STRAIPSNIAI

2023-02-13. Aaron'ą Russo prisimenant.
 2023-02-13. Aaron'ą Russo prisimenant.

 

Aaron'ą Russo prisimenant. Už atsisakymą bendradarbiauti jis buvo „likviduotas“.

VARDAN TIESOS. Aaron Russo  apie globalizmą, čipavimą, kontrolę, terorizmą ir naująją pasaulio tvarką.

 

 2007-ųjų rugpjūčio 24 dieną keistomis aplinkybėmis buvo nužudytas garsus žurnalistas ir režisierius Aaronas Russo. Jis mirė po to, kai susitikęs su Rockefellerių klano nariu papasakojo visuomenei apie slaptus elito planus.Aaronas Russo buvo pasaulyje žinomas verslininkas, prodiuseris.

 

Jis savo interviu ir filmuose kalba apie tai, kad JAV, kuri visados skelbė pasauliui laisvės principus pavirto į poligoną, kuriame išbandomi visiškai nauji visuomenės valdymo principai be jokių teisių ir laisvių, kuriuos globalinis elitas ketina vėliau taikyti ir likusiame pasaulyje.

A.Russo savo filme "Amerika. Nuo laisvės iki fašizmo" demaskavo Federalinę rezervų sistemą.


Mirtis už atsisakymą bendradarbiauti.
----------------------------------
Oficialiai buvo paskelbta, jog Aaronas Russo mirė nuo tulžies pūslės vėžio, tačiau jo kolegos teigia, jog žymus prodiuseris buvo nužudytas. Jis buvo sistemingai nuodijamas chemikalais, nes ir pats tą pastebėjo. Jis apie keistą ligą žinojo ir viename paskutiniųjų savo intervių Alex'ui Jones'ui yra prisipažinęs, kad jo sveikata pablogėjo ne natūraliai.


Problemos su sveikata atsirado po to, kai 1994 metais, pastačius filmą „Mad as Hell“ su juo panoro susitikti vienas iš Rockefelerių klano atstovų Nick'as Rockefeller'is, vėliau jiedu susidraugavo. Tačiau ta draugystė, kaip vėliau paaiškėjo, nebuvo jam į gerą. „Nick'as - labai protingas žmogus, - būtent taip apie savo klastingą bičiulį atsiliepė Aaronas. - Mes apie daug ką kalbėdavomės: apie Žemės gyventojų skaičiau sumažinimą. Šiai minčiai aš pritariau, tačiau nesutinku, jog kažkas turi teisę spręsti, kam gyventi, o kam ne“.


Likus metams iki 9/11 tragedijos Nick'as Aaronui beveik tiksliai papasakojo kas bus, kad esą Ameriką ir Pasaulį sukrės dideli įvykiai. Jis taip pat kalbėjo apie tai, kad po jų JAV kariuomenė įsiverš į Iraką ir Afganistaną. „Tai bus karas su teroristais be realaus priešo ir šio karo neįmanoma bus laimėti, nes jis vyks visą laiką“, - sakė bankininkas. Pasak jo, pagrindinis šio karo tikslas – nauja pasaulio tvarka.


„Mane norėjo užverbuoti ir siūlė įstoti į organizaciją, kuri vadinasi „Tarptautinių santykių taryba“ („Council on Foreign Relations“ CFR). Tačiau aš atsisakiau. Nežiūrint mano simpatijų Nick'ui, mes buvome skirtingose barikadų pusėse", - teigė Aaronas.
Rockefelleris klausė Aarono: „o kodėl tau taip svarbūs žmonių likimai, o kodėl jie tau turi rūpėti? Juk jie paprasčiausiai yra tarnai....“.


A. Russo jam į tai atsakė: „Kokie jūsų tikrieji tikslai, juk turite savo rankose ir pinigus ir valdžią?“
Rockefelleris patikslino: „Pagrindinis tikslas – kontroliuoti visą visuomenę, padaryti taip, kad bankininkai ir elitas valdytų pasaulį“
Kaip vėliau paaiškėjo, Rockefelleris žurnalistą ir prodiuserį Aaroną Russo norėjo padaryti savo įrankiu ir įtraukti į CFR veiklą. Jis įsteigė visuomeninį judėjimą prieš „Federalinę rezervų sistemą“. Bankininkų elitas Russo vertino kaip realų priešą, nes jo įkurtas judėjimas buvo labai populiarus, o pats Aaronas mokėjo darbus atlikti iki galo. Atsisakęs bendradarbiauti su Rockefelleriais, jis praktiškai pasirašė sau mirties nuosprendį.


Be savo politinės ir visuomeninės veiklos Aaronas prodiusavo tokias grupes kaip „The Who“, „The Grateful Dead“, „Jefferson Airplane“ ir t.t. Jis yra pastatęs tokius filmus, kaip „The Rose“, „Trading Places“, „America: Freedom to Fascism“. Po jo mirties liko veikianti svetainė www.RestoreTheRepublic.com, kurioje galima gauti objektyvias ekonomines žinias apie realią situaciją tiek finansų rinkose, tiek ir didžiojoje politikoje.
„Amerika. Nuo laisvės iki fašizmo“


----------------------------
Aaronas Russo savo filme „Amerika. Nuo laisvės iki fašizmo“ („America: Freedom to Fascism“) pasakoja apie tai, kokį kelią nuėjo jo gimtinė – JAV, kuo ji tapo šiandien, kaip amerikiečiai prarado savo laisves ir žmogaus teises. Filmuose A. Russo taip pat kalba apie tikruosius bankininkų planus.
Pasirodžius šiam filmui, po metų jo jau neliko gyvųjų tarpe.

 

Pokalbyje su Alex Jones (www.infowars.com) Aaronas Russo pasakoja apie savo susitikimą su Nikolasu Rockefeleriu.

Aaronas Russo ne kartą kalbėjo apie tai, kad tam tikros elitinės bankininkų struktūros žinojo iš anksto, kad įvyks 9/11 tragedija (dangoraižių dvynių sunaikinimas). Šis teroro aktas vėliau tapo pretekstu Amerikos piliečių teises, sukelti karą Afganiztane ir Irake.


Alex'o Jones'o interviu su Aaronu Russo: 

 

https://www.facebook.com/watch/?v=701630460614301 (Lietuvių vertimas)

 

 

 aRgl24Hj82-DzKLOBhbU-Lw:1676282114534&source=lnms&tbm=vid&sa=X&ved=2ahUKEwjGouu_nZL9AhUnhP0HHShVB2YQ_AUoAXoECAEQAw&cshid=16762 (rusų kalba)

 

 


[video:http://www.youtube.com/watch?v=YGAaPjqdbgQ]