STRAIPSNIAI

Alvydas VEBERIS . LEDAI PAJUDĖJO
Alvydas VEBERIS .   LEDAI PAJUDĖJO

 

 

 

 

 

 

 

“Nieko neskriauskite, melagingai neskųskite, tenkinkitės savo alga” (Lk 3,14)

 

Dėl šios priežasties neramios Šiaulių AVPK ONTT ekskomisarų dienos.

 

Populiariausias mąstančių skaitytojų leidinys ,,Laisvas laikraštis" Lietuvai jau eilę metų rašo apie uniformuotus banditus (Šiaulių AVPK ONTT skyriaus komisarai), kurie siautėjo darydami pačius žiauriausius nusikaltimus, susijusius su narkotikais. Ir tai ne tik Šiauliuose, bet visoje respublikoje ir už jos ribų. Visuomenės nuraminimui Šiaulių komisariato vadovas E.Lapinskas sukeistas su Panevėžio vadovu R.Bobinu vietomis. Galima skaityti valdžia sureagavo ir ,,nubaudė" vadus, už pavaldinių daromus nusikaltimus. Šiaulių vadovas į neatšalusią Panevėžio komisariato R.Bobino kėdę, o pavaldiniai,- kas į Šiaulius, Lukiškes, Pravieniškes, kas į Panevėžio apygardos teismą.


Jau ketvirti metai, kai tik dalies (18) jų, vyksta Panevėžio apygardos teisme vieši posėdžiai. Į jį nedrįsta užsukti ne tik Panevėžio miesto ir rajono valdžiai tarnaujantys žiniasklaidos rėksniai, bet ir respublikos sistemai tarnaujanti žiniasklaida. Kitaip matyt negaus dotacijų. Ar negalima teigti, kad žiniasklaida tai jų bendrininkai? Savo laiku valdžia V. Tomkui siūlė panašų scenarijų. Ne nusikaltimus aiškinti, bet vaikams pasakas sekti ir apie tai rašyti. Deja nepakluso. Nors prarado V.Lingį, bet ir šiuo metu neparduoda sąžinės už Judo sidabrinius. Išviešino sovietinių KGB sąrašus.


Vaikai nuo narkotikų mėtomi ir žūsta šuliniuose, vaikinai apsvaigę jais žudo vieni kitus, lavonai mėtosi gatvėse, merginos gyvos deginamos bagažinėse, o komisarai pinigėlius kraunasi ir statosi milijoninės vertės dvarus. Ne veltui visais ruporais skalambinama, kad gyvenimas Lietuvoje gerėja. Ar gi ne tiesa? Liko iškirstos dykvietės ir ,,ponai" apsiginklavę tankais ir patrankomis. Juk yra besmegenių savanorių trokštančių jais pasivažinėti ir žudyti. Arba atvirkščiai patys atgula į karstus. Kai kam geriau tokiu būdu pasitarnauti ,,ponams" nei kilpa ant kaklo dėl ,,gerėjančio'' gyvenimo.
Vis tik ledai sujudėjo. Apie šiuos įvykius pradėjo rašyti respublikinė žiniasklaida. Lryto leidinys visuomenę supažindina su šių įvykių eiga. Kaip sako liaudies patarlė: ,,geriau vėliau nei niekad"

.
https://lietuvosdiena.lrytas.lt/kriminalai/2018/03/18/news/siauliu-policijos-gauja-pranoko-net-izuliausius-plesikus-5222960/


Neatsilieka ir kiti iki šiol paslaptingai tylėję žiniasklaidos rykliai. Apie šį nusikalstamą susivienijimą rašo delfi:


/ https://www.delfi.lt/news/daily/law/policijoje-veike-nusikalstamas-susivienijimas-metu-sekli-prokuroras-praso-ikalinti-18-metu.d?id=77441765


Jų stulbinanti veikla eilę metų aprašoma ,,Laisvame laikraštyje" ir ,,Tiesos kariai" svetainėje. Paskutinis šis:
http://www.tiesoskariai.lt/straipsniai-65/lt/-valdzios-ir-ekskomisaru-nustekenta-didvyriu-zeme-305.html