STRAIPSNIAI

Alvydas VEBERIS. NEBIJOKITE, ATPILDO DIENA ATEIS!

 

 

,,Jei bijote kalbėti prieš šią neteisybę, tai leiskite nors man laisvai kalbėti šia tema“,- sakė Belgijos parlamentaras LAURENTAS LOUIS.


Baigdamas savo kalbą Parlamente, LAURENTAS LOUIS sakė: ,, Pasaulis pavojingas ne dėl tų, kurie daro piktus darbus, o dėl tų, kurie žinodami apie tai, šių nesustabdo“.


Ar mažesnį susidorojimą ir patyčias, kaip Neringa Venckienė ir jos šalininkai, patyrė Belgijos parlamentaras LAURENTAS LOUIS?

Ar ne tokia pat korumpuota Lietuvos mafija? Gal dėl to R.Požėla vėl paskirtas generaliniu policijos komisaru, kad Garliavos mergaitei panaudotą 240 jėgerių armiją saugoti NERINGĄ VENCKIENĘ? O gal jėgos struktūros pritrūko darbo? Atlyginimus mokėti juk reikia, o visuomenę įtikinti, kad be jų sugrius Valstybė. Dabar galės R.Požėla su S.Skverneliu išrikiuoti armiją apie Kauno areštinės. Neduok Dieve, vėl paspruks bėglė!


Deja, Tiesa visiškai kita. Kad galėtų saugiai apsisaugoti nuo pedofilų gniaužtų, Neringa turėjo išvykti į Ameriką. Tik ne tam, kaip teigia lojalūs mafijos žiniasklaidos ,,skalikai”, bet dėl to,. kad apsaugotų savo ir sūnaus gyvybę. Ji niekur nesislapstė. Tuoj pat Amerikoje prisistatė policijos tarnybai ir Amerikos valdžios paprašė politinio prieglobsčio.

 

Nesislapstydama apsigyveno, dirbo, sūnus mokėsi... Aš, matydamas Lietuvos pūlinių ,,teisingumą”, net prieš du metus, prieš jai išvykstant į Ameriką, patariau, kad prašytų prieglobsčio užsienio valstybėse. Pasirodo Neringa išlaukė iki pat pabaigos, kai visokie žemaitaičiai, masiuliai, lojalūs valdžiai ,,skalikai'… laukė susidorojimo, uoliai tarnaudami šalies mafijai. Kur jie šiandien? Neringa pasirinko ne tą išreklamuotą ,,demokratinę” šalį.

Pasirodo ten irgi demokratijos nėra, o valdžia gyvena darydama politines intrigas bei provokuojant karus ir žudant žmones visame Pasaulyje. Amerikoje, kaip ir visame žemės rutulyje, pedofilai įtakoja valdžią, teisėsaugą, medikus, bažnyčios tranus… O prie Amerikos krantų jiems tarnauja uždara sala su požemiuose įrengtu miestu jų orgijoms.

 

Ten ,,visagaliai"elgėsi atvirai, nesuvokdami, kad žurnalistai šiandieninėmis technologijų priemonėmis pasieks juos ir išviešins įrengtą pragarą žemėje. Ten susirenka patys didieji Pasaulio galingieji, verslo magnatai, prezidentai, karaliai, Holivudo ,,žvaigždės”, net Dievo ,,tarnai”, kurie priedangai ir tikinčiųjų mulkinimui įsivedė celibatą.

Šiame video visiškai analogiškas atvejis Garliavos istorijai. Pedofilai ,,triumfuoja“, bet lenda, kaip ylos iš maišo. Kas svarbiausia pagrindinė jų irštva pas ,,Dievo tarnus" (tiksliau būtų,- šėtono) Vatikane. Ar ne dėl to, užpakalius suraukę, Lietuvos, beveik visi, kunigai tyli?


https://www.youtube.com/watch?v=EiN_YDff6L8