STRAIPSNIAI

Alvydas Veberis . Panevėžio apygardos teisme nuotoliniu būdu matomos ,,Žvaigždės“
Alvydas Veberis .   Panevėžio apygardos teisme nuotoliniu būdu matomos ,,Žvaigždės“

Alvydas Veberis

 

Dėmesio!  Panevėžio apygardos

teisme nuotoliniu būdu matomos ,,žvaigždės - liudininkai“

 

Viskam yra pradžia ir pabaiga. Jei Lietuvą išgarsintoje pedofilijos byloje-žudikėje nebūtų Stankūnų, nebūtų ir jų dukterų Violetos, ir Laimos. Jei nebūtų šių damų, nebūtų gimę jų dukros Orinta ir Deimantė. Jei jos nebūtų gimę, tai nebūtų ir Lietuvą sukrėtusio siaubingo skandalo, kuris atskleidė ne tik Lietuvoje vaikų tvirkinimo atvejus, bet dar labiau parodė, kokie baisūs įvykiai vyksta visame Pasaulyje pedofilų irštvose. Už vienuolynų tvorų tvyro vaikų ir kūdikių  kapinynai.  Kad nenustatyti išniekintųjų tapatybių kūnus, jie apipilti kalkėmis. Yra uždaros salos prie JAV krantų.  Į jas papulti  paprastam mirtingajam jokių šansų nėra. Malonumams ir žvėriškiems kankinimams   kūdikiai ir vaikai atvežami povandeniniais laivais. ,,Maitvanagiai‘‘ atskrenda tik jiems skirtais asmeniniais lėktuvais.

 

 Kas svarbiausia, išsigimėliškais, protu nesuvokiamais ,,malonumais‘‘ užsiiminėja pačius aukščiausius postus  užimantis ,,elitas“ iš įvairiausių sektų. Ne veltui Romos katalikų bažnyčios popiežius Benediktas XVI už šias ir kitas paslaptis atsidūrė ,,įkalinime“ už Vatikano tvoros. Atsiprašymai nepadėjo. Anglijos karalienė ,,išvyniojo‘‘ savo ,,uodegą“. Jos šalyje vidury baltos dienos pedofilija užsiiminėja  atvirai ir šiandien, tiek švietimo įstaigose, tiek   bažnyčių ,,globos“ namuose. Ne geresnė padėtis ir kituose Pasaulio žemynuose. Daugelis pedofilijos skandalų tik šiais laikais išvydo šviesą. Dalis pasiekė teismus. Daugybėje šalių atliekami ikiteisminiai tyrimai. Biblija nedviprasmiškai įvertina tokių žmonių poelgius: „Papiktinimai neišvengiami, bet vargas žmogui, per kurį jie ateina. Jam būtų geriau, jei ant kaklo būtų užmauta girnapusė ir jis būtų įmestas jūron, negu papiktintų bent vieną iš šitų mažutėlių.“

 

Apie pačių teisėsaugos pareigūnų ir pedofilų paspęstas pinkles iki šiol  tebesirutulioja įvykiai Garliavos  byloje – žudikėje. Pedofilų šalininkai kasdami duobę nekaltiems, patys taip gyliai įklimpo, kad išsigelbėjimui griebiasi bet kokio šiaudo.  Norėdami  nubausti N.Venckienę neriasi iš kailio ir ieško adatos šieno kupetoje, tačiau  niekaip negali rasti.  Nenustebčiau,  kad už jos nuteisimą  bet kokia kaina, teisėjų laukia atlygis. Greičiausiai teisėjams pareigų paaukštinimas, o gal premija. Juk ,,vargšai‘‘ taip nuskriausti. Gauna tokius ,,mažus“ atlyginimus, kad ,,neišgyvena“ skraidydami pramogauti po svečis šalis (Tailandą ir kt.). Todėl reikia arba kyšių arba premijų. Ankstesni tų įvykių veikėjai, - prokurorai, teisėjai, policijos pareigūnai jau apdovanoti. Atsiėmė savo dalį arba iš Valstybės, arba nuskriausdami aukas.

