirties viešą interesą, jau pagal Savivaldybės prašymą, pradėjo vykdyti  mūsų atžvilgiu. Tarsi mes, o ne  savivaldybės  niekadėjai, nuskriaudėme senolę. Daug kartų ši istorija aprašyta, todėl į detales nebesileisiu. Kad visus šios istorijos įvykius surašyti reikia ne kelių pastraipų, bet visos knygos.  Močiutė jau seniai numarinta. 

 

Kad niekas nesužinotų mirties priežasties, prieš jos valią ji kremuota, slapta palaidota,  nepranešus ją lankiusiems savanoriams, kaimynams.  Prieš mirtį veiksni senolė, su nusikaltėlių medikų pažymomis, padaryta atbuline data neveiksni. Savivaldybės tikslas  iš tokių senolių pagrobti  turtą. Šis atvejis jiems lengviausiu keliu nepavyko, todėl buvo pajungta visa nusikaltėlių sistema, kad įgyvendinti savo planus.  Tų įvykių vadė, kaip minėjau, prokurorė N.Grunskienė. Jos pareiga vykdyti teisingumą, o ne talkinti nusikaltėliams. Vienas iš daugelio straipsnis apie tai:

 

http://www.tiesoskariai.lt/lt/straipsniai-65/lt/valentinas-repsys--senoles-dovana-tapo-didziulio-karo-priezastimi-2017-12-21--289.html

 

Ši veikėja su savo pavaldiniais pridengė ir Seimo nario Petro Nevulio nusikaltimą. Vietoje to, kad nusikaltėlį įkalintų, įkalinimo bausme nuteisė nukentėjusį Vladą Deksnį.  Jam, tuo metu  kandidatas į Seimo narius Petras Nevulis,    jo namuose sulaužė kaulus. Per didžiulius vargus nukentėjusysis išteisintas. Tačiau nusikaltėlis P.Nevulis taip ir ištraukė visą kadenciją Seime,  srėbdamas barščius. Liko nenubaustas. Štai koks prokurorės N.Grunskienės darbas! Dabar ji paaukštinta pareigose! Generalinė prokurorė! Tai kam tokie tautos išlaikytiniai dirba? Vykdo teisingumą ar kišeniniai prokurorai tarnaujantys  nusikaltėliams?

 

nuotr. Prokurorė N.Grunskienė. Mafijos stogas ar prokurorė vykdanti teisingumą?

 

Apie Garliavos įvykių pedofilijos bylą – žudikę  nerašysiu, nes šlykštesnį struktūrų ,,darbo“ stilių sunku rasti. Šioje istorijoje daug žuvusių neaiškiomis aplinkybėmis. Parlamentarė-teisėja N.Venckienė nekaltai įkalinta, jos brolis nužudytas, nukentėjusi mažametė, pedofilų išnaudota mergaitė, kuri, panaudojus perteklinę jėgą,  išvežta nežinoma kryptimi. Dėl šalyje vykstančio  teisinio nihilizmo šeima paliko Lietuvą. Daugelis tų įvykių liudininkų tebetampomi po teismus arba nekaltai nubausti, kai kurie įkalinti. 

 

Tas pats pasakytina apie ,,Laisvo laikraščio“ Lietuvai vyr. redaktoriaus Aurimo Drižiaus susidorojimą. Virš dešimtmečio teismai vykdo jo atžvilgiu mobingą. Baudžiamas, įkalinamas, per ,,Marytės plauką“ vos nenužudytas, blokuojamas leidinys, nes jame rašoma necenzūruota Tiesa, kuri ,,šaikai“ pavojinga. Ta pati N.Grunskienė neskundžiama nutartimi atsisako priimti pagrįstų A.Drižiaus skundų. Mafija triumfuoja!

 

 

Galėčiau parašyti begalę pavyzdžių, kai Tiesos ieškotojai priverstinai paliko Lietuvą, kad nebūtų įkalinti, nužudyti ar nepatektų į Rokiškio ,,psichuškę“.  Iš jos išeina suluošinti, paversti   ,,daržovėmis“ arba tiesiai į kapus. Keletą, daugumai jau žinomų pavyzdžių paminėsiu: Lietuvą paliko parlamentarė-teisėja N.Venckienė su šeima.  Dėl konflikto su tuometiniu generaliniu komisaru  V.Grigaravičiumi svetur gyvena verslininkė   J.Kiaunienė. Priverstinai Lietuvą paliko  ir žmogaus teisių gynėjas Donatas Šulcas, žurnalistas Giedrius Grabauskas, dėl jų persekiojimo dėl profesinio darbo. Jie   priversti gyventi užsienyje, kad išvengtų susidorojimo.  Policijos veteranė S.Rakauskienė kovojusi su narkotikų prekeiviais, kurį kontroliuoja patys policijos komisarai, iš Rokiškio ,,psichuškės“ gavo bilietą į ,,laisvę“- tiesiai į kapus.  Be įrodytos kaltės įkalintas A.Paleckis už žurnalistinę veiklą ir t.t.

