STRAIPSNIAI

Alvydas Veberis . SUKČIAI
Alvydas Veberis . SUKČIAI

Alvydas Veberis 2021-03-18

 

                                                SUKČIAI

 

Ne be pirmą kartą,  tenka aiškintis, kad nieko bendro neturiu su narkotikais. Prieš keletą metų esu apkaltintas, kad Šiauliuose narkotikais nugirdžiau galimai pedofilo įvaikintą įsūnį. Teko net du metus įrodinėti, kad didžiausia kaltė krenta pačiam pedofilui, kuris talkino įvaikintam įsūniui išsisukti nuo Fondui padarytos žalos.  Pastarasis apvogė Fondą.  Kad nereiktų grąžinti materialinių vertybių, padedant galimam pedofilui ir jo įmotei, prigirdė įvaikintąjį įmotės  vaistais, kurie turi narkotinių medžiagų. Kaltę bandė suversti man.  Už materialines vertybes Fondui, vagis su teismų pagalba, atsiskaitė, bet ir tai, apgaudamas teismą, pateikdamas jam suklastotą pinigų pervedimo čekį.

 

Dėl šio fakto, pradėjus ikiteisminį tyrimą, Šiaulių apygardos prokuratūros antro baudžiamojo persekiojimo skyriaus sovietinė prokurorė Nina Raugienė bylą dėl sukčiavimo nutraukė.  Neleido susipažinti net su joje surinkta  ikiteisminio tyrimo medžiaga. Tai ta pati prokurorė, kuri įnirtingai JAV ,,ieškojo‘‘ besislapstančios N.Venckienės. Pargabenus ją pagal ekstradiciją į Lietuvą, nustatyta, kad N.Venckienė net nesislapstė. Tokioms prokurorėms, kaip Nina Raugienei atrodo kitaip. Ne veltui supuvusi teisinė sistema  maudosi savo mėšlo kupetoje.

 

Šį kartą buvau apklaustas Panevėžio pareigūnų. Jie  gavo  užduotį iš Kalėjimo departamento Kauno prokuratūros. Pasirodo, pagal Fondo adresą yra gautas Kybartų pataisos namuose laiškas nuteistajam Ernestui Z. su narkotinėmis medžiagomis. Esu užsigrūdinęs ir užsiauginęs storą odą, kai tarnybos bando pateikti niekuo nepagrįstus kaltinimus ar įtarimus. Šį kartą kaltinimai nepateikti, tik apklaustas. Man pasirodė keista, kaip galima laišku į uždarą įkalinimo įstaigą perduoti narkotikus. Teko nebe pirmą kartą pabendrauti su nuoširdžiu, paprastu Marijampolės pataisos namų vadovu Regimantu Kavaliausku. Jis pasakė, kad tokių atvejų pasitaiko ne vienas.

 

Siunčiami laiškai primirkyti narkotinių medžiagų, o siuntėjo adresas nurodomas svetimas. Man tuo klausimu pasidomėjus, tą patvirtino ir dar keli pašnekovai. Iš tiesų, šis nuteistasis Fondui yra parašęs 2019 metais bent tris laiškus. Skundėsi, kad jo gyvybei iškilo pavojus. Šaukėsi pagalbos. Mat yra prasiskolinęs, o grąžinti neturi iš ko. Kas svarbiausia skolos būna ne duonai, bet cigaretėms ar narkotikams. Kaip žinia, įkalinimo įstaigose vyksta savi teismai. Ten už nusižengimus lūžta rankos, kojos ar atimama gyvybė. Dažniausiai įvykių  liudininkų nelieka. Man išsiaiškinus Ernesto Z. situaciją, paaiškėjo, kad už negrąžinamą skolą kasdien jis  gauna ,,malkų“.  Ernestui Z. skauda. 

 

Dienas leidžia pastovioje baimėje ir įtampoje.  Pamiršo pasigirti už ką sėdi ir už ką nuteistas net penktą kartą. Pasirodo už žmogžudystę! Panaudojęs smurtą, įkalinimo įstaigoje mirtinai uždaužė nuteistąjį. Smurtas jo adresu dabar jam primena, kaip jautėsi tuomet  tas, kuris mirtinus smūgius patyrė nuo jo.  Tuomet jam parašiau, kad lazda turi du galus, o skolą reikia grąžinti arba nesiskolinti. Manau, LR Kalėjimų Departamento tyrėja Erika Zaveckaitė, bei bylą kuruojantis Kauno prokuratūros prokuroras Ramutis Mickus nustatys narkotikų platinimo sukčius, kurie mėtydami pėdas pasinaudoja svetimais adresais.

 

Šiandieninė puskvailių Seimo dauguma priiminėdama įstatymus narkotinėms medžiagoms su  simbolinėmis  baudomis, manau tik skatina, kad tokių įvykių  ir narkomanų daugėtų. Šiam įvykiui nustatyti bus išleista dešimtys tūkstančių, o bauda sieks vos 100 eurų. Keisčiausia ir tai, kad dideliais kiekiais narkotines medžiagas platina patys policijos komisarai. Tenka dar kartą priminti   apie Šiaulių AVPK ONTT ekskomisarų gaują.

 

http://www.tiesoskariai.lt/straipsniai-65/lt/alvydas-veberis----------diktaturine-korumpuota-policine-valstybe--318.html

 

Vakar septyni  kilogramai narkotinių medžiagų (galimai amfetamino) tiesiog ,,išgaravo” iš Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centro. Tai ne pirmas atvejis, kai ne tik narkotikų kilogramai, bet furos su kontrabandinėmis cigaretėmis dingsta iš policijos apsaugos. Puikiai dirba Lietuvos išlaikytiniai! Kas gali paneigti, kad šie dingę narkotikai neatsidurs čigonų rankose, o pinigai komisarų kišenėse? Kol kas kalčiausia valytoja. Su šiukšlėmis išnešė milijoną!

 

https://laisvaslaikrastis.lt/29704-2/