 

Prokurorai liko išteisinti ir paaukštinti pareigose. Kai  kurie    net gavę  valstybinius apdovanojimus! Daugelis gyventojų  supranta, kad su šia byla teisėsauga  parodė savo melo raupų suėstą veidą.  Žino ir tai, kad  kiekvienam   reikės atsakyti už dešimtmetį daromus nusikaltimus ne tik prieš apkaltintus, įkalintus ar net nužudytus įtartinomis aplinkybėmis liudytojus. Teks jiems atsakyti ir už tai, kad  be įrodymų  beveik dvejus metus N.Venckienei jau teko išbūti įkalinime ir  jau dešimt metų ji neturi ramybės. Panevėžio apygardos teismas tyčiojasi ir tempia bylos nagrinėjamą teisme ir  motinai (N.Venckienei) neleidžia susitikti net su savo biologiniu sūnumi.  Galutinai baigia atsiskleisti, kas tikrieji ,,pūliniai“,-  G.Kryževičius bei  korumpuotas nusikaltėlių klanas, ar N.Venckienė?

 

Po taip slėpto video įrašo, kuris pakliuvo tiesiai į aukos Neringos Venckienės rankas, jos sūnus Karolis parodė nusikaltėlių tikruosius veidus. Šiandien jie tebevadovauja Lietuvai. Kurie dar nematėte šio įrašo, būtinai pažiūrėkite. Pamatysite  jų veidus. Jie visi turėtų puikuotis ne stenduose miesto aikštėse prieš rinkimus, bet Lietuvos gėdos lentoje: 


https://www.youtube.com/watch?v=ff_pmbC3Oy8

 

 

Šį  kartą, po ilgos (,,gumos tempimo“) pertraukos, teismo posėdis buvusios teisėjos, parlamentarės  N. Venckienės baudžiamojoje byloje įvyko nuotoliniu būdu per Zoom programą.

 

 nuotr. Teismo posėdis nuotoliniu būdu per Zoom programą
 
Iki šiol  ,,proto bokštai“ vilkino bylą, nerasdami apklausai liudininkų, juos neinformuodami pagal gyvenamą vietą, prisidengdami karantinu, salių ploto dydžiu, nesibaigiančiomis teisėjų atostogomis ir galiausiai tuo, kad nuotoliniu būdu neįmanoma tinkamai atlikti liudytojų priesaikos pasirašymo. Galiausiai ,,dašuto“.

 

Teismas įpareigojo prokuratūrą, kad neįmanoma liktų įmanomu. Į šį posėdį iškviesti liudytojai Tatjana ir  Stasys Stankūnai. Kaip žinome, Stankūnai nedalyvavo mergaitės pagrobimo metu ir apie sukurptus N.Venckienei kaltinimus nieko nežino. Nebent iš spaudos. Nepaisant to, teismui būtinai reikia jų parodymų. Ypač gelbėjimosi ,,šiaudo” besigriebiančiam prokurorui R.Jakučiui ir L.Stankūnaitės advokatei Neringai Grubliauskienei. Jų prašymą iškviesti liudytojus teismas be išlygų patenkino. Kaip kitaip? Juk reikia papilti purvo N.Venckienės atžvilgiu.

 

Sisteminės žiniaklaidos ,,skalikai’’ priduso, tai nors tokiais liudytojais ,,teisingumo” vykdytojai  praris gėdos ,,piliulę”.  Viešai žinoma, kad  T.Stankūnienė dirbo alaus bare. Daugeliui žinoma tokių barų atmosfera: dūmų kamuoliai, keiksmažodžiai, nešvankūs anekdotai… Renkasi išskirtinė publika: kaliniai, narkomanai, asocialūs gyventojai… To tvaiko prisikvėpavus bet koks ten dirbantis  darbuotojas liktų apnuodytu protu. Vien nuo kvapo.  O jeigu dar ,,nusiraminimui’’ pats taurelę išlenki, tuomet gali tapti  neprognozuojamas. Ar ne dėl to atsiranda, tokie prašymai, prieš savo biologinius tėvus, kokį parašė Stasio ir Tatjanos Stankūnų dukra Violeta? Paskaitykite ką ji rašo.  Jos prašymas surašytas 2002.07.29  jos pačios ranka vaikų teisių apsaugos tarnybai.  

