STRAIPSNIAI

Alvydas Veberis. SOVIETINIAI KGB METODAI
Alvydas Veberis.    SOVIETINIAI KGB METODAI

Alvydas Veberis

 

SOVIETINIAI KGB METODAI TEBEGALIOJA:  SU TIESOS IEŠKOTOJAIS SUSIDOROJAMA PSICHIATRŲ PAGALBA

 

Pagal Telšių apylinkės teismo teisėjos Vitalijos Liauzginienės    2020.m rugpjūčio mėn., 17 d. nutartį šiandien Šiaulių policijos komisariatas prievartiniu būdu turėjo  pristatyti Panevėžio teismo  psichiatrijos skyriaus ekspertams Ramutę Vaitekūnienę gyvenančią Pakruojo rajone.  Mat ši neapsikentusi teisinės sistemos patyčių, prievartos, jai padarytų skriaudų, turtinių ir neturtinių nuostolių,  neva tai įžeidė Šiaulių apylinkės teismo Šiaulių rūmų teisėją Daną Lisą.

 

nuotr. Ramutė  Vatekūnienė pavargo. Sako tas pats, kas kovoti su vėjo malūnais. Atėjo laikai, kai teisingumą reikia pirkti.

 

Kaip taisyklė už pasakytą tiesą teisėjai labai įsižeidžia, nors ką jie su Tiesos ieškotojais  daro, tai trijų kartuvių prie Seimo rūmų mitinguotojams  nepakaktų. Europarlamentaras Viktoras Uspaschik juokavo, kad reikėtų daugiau. Matėme tokių įsižeidusių skaidrumą, kai su   STT ir Prokuratūros pagalba,   tokie teisėjai atsiduria  įkalinimo įstaigose. Aišku ne visi, bet gerai papurčius,  jų eilė būtų gana didelė. Šiaulių policijos darbuotojai šiandien gavo atsikvėpti ir kelionė neįvyko, mat susirgo Panevėžio psichologė Eglė Zubienė.

 

Kad Lietuvos teisėsauga ir kitos išlaikytinių įstaigos  korumpuotos,  tai  jau nieko nebestebina. O kai  rankų nenuleidžia piliečiai ir ieško Tiesos, tai teisingumo vykdytojai slėpdami savo nusikaltimus su tokiais piliečiais susidoroja  fiziškai juos sunaikindami arba siunčia į psichiatrijos ligonines, kad  tokį Tiesos ieškotoją prievartinių vaistų pagalba, padarytų ,,daržove“ arba kad iš ten,  išeitų priekin kojomis.

 

Toks likimas ištinka ne vieną. Nesenas įvykis, kai policijos veteranė Skaista Rakauskienė dešimtmetį kovojo su narkotikų platintojais. Apie tai informavo savo kolegas, bet nežinojo, kad tai jų verslas (Išaiškinta tik maža dalis Šiaulių AVPK ONTT komisarų nusikaltimų, platinant narkotikus). Tuomet ji  prievarta buvo patalpinta į Rokiškio psichiatrijos ligoninę.  Ten sveiką moterį  pralaikė daugiau nei metus. Nesugniuždė. Prievartinių vaistų išvengė, tačiau  suleidus vieną ampulę staiga vakare buvo paleista į ,,laisvę‘‘. Tiesiog išstumta į gatvę svetimame mieste, žiemą, kad ligoninėje nemirtų ir nusikaltėliai išvengtų atsakomybės. Prisišaukusi artimųjų pagalbos spėjo grįžti į namus. Tos ampulės  užteko. Po savaitės mirė.

 

Panevėžio verslininkė Jūratė Kiaunienė sukonfliktavo su tuometiniu komisaru Vytautu Grigaravičiumi. ,,Mentai“ greit pasirūpino ją uždaryti į Rokiškio ,,psichuškę“. Tos įstaigos vadovas tiesiai šviesiai pasakė ar ji žino, kad atvežta tik dėl to, kad išeitų iš tos įstaigos ,,daržove“ (pažeista psichika, be atminties).  Išsisuko (pagal jos pačios pasakojimą) iš padėties duodama nemažą pinigų sumą.  Tačiau bėdos nesibaigė.  Toliau buvo persekiojama, rezgamos bylos. Galiausiai buvo priversta pabėgti į užsienį.  Šiuo metu ten ir gyvena.

 

Analogiška situacija su Garliavos įvykių heroje buvusia Kauno apygardos teisėja, parlamentare Neringa Venckiene. Ji gynė brolio mergaitę nuo pedofilų išnaudojimo. Nužudė ne tik mergaitės tėtį bei dešimtis liudininkų, bet net dešimtmetį persekioja ir baudžia, įkalina niekuo dėtus tų įvykių dalyvius. Norėdama apsaugoti savo ir sūnaus gyvybę jai teko palikti Tėviškę ir išvykti  į Ameriką. Nusikaltėliai nerimo.  Po penkių metų deportavo į Lietuvą. Reikia manyti, kad mafijos  tikslas buvo ją sunaikinti, bet įvykiai per daug buvo žinomi visame pasaulyje.  Išliko gyva.

 

Nepaisant to, vis tiek beveik dvejus  metus buvo įkalinta, o Panevėžio apygardos teismas (kolegija susidedanti iš posėdžiams pirmininkaujančio teisėjo V.Meidaus, teisėjos  Jolantos Raščiuvienės bei Valdo Ciesiūno)  tarnaujantis mafijai, nuteisė  Tiesos ieškotoją įkalinimu, kad pateisintų ,,teisinės“ sistemos padarytus nusikaltimus.  Galėčiau vardinti daugybę atvejų, kaip vyksta susidorojimas su nepaklusniaisiais, ieškančiais Tiesos. Išlikę visi sovietinės valstybės KGB metodai. Skirtumas tik tame, kad anksčiau susidorojimui veždavo į Kaliningrado srities Sovetsko (Tilžės) miestą, o dabar Utenos,  po to  Rokiškio ,,psichuškę“.

