STRAIPSNIAI

Karo teismas - TRIBUNOLAS visiems valstybės išdavikams !
 Karo teismas - TRIBUNOLAS visiems valstybės išdavikams !

 

Karo teismas - TRIBUNOLAS

visiems valstybės išdavikams !

 

,, Kaip norite, kad jums žmonės darytų, taip ir jūs darykite jiems". (Lk 6,31)

 ,,Būkite žodžio vykdytojai, o ne vien klausytojai, apgaudinėjantys patys save". (Jok 1,22)

,,... Dievas taip pamilo pasaulį, jog atidavė savo viengimį Sūnų, kad kiekvienas, kuris Jį tiki, nepražūtų, bet turėtų amžinąjį gyvenimą". (Jn 3,16)

 


Karo teismas - TRIBUNOLAS visiems valstybės išdavikams !
Kas vyksta akivaizdu, bet neįtikėtina. Aplamai ar tai gali būti? Šioje žemiau įkeltoje video nuorodoje pašnekovas kalba apie tai, kas seniai sklando viešoje erdvėje. Nejaugi gali būti tai Tiesa? Tokie asmenys  užima pirmąsias vietas Romos Katalikų bažnyčioje. Ar tai tarnystė šio pasaulio kunigaikščiui (velniui) ar Dievui?


Jeigu pasitvirtins JAV Džo Bideno rinkimų afera prieš Donaldą Trampą, tai tironija pajus didelį smūgį į paširdžius. Kad paslėpti galus  gal sunaikins Trampą? Juk Amerikoje ir visame Pasaulyje  naikinti teisiuosius,- įsisenėjusi praktika. Ar Kristus ne už Tiesą atdavė gyvybę? 


Savo laiku  Kristus nepasakė tikslios datos apie Pasaulio pabaigą. Nurodė, kokie bus pabaigos ženklai. Šiandien visa tai vyksta. Šio Pasaulio kunigaikštis(velnias ir jo tarnai) vienu ypu sugebėjo visus įkalinti, uždėti kaukes, kad žmonija greičiau uždustų. Nepaklusniuosius sunaikins vakcinomis bei užterštu oru, vandeniu, maistu... Valdys čipų pagalba.  To plano vykdytojai atvirai ir garsiai rėkia, kad reikia kuo daugiau kraujo ir aukų. Jiems talkina ,,skalikai", pagal komandą ,,fas".


Pasaulio globalizacijos tironų pagalbininkai Lietuvoje rūpinasi ne savo tautos problemomis, bet kursto ir rezga intrigas svetur,- tai Rusijoje, Gruzijoje, Armėnijoje, Sirijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje... ar JAV. Tiems, kuriems padai svyla, šiuo metu, patys pirmieji puolė sveikinti JAV neišrinkto prezidento Džo Bideno.
Nuoseklesni  vis dar laukia rezultatų patvirtinimo. Tačiau nėra greitas darbas klastotėse viską suskaičiuoti laiku ir be klaidų. Reikia derinti. Dirba tūkstančiai rankų. JAV tironai tikslingai delsia ir dairosi, kokie bus atgarsiai. Kad sužinoti reakciją užlūžta kompiuteriai, paštas laiku nepristato biuletenių arba nesuspėja vienų biuletenių sunaikinti, pakeičiant kitais.


Lietuvoje jau 30 metų lygiai tas pats. Niekas nereaguoja į ,,tautos tarnų" nusikaltimus ir rinkimų pažeidimus.  Jų nors vežimu vežk. Įsigalėjusi gili  tironijos pelkė.


Padėkime išsivaduoti!

 

Teisininkas Arvydas Balčius siūlo pagalbą.  Be pykčio ir be tribunolo kartuvių. Tai geriausiais būdas. Būtina tam pritarti, nes daugelio protas užnuodytas piktojo dvasia.


„Te­bū­nie švie­sa! Štai ir vi­sas kerš­tas“.


,,Praeities tremtis tiek pridarė blogio ir tai patvirtina konservatoriai, kurie nuo to nukentėję dagiausia. Dėl pažeistų smegenų nebesupranta kas yra šeima, artimas, draugas, pagarba, nuolankumas, paprastumas ir tai, kas yra LIETUVA ir jos tauta. Ką jie bedarytų, daro su pykčiu, kerštaudami nežinia kam ir dėl ko. Todėl kenčia visa Lietuva ir jos gyventojai.


VIENYKIMĖS PADĖTI KONSERVATORIAMS!  Jų 30 metų senumo liga, yra žymiai pavojingesnė/klastingesnė negu, kad COVID-19. Kaip parodė praktika, tremtiniams buvo pripažinta reabilitacija, kompensacija ir kitos lengvatos, tačiau atkurti to, kas jų galvoje buvo iki tremties, jau nebeįmanoma. Visur jiems vaidenasi RUSAS, visas kaltes ir žudymus Lietuvoje prasimanytai/išgalvotaI verčia RUSAMS ir kt.


Mieli broliai ir seserys lietuviai, išvykusieji /tremtiniai, tikrai nuoširdžiai užjaučiu Jūsų šeimas, kurie iš Lietuvos buvote ištremti po 1991 metų ir dar nežinia kada galėsite grįžti į Lietuvą aplankyti artimųjų, juos apkabinti, priglausti, aplankyti  artimųjų kapus",- baigia savo  mintis dėstyti  teisininkas A.Balčius.

 

                    Žiūrėti čia: