STRAIPSNIAI

Alvydas VEBERIS. Rinkiminis teisinio nihilizmo šou?
Alvydas VEBERIS.  Rinkiminis teisinio nihilizmo šou?


Alvydas VEBERIS


Rinkiminis teisinio nihilizmo šou?

 

Pagaliau! Po Prezidentės pagyrų teisėjams, jos pačios skaudūs kirčiai. Yra gera patarlė: ,,Negirk dienos be vakaro". Aušta šviesus rytas. Pavasaris. Metų pradžia. Tai sapnas ar tikrovė? Gal kadencijos dienų pabaigos ženklai, kad už padarytas šunybes teks visiems atsakyti?


Ko gero ir Prezidentei liko rūgštu, nes ne tik palapinės, bet ir fakelai rūksta po Prezidentės langais. Matyt ne prieš gera? Svarbu gera pradžia. Ją seniai reikėjo daryti. Visi nusikaltimai bus iškelti į dienos šviesą. Judošiai neišsisuks. Tai tik laiko klausimas. Kris dar ne vienas teisėjas ar prokuroras. Jų eilė labai didelė.


Seimo teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkė Seimo narė Agnė Širinskienė komentavo teisingumo vykdytojų nusikaltimus, kurie šiandien iškilo į paviršių, kai Prezidentė Dalia Grybauskaitė panaikino aštuonių teisėjų imunitetą dėl įtarimų korupcija. Sulaikyti net 26 asmenys. Anot Prezidentūros, prokuratūra tiria teismus ir advokatūrą apimantį korupcinį tinklą.


Nusikaltimus padariusių skaičius augs. Žmonės gali pateikti ir pateiks šimtus nusikaltėlių. Kam juos teikti ir kas juos tirs? Kažkodėl iki šiol niekas į pranešimus nereagavo. Kai jie pateikiami ne anonimiškai, bet su konkrečiomis autorių pavardėmis.


Kas nukenčia,- nusikaltėliai ar pranešėjai? Kaip taisyklė antras variantas. Net Prezidentė, kai bado akcijos dalyviai ,,kabojo" po jos langais, neišėjo su badautojais pasikalbėti. Juk akcija dėl teisinio nihilizmo. Išvaikė badautojus pasitelkus, kaip ir Garliavoje, jėgos struktūrų pajėgas. Ar tai nebuvo signalas apie klestintį teisinį išsigimimą?


Šiaulių AVPK ONTT komisarų gauja nubyrėjo, kai iš 40 liko tik 18. Gal ir teisėjai, prokurorai, advokatai... vieni kitus ,,išgelbės''? Ar tai ne priešrinkiminis šou, išsigandus degančių fakelų, kad jie nebūtų įkišti į kelnių kalaškes? Liepsna gali gerai nusvilinti plaukus ir ne tik.


Kaip paaiškinti tai, kad seniai informavau Agnę Širinskienę, R.Karbauskį, visuomenę apie jų frakcijos Seimo nario nusikalstamus P.Nevulio veiksmus, kuriuos iki šiol dengia Panevėžio policija, prokuratūra, teismai, kai šis nenaudėlis prieš patekdamas į Seimą sulaužė kaimynui Vladui Deksniui šonkaulius, apšmeižė jį, vos nepasodino nukentėjusįjį į kalėjimą, prisiteisė sau lėšų už neva jam padarytą moralinę ir materialinę žalą?

 

 


Tai visur turi STT žengti pirmą žingsnį? O kur pačios A.Širinskienės atsakomybė? Neužtenka vien gražiai čiulbėti prieš kameras ir kaltinti M.Puidoką regėjimais ir šizofrenija. Man jau darosi neaišku dėl pačių komentatorių sveikatos. Ar nereiktų susirūpinti patiems sava ir kuo greičiau pasitikrinti ją? Gal besiriedami su konservatoriais pervargo? Gėda žiūrėti į tokių išlaikytinių ,,darbą'', kai įstatymus lipdo šizofreninio lygio. Pagal juos gyventi sveikam žmogui nebeįmanoma. Manau, teisingai vienas iš pretendentų į prezidentus K.Juraitis sako, kad reikia kuo greičiau paleisti visą Seimą ir rinkti jį iš naujo.


Pateiksiu tik vieną  iš daugelio siųstų  straipsnių su kuriuo supažindintos ne tik atsakingos institucijos, bet ir visuomenė. Ar jame kas neaišku? Tiek aš, tiek V.Deksnys galiausiai esame išteisinti,  nes nedarome nusikaltimų, kuriais bandė apkaltinti aferistas P.Nevulis. Tai ar tokie žmonės gali atstovauti Lietuvos piliečius? O tie, kurie juos dengia ar nemato problemų jų veiksmuose, ar nėra nusikaltimų bendrininkai? Aš patariau, kad kuo greičiau tokius vyt iš Seimo? Ko dar reikia jums, sąžiningų teisėjų teismo nutarčių? Prašykit, atsiųsiu. Dorų, sąžiningų teisėjų, kai gerai įspaudi į kampą, atsiranda.


http://www.tiesoskariai.lt/straipsniai-65/lt/alvydas-veberis-----------sovietiniai-metodai-nesikeicia-349.html