nuotr. Violetos Stankūnaitės (Naruševičienės)  prašymas vaikų teisių tarnybai

 

Gaila, kad tuo metu nebuvo arba nekreipė į tai dėmesio aršios vaikų teisių gynėjos, kaip Šakalienė, Žiobienė, Šalaševičiūtė,..., kurios šioje šeimoje būtų priėmusios galbūt tinkamas priemones Stankūnų atžvilgiu?  Juk jos įrodinėja, kad negalimas bet koks smurtas vaikų atžvilgiu. Netgi rykštė, jei vaikai ,,ožiuojasi“.  Tačiau, kaip matome šis Violetos ranka rašytas tėvų smurtas  visiškai skiriasi nuo sudrausminimo rykšte.

 

Bylą nagrinėjanti teismo kolegijos  sudėtis nepakitusi. Posėdžiui pirmininkauja teisėjas Vaidas Meidus, jos  sudėtyje teisėja  Jolanta Raščiuvienė bei Valdas Ciesiūnas. Sekretoriauja Rima Pačešiūnienė.

Kadangi esu dalyvavęs nuo pat pirmųjų įvykių dienų ir žinau apie tuos įvykius ganėtinai daug detalių, tai galiu atsakingai teigti, kad prokuroro R.Jakučio sukurpti 39 kaltinimai, kuriuos pateikė JAV teismui yra pilni klastos ir melo. Tą jau įrodė JAV teismas, atmesdamas net 35 N.Venckienei pateiktus kaltinimus! Likę mažareikšmiai 4, pagal šį aukščiau pateiktą įrašą parodo, kaip niekšiškai dirba Lietuvos korumpuota teisinė sistema. Kauno apygardos prokuroras R.Jakutis ir ieškovių L.Stankūnaitės ir D.Kedytės (pakeista- Stankūnaitė) advokatė N.Grubliauskienė visų posėdžių metu ieško pamestos ,,adatos šieno kupetoje". Mano galva, teisėjas V.Meidus veda teismo posėdžius akivaizdžiai šališkai. Ieškovė Deimantė ir duris užrakinęs bei vieną likusią nenusuktą kamerą parodęs pareigūnams (galimai infiltruotas  tarnybų) liudininkas Jonušas apklausai net nekviečiami. Tuo epizodu R.Jakutis nepamiršo apkaltinti N.Venckienę!

 

Liudytojas S.Stankūnas į teisėjo klausimą ar reikalinga apklausti ieškovę D. Kedytę (Stankūnaitę), motyvavo, kad būtų gerai, nes baigtųsi ši istorija, bet nebus įmanoma su ja susišnekėti, nes pamiršo lietuvių kalbą!!!  Ankstesniame teismo posėdyje tokią pat nesąmonę buvo pareiškusi advokatė N.Grubliauskienė. Tarsi nebūtų vertėjų! S.Stankūnas teigė, kad  bendraudamas su anūke Deimante, naudojasi vertėjos paslaugomis.  Jas, anot jo, atlieka jo dukra Laima Stankūnaitė. Visiškai priešingai paliudijo T.Stankūnienė. Ji sakė, kad  su anūke laisvai susišneka, nereikalingas joks vertėjas. Matyt, tam klausimui nebuvo iš anksto pasiruošta.

nuotr. Kauno apygardos prokuroras R.Jakutis ir advokatė N.Grubliauskienė ieško paslėptos ,,adatos" šieno kupetoje

 

