STRAIPSNIAI

Alvydas Veberis . VAKCINUOTI MĖTOSI TIESIOG GATVĖSE
Alvydas Veberis  .  VAKCINUOTI MĖTOSI TIESIOG GATVĖSE

Alvydas Veberis

 

VAKCINUOTI MĖTOSI TIESIOG GATVĖSE

 

 
 
 

nuotr. ne tik Panevėžio turguje, bet visoje Lietuvoje mėtosi patiklieji, kurie aklai paklusta išlaikytinių ,,malonei". Dykai gauna vaistų ir premiją (vieni cepelinų porciją, kiti kilogramą šokolado, treti paspirtuką, kelialapį į sanatoriją, ar siūlomą 100 eurų...). Peles į spąstus galima privilioti  taip pat su sūrio ar lašinių gabalėliu.  Iš ten gyvos negrįžta. 

 

 Prieš keletą mėnesių Panevėžio bei Pasvalio  r. prasidėjo pirmieji mirties atvejai, tuoj pat po suleistų vakcinų. Nepaisant to, vakcinų propaguotojai suskubo pareikšti, kad kalta ne vakcina, bet atsiradęs šalutinis poveikis. Gasrą užgesino.  Teisybę sakančius nutildė, užblokavo, persekiojo, o kai kuriose šalyse net mokslininkus visą gyvenimą dirbusius su vakcina  nužudė, jų paskaitas ir juos pačius ignoravo. Vos ne kasdien galime internete išgirsi apie mirtinus atvejus, kurie pasiskiepijo.

 

Lietuvių tauta patikli, ne tik Bažnyčių paklydimuose,   bet  dauguma  tiki pasaulietine televizijos propaganda, kurie nesustodami meluoja. Tai vyksta nuo ryto iki vakaro. Faktinis šalies vadovas prof. V.Landsbergis, ar dėl garbaus  amžiaus ar dėl kvailumo, žodžių į vatą nevinioja. Sako, kad žemė šaukiasi Dievo pagalbos, nes jai  per sunki žmonių našta. Nieko tokio, kad koks ketvirtadalis išmirs. 

Tuo tarpu kitų demokratinių šalių vadovai elgiasi principingai ir atsisako mirtinų nuodų.

 

Vieną iš tokių šalių  Japoniją galima laikyti  kaip pavyzdį bet kada, kai kas nors pradės svaičioti kažkokias nesąmones apie tai, kad skiepai jums padeda.  Apie tai, šioje nuorodoje plačiau.