STRAIPSNIAI

Alvydas VEBERIS. MAITVANAGIAI REZGA NAUJAS SĄMOKSLO TEORIJAS
Alvydas VEBERIS.   MAITVANAGIAI REZGA NAUJAS SĄMOKSLO TEORIJAS

Alvydas  VEBERIS

 

NEBIJOKITE! DALINKITĖS! SKELBKITE!

 

Jei jūs tylėsite, akmenys kalbės

 

MAITVANAGIAI REZGA

NAUJAS SĄMOKSLO TEORIJAS

 

 

Surinkti politikieriai per LRT forumą toliau klaidina visuomenę. Begalę bylų N.Venckienei prištampavęs Kauno vyr. prokuroras Darius Valkavičius  dirbtinai neriasi iš kailio, bandydamas sukurpti naujų Neringai Venckienei kaltinimų, nes su šiais iš 39 surašytų likusiais 4 kaltinimais mato, kad gavosi šnypštas.

 

https://www.laisvaslaikrastis.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=9425:bylu-n-venckienei-pristampaves-kauno-vyr-prokuroras-darius-valkavicius-melagis-ir-senas-banditu-stogas-prokuraturoje&catid=47&Itemid=101

 

Teisininkai, kurie anksčiau buvo priešingoje Neringos barikadų pusėje, sukilo prieš tokią neteisybę, o Amerikos teismas pasityčiojo iš mūsų šalies teisinio nihilizmo. Jie paliko tik 4 beverčius kaltinimus. Kas gali paneigti, kad tokie Lietuvos korumpuoti teisininkai, net ir tokius kaltinimus bandys prilyginti vos ne mirties nuosprendžiui? Jie tą padaryti geba.

 

Tarp  viešų Forume politikierių ir prokuroro D.Valkavičiaus pasisakymų tą jau galima įžvelgti. Kuruojančio  prokuroro   Dariaus Jakučio sapalionės ir bandymas įtikinti, kad įtariamosios suėmimo jis  prašo dėl to, kad mano, jog ji gali ir toliau slapstysis nuo teisingumo. Dar sykį primenu ir klausiu prokurorų, kur N.Venckienė slapstėsi?  Toliau jų paistymas, kad Neringa prarado ryšį su tėvais, neturi kur gyventi, neturi darbo, pinigų, slapstysis...kalba pats už save. Žodžiu, vėl kuria sąmokslo teorijas. Dešimt metų tokiems ,,išminčiams“ neužteko surinkti įkalčių? Atrodytų, kad juos ištiko kažkokia šizofrenijos forma. Sveikatos ministrui Aurelijui Verygai reiktų pasidomėti jų sveikata. Matyt, tinka šioje vietoje  patarlė: ,,Vagie, kepurė dega‘‘. Iš jų veiksmų tai matosi be padidinamo stiklo.

 

Nuo pat tų įvykių pradžios visuomenei pudrina smegenis, kad Neringa su teta ne tik organizavo Valstybės perversmą, bet duoda suprasti, kad organizavo ir žmogžudystes. Bet tyli ir bijo garsiai pasakyti, kad Neringa teisiniu keliu bandė išsiaiškinti pedofilijos bylos aplinkybes ir ragino tai padaryti atsakingus prokurorus. Juos, bet ne Neringą, reikia už pareigų neatlikimą bausti pačiomis griežčiausiomis bausmėmis. Ji talkindama broliui Drąsiui surašė virš 200 pareiškimų ir prašymų, kad tirtų pedofilijos skandalą. Apie tai prokuratūros nusikaltėliai neužsimena nei žodžiu. Tai, gal ir brolį Drąsių Neringa nužudė? Kur Drąsiaus Kedžio, A.Ūso, J.Furmonavičiaus, V.Naruševičienės, V.Milinio..., daugelio kitų liudininkų paslaptingos mirtys ir žudikai?

 

Ar negalima įtarti, kad jūsų pačių krauju suteptos rankos, suverčiant kaltę aklam Ivanauskui, o dabar rezgamos sąmokslo teorijos Neringai? Neieškokite kaltų lygioje vietoje. Advokatas Remigijus Merkevičius aiškiai įvardijo prokuroro D.Vaškevičiaus nestabilų mąstymą ir teisinius klaidžiojimus. Analogišką nuomonę išdėstė Mečys Laurinkus. Buvęs LR Seimo NSGK pirmininkas A. Matulevičius Šiaulių teisme irgi prakalbo apie D.Kedžio ir A.Ūso žmogžudystes. Ir jį areštuokite. Jeigu sugebate išsisukti nuo savo kolegų atsakomybės, tai nuo Dievo teismo nei vienas neišsisuksite. Už visas padarytas skriaudas teks atsakyti.

 

Ar jums neatrodo, kad esate išsigimėliai, o ne teisingumo vykdytojai? Samdyti lojalūs jums žiniasklaidos ,,skalikai" neužtemdys sveikų protų. Jau patyrėte fiasko. Nusiraminkite ir paleiskite NERINGĄ. O gal, kaip S.Rakauskienę, įkalindami Rokiškio psichuškėje, sunaikinsite, norėdami nuslėpti visoje šalyje klestintį narkotikų biznį ir slepiamą pedofiliją? Nusikaltimus, kuriuos ir kaimo bobutės žino, teisingumo vykdytojai nežino. Ar nesate įvairiausių nusikaltimų bendrai? Aš apie ne vieną tokią bylą rašiau. Šiaulių ekskomisarų byla tik patvirtina tai. Ir ten, prokurorai bendradarbiavę su komisarais, išsisuko. Kodėl nenešate atsakomybės? Ar ne per anksti pavirtote ,,dievais"?

nuotr. advokatas G.Černiauskas, kuris ,,nenešė“ Garliavos mergaitės.

 

Tokių bylų, kurios sveiku protu nepaaiškinamos, begalės. Norite per doros, sąžiningos teisėjos gniuždymą pakelti sau reitingus? Gailius forume sakė, kad Neringa sugrįžo ne į tuos laikus, kurie buvo. Tas tiesa. Grįžo į visišką teisingumo liūną iš kurio sunku ištraukti kojas.

 

Neringa Amerikoje niekur nesislapstė. Jokių kaltinimų niekas jai nebuvo pareiškę, ji buvo laisva keliauti, kur tik panorėjus. Tačiau ji turėjo informacijos ir ne kartą buvo bandoma ją nužudyti. Gal jai reikėjo laukti kol tą egzekuciją maitvanagiai atliks, kaip broliui ir kitiems?

Amerikoje dirbo, gyveno, sūnus mokėsi..., sužinojusi apie ekstradiciją pati prisistatė pareigūnams, niekas jos nesuėmė...Visur pareigūnų, politikierių, prokurorų, žiniasklaidos ,,skalikų" melas.

 

Tokių išgamų-išlaikytinių, kurie tiek metų klaidina visuomenę, o tinkamai neatlieka jiems patikėto darbo, neieško tikrų žmogžudžių byloje-žudikėje, tautai nereikia. Tegul eina geriau žąsų ganyti. Bet kas tokius priims? Žąsis ,,suės", o sakys, kad lapės išnešiojo.

 

Trūkus žmonių kantrybei, matant tokias teisinio nihilizmo pasekmes, anonimai skambina ir duoda suprasti, kad galit su visais pastatais pakilti į orą.  Jokios spec. tarnybos nepadės, kai tam pribręs laikas.  Perspėjimų nebus. Atsikvošėkite, išlaikytiniai!