STRAIPSNIAI

Alvydas Veberis . RYTINIS VAIDO LEKSUČIO ŽEMAIČIO PAMOKSLAS
 Alvydas Veberis .     RYTINIS VAIDO LEKSUČIO ŽEMAIČIO PAMOKSLAS

Alvydas Veberis

 

  RYTINIS VAIDO LEKSUČIO ŽEMAIČIO PAMOKSLAS (video nuoroda apačioje)

 

Dalinkitės! Drąsos! Nebijokite!

 

Seniai laukiau tokio Vaido Žemaičio Leksučio  atsivertimo ir supratimo. Pagaliau jis kalba Švento Rašto-Biblijos žodžiais. Politikoje jo įžvalgos tobulėja, aiškina suprantama, paprasta žmonių kalba. Kas liečia tikėjimą, reikia pripažinti, kad iki šiol blaškėsi tarp pagonybės ir krikščionybės-Kristaus pavyzdžio. Išmintį dalija Dievas. Be Jo, jokie populistai pergalės nepasiekė ir nepasieks. Vaidas pagaliau tą suprato. Iki šiol rangėsi, kaip ungurys. Ieškojo populiarumo, kuri kiekvieną garbėtrošką, anksčiau ar vėliau pražudo.

 

 

Blaškytis tarp Dievo sukurtos Kūrinijos gamtos medžių, tradicijų, molekulių, protonų, elektronų, atomų... Referendumui parašų rinkimo, ,,Didžiojo Šeimų maršo" gastrolių, mitingų, piketų...,Karbauskio pagonybės alkų ir stabų (Dievo pasmerktų), maldų Marijai su egzorcistų pagalba,  įvairių mišių..., tik blaškymasis Antikristo pinklėse. Ši Vaido kalba verta dėmesio. Jei jis eis tuo keliu, sėkmė garantuota.

 

Sunkumų bus, bet svarbiausia NEBIJOTI. Kristus į žemę atėjo žinodamas, kad bus prikaltas prie kryžiaus ir praras gyvybę. Net nepabūgo, vedamas myriop.  Liudijo  TIESĄ. Todėl Jis prikeltas ir gyvas. Dabar veikia Šventosios Dvasios pavidalu.  ,,Didžiajam Šeimų maršui", siūliau eiti Kristaus keliu, bet juos viliojo ,,lovys". Jis liko nuošaly ir, Landsbergį koneveikdami, vargu ar jį pasieks.

 

nuotr. Vaidas pasisodinęs manikeną su Landsbergio atvaizdu puikiai suvaidino rolę (puikus artistas)

 

Juk jie, tie patys Antikristo šalininkai. Prakalbai pasikvietė egzorcistą E.Valkauską Tai pražūties ženklas. Mano kviesti krikščioniškų konfesijų vyskupai, nesutiko mitinge kalbėti, kad nebūtų katalikų bažnyčios apmėtyti ,,akmenimis". Vadinasi silpnas jų tikėjimas. Dirba  dėl naudos sau. 

 

Todėl DARBDAVIAMS tenka blaškytis ir mitinguoti, negavus leidimų (ko nereikėtų net prašyti), po privačias valdas. Nepamirškite, kad Romos katalikų bažnyčia, tai Antikristo tvirtovė (Babelė). Visos religinės organizacijos klaidingos. Verslas. Kuo galima ir būtina pasitikėti tik išimtinai ,,Šventu Raštu-Biblija" (Dievo Žodžiu). Šiai dienai tinkamiausias kandidatas į Prezidentus profesorius E.Vaitkus.

 

 

Vienykite jėgas tik apie jį. NUSTOKIT BLAŠKYTIS!

 

https://www.youtube.com/watch?v=7jSzR2sa1Uo