STRAIPSNIAI

Alvydas Veberis . LIETUVOS TEISINGUMAS AR ŠIZOFRENIJOS TRAUKULIAI
Alvydas Veberis  .  LIETUVOS TEISINGUMAS AR ŠIZOFRENIJOS TRAUKULIAI

Alvydas Veberis

 

LIETUVOS TEISINGUMAS AR ŠIZOFRENIJOS TRAUKULIAI

 

Panevėžio apygardos teisme teisėjas V.Meidus perskaitė savo kolegei Neringai Venckienei teismo Nuosprendį. Be abejonės, tokio nuosprendžio ir galima buvo tikėtis iš korumpuotos pūlinių Valstybės. Apie sveiką protą, loginį mąstymą, teisingumą   aplamai negalima net  kalbėti. Į jokius rėmus tokių išvedžiojimų  neįsprausi. 

 

 Šiame Nuosprendyje,  kaip ir daugelyje kitų bylų, Tiesa net nekvepia.  Vien tas faktas, kad Kauno apygardos prokuroras Darius Jakutis prikurpė apie 60 kaltinimų, daug ką pasako apie jo ,,barškančią puodynę"iš kurių liko vos menkaverčiai keturi. 

nuotr. N.Venckienės Nuosprendis, perskaitytas 2021-07-08 d. Panevėžio apygardos teisme 

 

JAV atmetė D.Jakučio paistalus, palikdami tik menkaverčius keturis tik dėl to, kad nebuvo pateiktas video įrašas. Tačiau tiek prokuroras D.Jakutis, tiek teismo teisėjas V.Meidus griebėsi ,,šiaudo". Gelbėjo savo purvinas sąžines ir juodą munduro garbę. Pateikiant visuomenei  taip akilai slėptą video įrašą,  kaip buvo grobiama mergaitė, atskleisti visi    nusikaltėliai.  Juos įvardijo N.Venckienės sūnus, Karolis. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=ff_pmbC3Oy8

 

video įrašas, kurio siusteminės žiniasklaidos ,,skalikai" iki šiol visuomenei nedrįsta parodyti. 

 

Nusikaltėliai  taip ir liko ne tik  nenubausti, bet paaukštinti pareigose!  Įdomu po tokio nuosprendžio iki kokių aukštumų pakils Panevėžio teisėjas V.Meidus? Netrukus mafija turėtų suteikti už šį Nuosprendį ,,atlygį''. Pedofilai visame pasaulyje labai galingi. Jų knibždėte knibžda netgi Vatikano užkabariuose, nekalbant apie aukštų pareigūnų, valdžios vyrų (moterų) ir politikų gretas. 

 

nuotr. teismo salėje V.Meidus skaito N.Venckienei Nuosprendį

 

Pagal tai, kaip nagrinėjamos bylos, prokuratūros, teismų aplamai nereikia, nes jie vykdo ne teisingumą, bet gelbėja nusikaltėlius. Vienus už kyšius, kitus pagal pažintis ar politikų nurodymus. Kas svarbiausia nusikaltėliams talkina  patys aukščiausi šalies vadovai.

 

video: N.Venckienė apie teisingumą: ,,jo nėra". Gailisi, kad sąžiningai šioje sistemoje dirbti neįmanoma. 

https://youtu.be/hx2s859nCRg

 

https://youtu.be/cq2XhCxUkrk