STRAIPSNIAI

ATMINKITE!
 ATMINKITE!


ATMINKITE!


Lk 8,17 ,,Nėra nieko paslėpta, kas nebūtų atskleista, nieko slapta, kas nepasidarytų žinoma ir neišeitų aikštėn".
Mt 10,27,, Ką jums kalbu tamsoje, sakykite šviesoje, ir ką šnibždu į ausį, skelbkite nuo stogų".
Mok 12,14,,Nes Dievas teis visus darbus ir visus paslėptus dalykus-gerus ir blogus".


Užteks dykaduoniams pagyrų, atėjo laikas prasikrapštyti akis... Lietuviai emigruoja, nes dūsta nuo teisinio nihilizmo.

 

nuotr. Neringa nesikeičia. Po tiek kančios nepalūžo.  Išliko tokia  pat mylinti mama, šviesi, nuoširdi,  dvelkianti šiluma ... 


,,Apskritai, šita Venckienės byla, matome, liečia daugybę bylų, ir jose visose nėra atsakymų. Tai kokia čia teisėsauga?",- pagrįstai savo mintis išsako prof. V.Lansbergis.


Geros mintys, bet Garliavos įvykių sukūryje kviečiau prof. atvykti į Garliavą ir savo akimis pamatyti situaciją, pasikalbėti tiesiogiai su pagalbos šaukiančia Deimante, jos globėja Neringa, seneliais... Juk raginote nestovėti po medžiu? Tuomet būtų sustabdyta banditų ataka smurtu išnešti ant rankų nusikaltėliams mergaitę ir daužyti privačioje valdoje susirinkusius žmones, laužyti neliečiamybę turinčiai teisėjai rankas.

 

nuotr. prof. V.Landsbergis aptarinėja įvykius su Daiva Žeimyte

 

Ar ne per vėlai atsipeikėjote profesoriau? Jūsų iki šiol Lietuvoje didžiulė įtaka. Dauguma jus laiko faktiniu šalies vadovu. Turbūt su tuo nesutikti neįmanoma. Tai, kas prof. valdo Lietuvą? Buvusi prezidentė Grybauskaitė, Nausėda, jūs, o gal pedofilai? Tai kam kelti dėl neveikimo ir padarytų nusikaltimų bylas, kai D.Kedys parašė net 200 prašymų, kad tirti galimų pedofilų nusikaltimus?? Kas nužudė virš dešimt žmonių, kurių bylos netirtos? Nurašys ant aklo Ivanausko, nužudyto Kedžio, o dabar ant Neringos? Geriau jie tegul eina sekti vaikučiams pasakas.


Ar ne laikas pripažinti klaidas ir kelti bylas tiems patiems prokurorams, kurie 10 metų ėmė atlyginimus, o Seimas dykaduoniams dar jas kėlė? Jie vėl rezga sąmokslo teorijas ir ,,čirškia", kad dar kurs naujus kaltinimus Neringai!! Iš 39 liko beverčiai keturi, už kuriuos juos pačius sodinti kaliuzėn, o ne Neringą. Kas leido jiems smurtu grobti mergaitę? Ar jie turėjo tokią teismo nutartį? Kodėl advokatas G.Černiauskas, besitreniruojantis iš anksto su savo vaiku, tai operacijai ruošėsi? Ar tai jo darbas? Tapo budeliu? Teisėjai net ir to nematė, tvirtindami, kad jis mergaitės nenešė.


Visus iki vieno vyt žąsų ganyt. Tai išgamos pilna to žodžio prasme. Galiausiai įspraustas į kampą teisėjas Cininas patvirtino, kad Neringa nesislapstė! Tai kodėl sėdėjo vos ne du metus įkalinime? Ne gana to, kaip didžiausią nusikaltėlę su apykojomis paleido į laisvę? Ar tai ne patyčios? Tai kas valdo Valstybę? Pedofilai, prokurorai, mafija..?? V. Vasiliauskai, savo laiku laidoje ,,Sąmokslo teorija" išsakei inicialais galimus pedofilus, dabar jau pribrendo laikas, tai tark pavardėmis. Užtenka vynioti vatą į kamuolį ir visokių tų S.A., V.A ir t.t.


Skaitykite daugiau:

https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/landsbergis-venckienes-ir-kitose-garsiose-bylose-uzdetas-kalpokas-apie-ka-galima-kalbeti-o-apie-ka-ne.d?id=82829735&fbclid=IwAR3sHVuJoTIZir8EMklRgEMjFqijhY91PlVWjxhUArHJnYLSwjb9z4uAeGU