Keista ir tai, kad prieš teismo posėdį instruktažą galimai atliko prokuroras R.Jakutis. Jis šįryt bendravo su T.Stankūniene. Ar atsitiktinai ar sąmoningai tokį klausimą T.Stankūnienei uždavė teisėjas V.Meidus.  N.Venckienės advokatas Danius bandė išsiaiškinti ir paklausti, tai kokia kalba T.Stankūnienė  bendrauja su anūke, kad jos vyrui S.Stankūnui reikia vertėjo, o jai nereikia?! Apsukrusis teisėjas V.Meidus neleido atsakyti, supratęs, kad Stankūnai bemeluodami įkliuvo. Vėliau pasiteisino, kad neleido atsakyti tik dėl to, nes norėjo, kad niekas nesužinotų, kokioje šalyje mergaitė slepiama.  Apie jokią šalį ir norą sužinoti niekas tokio klausimo net neuždavė. Nors teismui prisiekė Stankūnai nemeluoti, tačiau akivaizdžiai iš jų sklido melo lavina. Aš, kaip stebėjęs tuos įvykius visą dešimtmetį, aiškiai galiu tą teigti.

 

Apklausta N.Venckienė neprisipažino, kad padariusi nors kokį nusikaltimą. Priešingai, ji viską padarė, kad mergaitei gyvenant pas senelius bei jai tapus mergaitės globėja, mergaitei nieko netrūktų. Panaudoti prieš mergaitę smurtą ir jėga atiduoti ją motinai, ji nei kaip motina, nei pažeisdama teismo nutartį, negalėjo. Nutartis aiškiai bylojo, kad mergaitės atžvilgiu prievarta negalima! Tą pabrėžė ir LR Prezidentė D.Grybauskaitė pateisindama N.Venckienę.

 

Šiame teismo posėdyje iškviesti L.Stankūnaitės tėvai papilė purvo laviną  N.Venckienės adresu. Teigė, kad Deimantė negavo šilto maisto, maitino tik čipsais, o N.Venckienė aplamai nesirūpino anūke, ją vieną, kaip kalinę užrakindavo kambaryje (aplamai kambariuose nėra spynų). Viena  aišku, kad Stankūnams tas nebuvo žinoma, todėl ant tokio melo ir užkliuvo.  Tokie liudininkai teismui tik dėl to buvo reikalingi, kad pateisinti nusikaltėlių bendrininkų gaują. Didžiausi šių įvykių  kaltininkai, tai  šios dienos liudininkai. Jei  būtų tinkamai auklėja  savo dukras, tokių tragedijų neįvyktų. 

 

Nors ši byla REZONANSINĖ, kurią stebi ne tik Lietuvos gyventojai, bet ir toliau ji vilkinama. Teismo posėdžiai vyksta tik po keletą valandų, o terminai protu nesuvokiami. Nejaugi teisėjai ant tiek nekompetentingi, kad nežino, kiek laiko reikia liudininkų apklausai, kiek reikia posėdžių?   Kam dirbtinai  tempti ,,gumą“?

 Sekantis posėdis numatytas šių metų  kovo 10 d., balandžio 23 d. bei gegužės 4 d. Reikia manyti, kad vėl  atsiras nenumatytų ar dirbtinai sudarytų kliūčių (kaip iki šiol), kad tomis numatytomis  datomis byla nebūtų išnagrinėta. Turiu pastebėti, kad nuo tariamų nusikaltimų padarymo jau  sukako  senaties terminas, bet teisės korifėjams tai nė motais. Jie randa pasiaiškinimų, kaip kvailinti liaudį.

nuotr. Posėdžiui pasibaigus Panevėžyje. ,,Ąžuolai žaliuos, žemėj Lietuvos“. Kai Lietuvoje vyrauja teisinis nihilizmas, tam  reikalinga kantrybė,

bet jie tikrai  sužaliuos.

 

https://laisvaslaikrastis.lt/neringos-venckienes-byloje-apklaustos-bylos-zvaigzdes/