STRAIPSNIAI

Alvydas Veberis. PASAULINIAI KARO KURSTYTOJAI
Alvydas Veberis.    PASAULINIAI KARO KURSTYTOJAI

Alvydas Veberis

 

PASAULINIAI KARO KURSTYTOJAI

 

nuotr. Aaronas Russo

 

Aaronas Russo amerikiečių pramogų verslininkas, kino prodiuseris ir režisierius bei politinis aktyvistas. Jis geriausiai žinomas už tokių filmų kaip „Prekybos vietos“, „Išmintingi vaikinai“,  ,,The Rose“ ir t.t. Gimė 1943 m. vasario 14 d. Brukline, Niujorkas, JAV. Mirė (nužudytas) 2007 m. rugpjūčio 24 d. Los Andžele, Kalifornija, JAV, netrukus  po šio paskutinio interviu:

Paklausykite ką  Aaronas Russo kalba apie globalistų užmačias.

https://www.youtube.com/watch?v=I6z8B2dPTWI&fbclid=IwAR1VViXajVXVazXIuezqq9HcxMuwj5ZGmsdWWTJuwlKSIaRsKMzk71kbFM4

 

Jie nusikaltėliai, kuriuos matyt maža būtų pakarti, bet jie žudo ir persekioja tuos, kurie sako TIESĄ. Po šio interviu Rokfelerio ,,draugas'' Aaronas Russo tuoj pat buvo  nužudytas. Keista, kad dar neužslaptinta ši dokumentinė medžiaga. Matyt, nežino parazituojanti dešinė, ką daro kairė.

 

Ar nesipildo šio pranešimo žinia, kad pasaulis bus valdomas bankininkų? Ar Lietuvoje Prezidentas ne bankininkas? Ar ne tuo keliu einama, ką pasakė A.Russo? Mūsiškiai ,,iešmininkai" sveiku protu ir Dievo išmintimi nesivadovauja. Jie vykdo vienų ar kitų okupantų užmačias. Lietuvos gyventojai visa tai gali pajusti ant savo pečių. Baigiama sunaikinti tauta. Vykdomas genocidas. Išmintingesni politikai, mokslininkai, intilegintija apie tai seniai garsiai kalba, bet sisteminė žiniasklaida ir valdžia nuolankiai vykdo šią svetimtaučių politiką.

 

Pati didžiausia betvarkė Lietuvoje (galima teigti, kad vykdomas ,,atsargus'' šalies genocidas, prisidengiant pasauline globalizacija. Politikieriai ir valdžia įkišę trigrašį ir labai  susirūpinę svetimomis šalimis, ir ten vykstančiais politiniais, ekonominiais, socialiniais, teisiniais ir kt. procesais. Tai juos rusai puola, dabar kinai, susirūpinę Azijos, Afrikos, kitų žemynų problemomis. Kovoja su terorizmu, kankino netgi savo tautos jauną ,,teroristę'' E.Kusaitę, šalies ,,perversmininkę" N.Venckienę, jai talkinančią A.Skučienę, nekalbant apie ČŽV kalėjime kankintus svetimų šalių ,,teroristus".  Ar iš tikro taip yra? Ar tai tikslas   nukreipti ir suklaidinti gyventojus nuo šalyje vykstančių pasibaisėtinų problemų visose srityse?

nuotr. A.Russo ir Nikas Rokfeleris

 

 A.Russo  pasakoja, kad viename iš jo susitikimų su JAV Rokfeleriu verslininkų dinastijos atstovu Niku Rokfeleriu sužinojo, kad jam   verslo magnatai žydai Rotšildai pasakojo, kad ne tik bus susprogdinti 2001 m. rugsėjo 11 d. JAV dangoraižiai, bet pateikia visą virtinę šalių į kurias eis kariauti. Tai ne tik sutampa eiliškumas, bet jo pasakojime paskutine šalis yra Sirija ir po jos prasidės Armegedonas (didis suspaudimas-visuotini karai). Po šios tragedijos išlikę gyvi bus sučipuoti, kad galima būtų visiškai valdyti likusią žmoniją. Čipai įgauna vis spartėjantį pagreitį. Artėjama prie Lietuvos. Ukrainoje jau nauji pasai išduodami su čipais. Biblijoje apie tai parašyta prieš 2000 metų. Antikristo valdymas pavadintas žvėries ženklu. 

 

 ,,Jis (žvėris, kitaip,- antikristas-velnias) suvedžioja žemės gyventojus tais ženklais, kuriuos jam buvo duota daryti žvėries akyse, sakydamas žemės gyventojams padaryti žvėries atvaizdą, kuris gavo žaizdą nuo kalavijo ir išgijo.
Jam buvo duota suteikti žvėries atvaizdui dvasią, kad žvėries atvaizdas imtų kalbėti, ir padaryti taip, kad visi, kurie atsisakys garbinti žvėries atvaizdą, būtų nužudyti. Jis vertė visus, mažus ir didelius, turtuolius ir vargšus, laisvuosius ir vergus, pasidaryti ženklą ant dešinės rankos arba ant kaktos, kad nė vienas negalėtų nei pirkti, nei parduoti, jei neturės to ženklo ar žvėries vardo, ar jo vardo skaičiaus.
 Čia slypi išmintis! Kas turi išmanymą, teapskaičiuoja žvėries skaičių, nes tai žmogaus skaičius; jo skaičius yra šeši šimtai šešiasdešimt šeši - 666. (Biblija. Apr 13)
 

 

Trumpai apie Rokfelerius

 

Deividas Rokfeleris atstovavo klanui nuo aštunto dešimtmečio vidurio, po to, kai į antrą planą pasitraukė Nelsonas Rokfeleris, buvęs JAV viceprezidentas. Rokfeleriai - turto ir valdžios sinonimu tapusi pavardė, tad nenuostabu, jog žiniasklaida knibždėte knibžda su ja susijusių įdomių teorijų ir versijų. Tinklalapyje occupywallst.org rašoma, jog Deividas Rokfeleris yra „Facebook“ valdytojo Marko Zukerbergo senelis. Markas vedęs kinų kilmės Priscilą ne šiaip sau: tai Rokfelerių ekspansijos į Kiniją sudedamoji dalis.

 

Rokfeleriai, Amerikos turčiai ir globalistai, finansiškai remia Rusiją ir Vladimirą Putiną. Deivido senelis Džonas stipriai finansavęs 1917 m. bolševikų revoliuciją, o jo palikuonys teikę finansinę paramą sovietų valdžiai. Ne šiaip sau Deividas Rokfeleris 1964 m. susitiko su Nikita Chruščiovu, o prieš pučą (1991 m.) - su Michailu Gorbačiovu. Rokfeleriai parėmę Borisą Jelciną. Prie Michailo Chodorkovskio arešto irgi prisidėjęs Rokfelerių klanas, mat Vladimiras Putinas - jų žmogus, atėjęs valdžion per Rokfelerišką kapitalą. Todėl Rusija taip drąsiai ir areštavusi „Jukos“ kompaniją.

 

D.Rokfeleriui priskiriamas uždaro klubo „Bilderberg“, kuriame renkasi pasaulio politikos veikėjai bei finansininkai, įkūrimas, nors pats bankininkas tai neigia. Kai kurių sąmokslo teoretikų manymu, „Bilderberg“ yra užkulisinės pasaulio valdytojų organizacijos centras. Teigiama, jog pasaulio elito lyderiai, priklausantys minėtai grupei, yra tam tikrų įvykių - kaip antai 2008 m. finansų krizės, valdžios perversmų, karinių konfliktų - užsakovai.