STRAIPSNIAI

Alvydas Veberis. KAI DIEVUI VIETOS NEBELIEKA, VELNIAI PRADEDA PASIUTPOLKĘ ŠOKTI
Alvydas Veberis.  KAI DIEVUI VIETOS NEBELIEKA, VELNIAI PRADEDA PASIUTPOLKĘ ŠOKTI

AR KUBOS TERORISTINĘ VALSTYBĘ PAKEIS LIETUVA?

 

(Mat, JAV santykiams atšilus su Kuba, JAV Prezidentas B. Obama teroristinį įvardijimą Kubai atšaukė).

 

PRISIŠAUKĖ

Nereikia nei puolančių rusų. Išsigando net plastmasinių butelių. Baltųjų rūmų "kapitonė su sava svita" išsilakstė kaip žiurkės iš skęstančio laivo. Kas bus, kai pasirodys tikras savižudis apsiginklavęs sprogmenimis ar rusų karys su bomba? Ar NATO apsaugos?

 

Lagaminas su plastikiniais buteliais prilygintas terorizmui. Kaip valdžia šaukia, taip tauta atsišaukia. Valdžiai šizofrenijos priepuoliai. Iš E.Kusaitės nepadarė teroristės, tai dabar iš "butelnikų" padarys. Bus su kuo kovoti. Per mažai vokiečiai pasiūlė tankų. Reiktų visą biudžetą skirti ginkluotei kovai su terorizmu.

 

Bet ar užteks šauktinių? Dar ne vėlu padidinti jų skaičių. Juk sąvartynuose ir šiukšlių konteineriuose daug vargdienių renkančių tarą. Ne visi dar išvaikyti duoneliauti po pasaulio platybes. Kokių priemonių ,,elitas" imsis, kai visi ,,bomžai' apjuos prezidentūrą ir užmėtys ją plastikiniais buteliais? Jie juk neįgalūs nusipirkti brangesnių ginklų.

 

Spektaklis prasidėjo, kai Vadovybės apsaugos departamento budėtojas policijai paskambino 16.40 val. Jis pranešė, kad prie Prezidentūros atėjo sprogmenimis apsikarstęs vyriškis ir grasina susisprogdinti (keista, kad jokių sprogmenų nerado ir nebuvo apsikarstęs. Aiškiai melagingas pranešimas. Nedidelėje vyriškoje rankinėje, kurią įtariamasis laikė pasikabinęs ant peties, buvo tik muzikos grotuvas su ausinėmis).

 

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Kęstutis Lančinskas žiniasklaidai patvirtino, kad vyriškis yra sulaikytas su plasmasinių butelių lagaminu.

 

Tenka apgailestauti tik dėl 33 metų "teroristo''. Greičiausiai jis bus padarytas neįgalia daržove, kad galėtų prikurti legendų. Po šio incidento neabejotinai valdžia sustiprins apsaugą ne tik su snaiperiais ant stogų, bet budės pastovūs "sargai". Ar ne geriau nuo tautos piliečių jiems sulįsti į aptvertus su apsauga kalėjimus (dar yra nenaudojamas slaptas Antaviliuose ČŽV )? Neliktų "elitui" baimės ir būtų mažiau sumaišties. Juk su tokia politika visus tuoj iš proto išvarys. Jei tokie ,,bespridielai" tęsis, ,,elitas" susilauks grasinimų ne tik su plastikiniais buteliais.

 

http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nusikaltimaiirnelaimes/del-sprogmenu-pavojaus-sumaistis-prie-prezidenturos-ir-vilniaus-universiteto-59-497111#galerija/63081/1399115

Susisiekite su mumis!