STRAIPSNIAI

Alvydas VEBERIS . LIETUVOS ,,ŽVAIGŽDYNAS" TĘSIA DARBĄ
Alvydas VEBERIS .  LIETUVOS ,,ŽVAIGŽDYNAS

Alvydas VEBERIS

 

Į PANEVĖŽIO APYGARDOS TEISMĄ SUGRĮŽO ,,TEISINGUMO‘‘ SERGĖTOJAI

 

 

 

Sausio mėnesį paviešindamas  Šiaulių AVPK ONTT ekskomisarų - narkobaronų posėdžių eigą, kurie Panevėžio apygardos teisme tęsiasi jau penkti metai, prognozavau, kad  suderintas, pagal iš anksto numatytą grafiką, posėdis  vasario 13 d. neįvyks, nors teismas dar to nežinojo.

Mano prognozė pasitvirtino. Neįvyko ne tik vasario 13 d., bet ir vasario 18 d.  Pajutę pavasarį ir oro atšilimą, kovo 13 d. posėdyje dalyvavo jau visi kaltinamieji ir jų gynėjai.

 

Teismo sudėtis: teisėjas S. Bagdonavičius, posėdžiui  sekretoriavo Edita Marcinkevičienė.

Generalinės prokuratūros prokuroras Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokuroras Gelgaudas Norkūnas perskaitė savo baigiamosios kalbos rezoliucinę dalį.  S/avo baigiamąsias kalbas taip pat pasakė dalis advokatų.

 

 

nuotr. apsauga, nekantriai teismo posėdžių salėje, laukia etapu vežiojamo iš įkalinimo vietos Pavelo Osipovo

 

Kitas posėdis paskirtas balandžio 1 d. (melagių dieną) 13.30 val. Jo metu teismas planuoja išklausyti likusių trijų advokatų ir kaltinamųjų  baigiamąsias  kalbas.

 

Laidoje ,,Kitoks pokalbis“ parodyti šokiruojantys vaizdai iš narkomano landynės ir Vilniaus taboro. Pokalbis su reabilitacijos centro „Naujasis gyvenimas“ įkūrėju Mariumi Balčiūnu.

 

Reabilitacijos centro įkūrėjas Marius Balčiūnas pats buvo įklimpęs 8 metus į narkotikų liūną. Tai komisarų ,,verslo“ židiniai. Visa respublikos gyventojai žino kontrabandinių cigarečių, narkotikų ,,taškus‘‘, bet komisarai apsimeta, kad jie nieko nežino. O kaip kitaip? Juk jie ir negali žinoti, nes tai jų ,,verslas‘‘. ,,Reikia išnaikinti tą velnio irštvą‘‘,- sako Marius Balčiūnas.

Kas to imsis?

 

Video:  https://www.facebook.com/lrytaslt/videos/2266902856886136/

 

Taip pat šiame video:

 

https://www.youtube.com/watch?v=PY9DcIMGxMs&t=7s&fbclid=IwAR0Hf39iT6qyVJSB2mdhBiRe1GQDYJ2k3ZpiiAkYsOb98YgPBl-IEW41lRQ