STRAIPSNIAI

Alvydas Veberis. APIE NAUJĄJĄ PASAULIO TVARKĄ
Alvydas Veberis.   APIE NAUJĄJĄ PASAULIO TVARKĄ

Alvydas Veberis

 

APIE NAUJĄJĄ PASAULIO TVARKĄ

 

 ,,Jis vertė visus, mažus ir didelius, turtuolius ir vargšus, laisvuosius ir vergus, pasidaryti ženklą ant dešinės rankos arba ant kaktos, kad nė vienas negalėtų nei pirkti, nei parduoti, jei neturės to ženklo ar žvėries vardo, ar jo vardo skaičiaus. Čia slypi išmintis! Kas turi išmanymą, teapskaičiuoja žvėries skaičių, nes tai žmogaus skaičius; jo skaičius yra 666" (Biblija. Apr 13, 16-18)

 

 

Aaronas Russo amerikiečių pramogų verslininkas, kino prodiuseris ir režisierius bei politinis aktyvistas. Jis geriausiai žinomas už tokių filmų kaip „Prekybos vietos“, „Išmintingi vaikinai“,  ,,The Rose“ ir t.t. Gimė 1943 m. vasario 14 d. Brukline, Niujorkas, JAV. Mirė (nužudytas) 2007 m. rugpjūčio 24 d. Los Andžele, Kalifornija, JAV, netrukus  po šio paskutinio interviu.

 

nuotr. Aaronas Russo

 

Paklausykite, ką  Aaronas Russo kalba apie globalistų užmačias.

 

https://www.youtube.com/watch?v=I6z8B2dPTWI&fbclid=IwAR0EPSpItHQsUkiFt6SLRnm7lhGD9chZAt02GobdmPRgUXDOSMlNjpi20as

 

Jie nusikaltėliai, kuriuos matyt maža būtų pakarti, bet jie žudo ir persekioja tuos, kurie sako TIESĄ. Po šio interviu Rokfelerio ,,draugas'' Aaronas Russo tuoj pat nužudytas. Keista, kad dar neužslaptinta ši dokumentinė medžiaga. Matyt, nežino parazituojanti dešinė, ką daro kairė.

Ar nesipildo šio pranešimo žinia, kad pasaulis bus valdomas bankininkų? Ar Lietuvoje Prezidentas ne bankininkas? Ar ne tuo keliu einama, ką pasakė A.Russo?

 

Pati didžiausia betvarkė Lietuvoje (galima teigti, kad vykdomas šalies genocidas, prisidengiant pasauline globalizacija), bet politikieriai įkišę trigrašį ir susirūpinę svetimomis šalimis, ir ten vykstančiais politiniais, ekonominiais, socialiniais, teisiniais ir kt. procesais. Tai juos rusai puola, dabar jau kinai, susirūpinę Azijos, Afrikos, kitų žemynų problemomis. Kovoja su terorizmu, kankindami netgi savo ,,teroristę'' E.Kusaitę, šalies ,,perversmininkę" N.Venckienę, jai talkinančią A.Skučienę, nekalbant apie ČŽV kalėjime kankintus svetimų šalių ,,teroristus" ir t.t.  Ar iš tikro taip yra, ar tik norima   , nukreipti ,,avinų" dėmesį nuo esančių problemų?

 

 Ilona Ugintė Facebook eiliuodama dėsto savo mintis: 

 

 

 

nuotr. A.Russo ir Nikas Rokfeleris

 

 A.Russo  pasakoja, kad viename iš jo susitikimų su JAV Rokfeleriu verslininkų dinastijos atstovu Niku Rokfeleriu sužinojo, kad jam   verslo magnatai žydai Rotšildai pasakojo, kad ne tik bus susprogdinti 2001 m. rugsėjo 11 d. JAV dangoraižiai, bet pateikia visą virtinę šalių į kurias eis kariauti. Tai ne tik sutampa eiliškumas, bet jo pasakojime paskutine šalis yra Sirija ir po jos prasidės Armegedonas (didis suspaudimas-visuotini karai). Po šios tragedijos išlikę gyvi bus sučipuoti, kad galima būtų visiškai valdyti likusią žmoniją.

 

Trumpai apie Rokfelerius

 

Deividas Rokfeleris atstovavo klanui nuo aštunto dešimtmečio vidurio, po to, kai į antrą planą pasitraukė Nelsonas Rokfeleris, buvęs JAV viceprezidentas.

Rokfeleriai - turto ir valdžios sinonimu tapusi pavardė, tad nenuostabu, jog žiniasklaida knibždėte knibžda su ja susijusių įdomių teorijų ir versijų.

 


Pavyzdžiui, tinklalapyje occupywallst.org rašoma, jog Deividas Rokfeleris yra „Facebook“ valdytojo Marko Zukerbergo senelis. Markas vedęs kinų kilmės Priscilą ne šiaip sau: tai Rokfelerių ekspansijos į Kiniją sudedamoji dalis.

Rokfeleriai, Amerikos turčiai ir globalistai, finansiškai remia Rusiją ir Vladimirą Putiną. Deivido senelis Džonas stipriai finansavęs 1917 m. bolševikų revoliuciją, o jo palikuonys teikę finansinę paramą sovietų valdžiai. Ne šiaip sau Deividas Rokfeleris 1964 m. susitiko su Nikita Chruščiovu, o prieš pučą (1991 m.) - su Michailu Gorbačiovu. Rokfeleriai parėmę Borisą Jelciną. Prie Michailo Chodorkovskio arešto irgi prisidėjęs Rokfelerių klanas, mat Vladimiras Putinas - jų žmogus, atėjęs valdžion per Rokfelerišką kapitalą. Todėl Rusija taip drąsiai ir areštavusi „Jukos“ kompaniją.

 

D.Rokfeleriui priskiriamas uždaro klubo „Bilderberg“, kuriame renkasi pasaulio politikos veikėjai bei finansininkai, įkūrimas, nors pats bankininkas tai neigia. Kai kurių sąmokslo teoretikų manymu, „Bilderberg“ yra užkulisinės pasaulio valdytojų organizacijos centras. Teigiama, jog pasaulio elito lyderiai, priklausantys minėtai grupei, yra tam tikrų įvykių - kaip antai 2008 m. finansų krizės, valdžios perversmų, karinių konfliktų - užsakovai.