STRAIPSNIAI

2021-05-18. ELENA VAIT. DIDŽIOJI KOVA
2021-05-18. ELENA VAIT. DIDŽIOJI KOVA

Elena Vait

 

                                      DIDŽIOJI KOVA

 


„Didžioji kova“. Kova tarp gėrio ir blogio, Dievo ir šėtono. Tai pranašystės, kurios pildosi mūsų akyse.
Ar bus daugiau pasaulinių krizių? Kokių įvykių tikėtis ateityje? Kodėl JAV keičiasi mūsų akyse? Kokios galios ir jėgos veikia mūsų istoriją? Ar gali būti, kad už pasaulio istorijos kovų ir įtampos slypi didžiulis konfliktas? Ar Šventojo Rašto pranašystės yra patikimos?
Šie ir kiti klausimai aptariami knygoje „Didžioji kova“.
Lietuvos skaitytojas gali atpažinti ir matyti panašius procesus, kurie minimi knygoje ir kurie šiandien vis labiau paliečia kiekvieno žmogaus asmeninį gyvenimą.
Jeigu Jus stebina ir neramina tai, kas vyksta aplinkui ir net prieš mūsų akis, atsakymus į šiuos ir kitus klausimus lengvai atrasite knygoje. Jūs pamatysite esminius žmonijos istorijos posūkius ir įgysite supratimą ką apie tai sako Kūrėjas ir suprasite, kuriuo keliu eiti, nes laiko pasirinkimui lieka vis mažiau.

 

 

 

 

 

 

 

ŠI KNYGA NE TIK ANŲ DIENŲ ISTORIJA. JI AKTUALI IR ŠIANDIEN. ŽMONĖS BLAŠKOSI IR KLAUSIA, KAS NUTIKO, KAD VISKAS EINA TIK BLOGYN?  NESUSIMĄSTO, KAD NUODĖMĖ UŽVALDĖ PASAULĮ, O PASAULIS NEŽINO KRISTAUS APSILANKYMO METO-JO SUGRĮŽIMO. VISI ĮVYKIAI RODO, KAD JI ČIA PAT.  

 

https://www.facebook.com/didziojikova/videos/228850045647391