STRAIPSNIAI

ALVYDAS VEBERIS. LANDSBERGIS-DIEVO ar VELNIO RYKŠTĖ?
ALVYDAS VEBERIS. LANDSBERGIS-DIEVO ar VELNIO RYKŠTĖ?

            LANDSBERGIS-DIEVO AR VELNIO RYKŠTĖ?

 

 

 „Nėra nieko uždengta, kas nebus atidengta, ir nieko paslėpta, kas nepasidarys žinoma“ (Mt 10, 24–33)

 

 

 

 

Neskiriantys grūdus nuo pelų iki šiol Vytauto Landsbergio bijo. Dauguma seniai matė ir mato visus jo darbus, kenkiančius Lietuvai, jo žmonėms... Ar tai ne chameleonas, parsidavęs už Judo sidabrinius? Gal ne garbėtroška? Biblijoje-Šventame Rašte parašyta, kad tik Dievo reikia bijoti, Jį šlovinti, garbinti ir lenktis tik Jam. Landsbergis liko dievas?!  Ne veltui vienas milijonierius -,,kvailys" (pilna to žodžio perkeltine prasme) Landsbergio garbei Radviliškio r. Rokainių kaime, net milijoninės vertės, Bažnyčią pastatė! Įsivaizduojat? Ne Dievo garbei, bet Landsbergio!!! Prikabintas, kaip uodega dar  ir tapkinis Adamkus! 

http://www.tiesoskariai.lt/lt/straipsniai-65/lt/alvydas-veberis-garbetroskos-628.html

 

Visa  tauta mato, ką daro patriarchas ir tyli. Sukaustė baimė ir atvirai  ,,šaikos" daromi  nusikaltimai?  Tauta kantri ir laukia   Dievo bausmės. Ją neabejotinai sulauks kiekvienas nedorėlis. Ylos lenda iš maišo. ,,Karalius" Vytautas nuogas. Be karūnos. Trokšdamas šlovės ir garbės, pats ,,prisižaidė", lipdamas per kitų galvas.


Šį šeštadienį, po A.Orlausko šio video, vargu ar A.Celofanas Molėtų rajone Bebrusų stovykloje, konservatorių uždarame šėlsmo sąskrydyje, pamatys tautos vadą ir galės pakviest kartu kepti kiaušinienės!? Žydai visais laikais buvo ir yra atsargūs, klastingi kaip žalčiai,  bet išminties pritrūksta. ,,Nusvilo" nagus nužudydami Kristų, ,,nusvils" ir visose kitose situacijose, darydami kenkėjiškus darbus. Panoro būti dievais?  Žydų kraujas daugiau nei 2000 metų Pažadėtoje žemėje nesiliauja tekėjęs. Šachmatistams ateina ,,matas".

 

 

Jėzus kalbėjo apaštalams:

 

Nebijokite, nebijokite, nebijokite…

 

Stebiuosi kitų drąsa, ypač kankinių, kurie turėjo ryžto išstovėti  tiesoje ir rinkosi mirtį, ne išdavystę. Šie pavyzdžiai įkvepia ir suteikia drąsos. Vis, atrodo, ieškau to, kas eitų pirma manęs, kas suteiktų pavyzdį, padrąsintų į ką galima atsiremti ir kuo galima pasitikėti tada, kai aplink tarsi nieko nėra. Jėzus eina pirma mūsų ir rodo pavyzdį, bet baimė dažnai aptemdo akis ir protą. Baimėje nematai nieko aplink tik tai, kas gąsdina, tai, kas atrodo nepamatuojamai baisu, tai, kas mane gerokai viršija.

 

Velnio taktika yra įvaryti mums baimės, kad nedrįstume nieko daryti, kad būtume baimės suparalyžiuoti ir neveiksnūs. Juk žmogų paprasta valdyti kai jis bijo. Kada jis bijo – kitų žmonių nuomonės, kalėjimų, trėmimų, bijo pasipriešinti ir t.t. Mūsų tautoje yra tokių liudytojų, kurie dėl tiesos ėjo ir į kalėjimus, ir į lagerius. Iš jų mes šiandien turme mokytis drąsos. Drąsa suteikia laisvę ir teikia ateitį. Be jos laisvė yra tik vergystė, o ateitis atiduota į kitų rankas. Tik laisvas ir drąsus žmogus gali kurti ateitį.

 

Jėzaus pasakyme „nebijokite“ slypi drąsinimas prisminti, kad Dievas yra daugiau už mūsų baimes, kad Dievas yra didesnis už tą blogį kuris mums sukelia baimę. Ragina tikėti, kad ne blogis deda paskutinį tašką, bet Dievas, kuris yra visko Viešpats.


https://www.youtube.com/watch?v=c9oU3hZ2UKo