 

Šiuo metu, turinčios aukštąjį įsilavinimą, dirbusios atsakingose pareigose savo veiksnumą teismų mafijai, įrodinėja alytiškė Asta Rubinaitė bei pakruojietė Ramutė Vaitekūnienė. Sistema dirba pagal tą patį šabloną. Ieškančius Tiesos persekioja, juos baudžia,  įkalina arba nužudo. Tokiais  atvejais nusikaltėliai triumfuoja.

 

Veiksni garbaus amžiaus Ramutė Vaitekūnienė, kaip ir Asta Rubinaitė, priverstos rinkti  medicinines pažymas,- eina pas psichologus,  psichiatrus, šeimos gydytojus, kad įrodytų, kad jos sveikos, adekvačios. Nusikaltėliams talkinantys teismai, policija, prokuratūra įvairiausiais būdais,- melu, šmeižtu, smurtu, tiek fiziniu, tiek psichiniu, darant mobingą,   bando su jomis susidoroti. Panevėžio ,,psichų“ komanda (psichiatras  V.Diktanas,  psichologė Eglė Zubienė,) talkinant Telšių teismo teisėjai V. Liauzginienei,   jau R.Vaitekūnienę  pripažino nepakaltinamąja.  Slapta suorganizavo teismo posėdį, pradedant taikyti Ramutei Vaitekūnienei priverčiamąsias medicinines priemones. Nutartis net neskundžiama!  Paprastai sakant, sveiką moterį  privalu uždaryti į Rokiškio ,,durnyną“!?

 

Priešingai  rodo pačios R.Vaitekūnienės surinkti medicininiai dokumentai, išrašai iš asmens med. kortelės, nešališkų psichiatrų, šeimos gydytojų, psichologų  pažymos. Esant tokiai situacijai, ji pasitikrino sveikatą pagal savo gyvenamą vietą Šiauliuose. Papildomai nuvyko į Baltijos Amerikos kliniką  pas  psichiatrą gydytoją Algirdą Dambravą.  Išvadose nurodyta, kad moteris soc. adaptuota, orientuota, tvarkinga, elgiasi ramiai, adekvačiai, nuotaiki lygi be suicizinių minčių, be psichozės simptonų, mąstymas nuoseklus, planai ateičiai realūs, pakankamai kritiška, mąstymas be patalogijos, kognityvinės funkcijos normos ribose, emocijos edekvačios, asmenybės sutrikimų nėra, gali vairuoti automobilį...

 

Tos pažymos nuslėptos ir Panevėžio ,,profesionalai‘‘ apie savo kolegų pažymas ir jų išvadas  nutyli.  Byloje jų nėra, kaip ir kitų dokumentų, norint teisingai išnagrinėti mestus jai kaltinimus. Protu nesuvokiamas absurdas, kai sveikas žmogus turi įrodinėti, kad jis sveikas. Panevėžio ,,psichų“ pažymoje prirašyta kliedesių, kad moteris rašo ranka, riešą prispausdama prie stalo, (gal tokiems ekspertams reiktų rašyti koja ar įremti ranką į jų kaktą?) nenuosekli, nerami, ieško teisingumo, apsunkinta smulkioji rankų motorika, blogai mato,  nes naudoja akinius...(dėl to nepakaltinama!!?).  Tokius kliedesius gali rašyti tik ,,psichai“.  Juos  pačius,  o ne sveikus, reikia gydyti. Matyt per ilgą  darbo patirtį jie tampa neadekvatūs. Nebeskiria sveiko nuo ligonio.

 

Ramutė Vaitekūnienė matydama akivaizdų su ja susidorojimą priversta pati rinkti medžiagą, kad įrodytų, kad yra sveika. Po papildomai surinktos medžiagos, tyrimų, galvos smegenų magnetinio rezonanso tomografijos , nepriklausomų psichiatrų pažymų, Šiaulių respublikinės ligoninės šeimos gydytojas Rolandas Jankauskas atsakyme į siuntimą rašo, kad R.Vaitekūnienei jokio  gydymo nereikia.

 

Ji beje vairuoja ir automobilį. Kaip čia taip? Telšių teismas jau pripažinęs nepakaltinamąja. O ji iki šiol už vairo! Užmuš žmogų ir nereikės atsakyti? Tikrai priedurnių sistema.   Kiek reikia energijos, sveikatos, užsispyrimo, lėšų, kad įrodytum, kad  sveikas esi sveikas! Po tokių mafijinės sistemos susidorojimo peripetijų nenuostabu, kad ir sveiką galima išvesti iš proto. Matyt, mafija to ir siekia. Kaip kitaip galima būtų paaiškinti  korumpuotos  teisėsaugos darbą, kuri talkina  banditų gaujoms?

 

R.Vaitekūnienė tebeturi vilties, kad LR Prezidentas visgi  išgirs savo rinkėjų balsą ir nebaudžiamai mafijai duos atkirtį. Tauta sukandusi dantis to seniai laukia. Nusikaltėlių ,,šaikai" geriausiu atveju eiti valstiečių ūkyje žąsis ganyt.  Gal R.Karbauskis priims? Didelis jo ūkis.