STRAIPSNIAI

Alvydas Veberis AKLI KURTI PASYVŪS
  Alvydas Veberis    AKLI KURTI PASYVŪS

  Alvydas Veberis

 

AKLI KURTI PASYVŪS

 

Apie tai šiame Vaido (apačoje) video: 

 


Daugelis pažįsta tokį ,,naivuolį, keistuolį", drąsų, turintį stiprų stuburą Vaidą Lekstutį Žemaitį. Jis nėrėsi iš kailio rinkdamas parašus referendumui, rinkdamas informaciją apie vakcinų poveikį žmonėms, paviešindamas korumpuotų politikų melą, jų klastą, demaskuoja išverstaskūrius antisistemininkus, trokštančius prisliūkinti prie ,,lovio", pasakoja apie teismų išsigimimą, sisteminių ,,skalikų'' pagalbą landsberginei ,,šaikai" , galiausiai pereina nuo beraščių senolių pagonybės tradicijų, į Dievą Tiesas ir t.t.

 

Vaidas visomis išgalėmis stengiaisi, bet  kol kas neranda kelio į žmonių širdis, į jų užzombintus protus. Žinant Dievo Sūnaus Kristaus gyvenimą žemėje, visiškai nesistebiu Vaidu ir jo kantrybe. Jis nevertas Kristaus net per nago juodimą. Kristus į žemę atėjo suteikiant mums amžinąjį gyvenimą. Jis ne tik, kaip Vaidas skelbė tiesą, ne pats buvo TIESA, bet darė stebuklus: daugino duoną, vaikščiojo vandens paviršiumi, gydė žmones, prikėlė numirusius, Kanos vestuvėse vandenį pavertė vynuogių sultimis (vynu), žinodamas, kad reikės mirti, sutiko ir atidavė savo gyvybę už bedievius...Jis turėjo dievišką galią.

 

Matant jo daromuus stebuklus,   net jo artimiausi mokiniai jį išdavė, ko pasekoje jo priešai - kunigai nužudė. Ar Vaidas sugeba tokius stebuklus daryti? Ar jis turi Kristaus išvardintų galių? Aišku, kad ne. Tai visiškai nenuostabu, kodėl liaudis jo negirdi, o tie, kurie girdi, jų didžioji mažuma. Vienetai. Todėl ir šiais laikais sąžiningiems, doriems, drąsiems, gailestingiems, mylintiems savo tautą, žmones...,- vyrams, kurie tarnauja TIESAI, GĖRIUI, MEILEI, GAILESTINUMUI,- tas kelias be galo sunkus.

 

Vaido aimanos ir ryžtas pilnai suprantamas. Nepaisant visų sunkumų gyvenimo prasmė yra Kristaus kelias ir Jo mokymas skelbti Gerąją naujieną iki pasaulio pakraščių. Reikia nepamiršti ir demaskuoti, ką išdarinėja Dievo priešininko armija, - velnias vadinamas šėtonu. Jo pilna visur. Vaidas tą daro. Šaunuolis! 


Šiame video Vaidas atskleidžia tiesą, apie paruoštą naują Amerikos statytinį Lietuvai. Ar lietuvaičiai vėl užkibs ant naujos meškerės kabliuko? Šį kartą paruošta plėšrūnė ,,žuvis",- Vėgėlė. Neparsiduokit už čiupa čiups saldainiuką. Negi jums reikia, kaip žydų tautai, 40 metų, kad, dėl išminties stygiaus, visus sunaikintų?

 

https://www.youtube.com/watch?v=o-8jei51Voo