 

Dešimtmetį su nusikaltėlių armija bekovojanti Ramutė Vaitekūnienė, lydima dukros Ramunės  šaukiasi pagalbos.  Išsekintą, paliegusią, sugniūždytą, veiksnią, aukštąjį išsilavinimą turinčią garbaus amžiaus  moterį su policijos palyda,  pagal Telšių apylinkės teismo teisėjos Vitalijos Liauzginienės nutartį,  siunčia pas  Panevėžio psichiatrus. Iš ten gali atsidurti Rokiškyje. Išlaikytinių mafijinė sistema nepaiso jokių kliūčių.  Jie nebaudžiami, jiems LR įstatymai nei Konstitucija, Tarptautinių organizacijų nurodymai ar teisė negalioja. Daro ką tik nori. Ne veltui tauta sukilusi, vyksta mitingai, pasiektas visais klausimais dugnas.

nuotr. išsekintą teismų ir nusikaltėlių,  motiną Ramutę Vaitekūnienę lydi dukra Ramunė

 

Apie Ramutės Vaitekūnienės problemas  ne kartą rašė ir teismo posėdžiuose dalyvavo leidinio vyr. redaktorius A.Drižius:


,,Šiaulių prokuratūra ir teismai grimzta vis giliau

Aurimas Drižius

Radviliškio teisme, kuriame nagrinėjama ūkininkės Ramutės Vaitekūnienės baudžiamoji byla dėl tariamo kito ūkininko Rimanto Pašakinsko šmeižto, teisėja Daiva Šabanskienė nutarė apklausti du liudininkus – mane ir buvusį Pakruojo ūkininkų kredito unijos (PŪKU) vadovą Aurelijų Atkočiūną.

Kaip žinia, ūkininkė R.Vaitekūnienė teigia, kad jos vardu, suklastojus paskolų dokumentus, buvo išduota nemažai PŪKU paskolų. Vėliau unija prisiteisė tariamas skolas ir paliko kažkada didžiausią ūkininkų Vaitekūnų šeimą be didesnės šeimos nuosavybės dalies. Nuo tokių naujienų, gavęs infarktą, mirė ir ūkininkės vyras.

 

Nors moteris teigia, kad jokių teismo priteistų kreditų ji nėra paėmusi, o sukčiai, suklastoję jos ir jos šeimos narių parašus, tiesiog patys išvogė pinigus iš kredito unijos, o paskui dar ir nusavino jos turtą, Šaulių prokuratūra ir teismas visą laiką stojo PŪKU vadovo R.Pašakinsko pusėn. Pats R.Pašakinskas sako, kad tai šmeižtas ir duoda „šmeižikę“ teisman.

Sužinojusi, kad kažkas suklastojo jos parašą ir jos vardu paėmė paskolas iš PŪKU, moteris kreipėsi į Šiaulių prokuratūrą. Pastaroji perdavė tyrimą Šiaulių FNTT – pastaroji benes (https://laisvaslaikrastis.lt/siauliu-prokuratura-ir-teismai-grimzta-vis-giliau/)

 

Negana to, kad dėl patirtų materialinių nuostolių, sugadintos sveikatos ir streso, ištikus infarktui  mirė Ramutės Vaitiekūnienės  vyras, sužlugdytas  verslas, ji niekaip neranda tiesos policijoje, prokuratūroje, teismuose. Moteris niekada psichikos nusiskundimų neturėjo, nesigydė.  Teismų spaudžiama dėl šventos ramybės atliko sveikatos patikrinimą ne tik pas savo ir kitų rajonų psichiatrus, šeimos gydytojus, bet nuvyko  ir  į    Baltijos-Amerikos kliniką pas psichiatrą Algirdą Dambravą. 

 

Jo išduotoje pažymoje aiškiai pabrėžta, kad moteris orientuota, elgiasi ramiai, adekvačiai, nuotaika lygi, be suicidinių sutrikimų, be psichozės simptomų. Mąstymas nuoseklus. Jokios psichopatologijos nėra, jokių psichikos sutrikimų moteris neturi, jai leista vairuoti automobilį.  Mūsų šalies ,,mafukai“, talkindami sistemos ir bankų nusikaltėliams (šiuo atveju Pakruojo unijos ir kitiems nusikaltėliams), siunčia ją papildomai pas Panevėžio psichiatrus-ekspertus.  Kas gali paneigti, kad iš jų nebus išvežta į Rokiškį,  o ten pavirs daržove arba ištiks netikėta mirtis?

 

Analogiškas atvejis įvyko su Panevėžio verslininku Erlandu Simaičiu, kai jis susidūręs su banko nusikaltėliais tik per plauką neprarado gyvybės. Atėmė ir sužlugdė jo verslą, priteisė milijonines sumas, ne kartą buvo įkalintas. Turto banko Panevėžio filialo nusikaltėliai (vadovas K.Antanynas, jo pavaduotojas Ž.Buinevičius ), kaip ir Pakruojo ūkininkų kredito unijos (PŪKU) vadovas E.Atkočiūnas su savo bičiuliu R.Pašakinsku ir visi kiti nusikaltėliai, klastoję dokumentus, parašus išvengė atsakomybės dėl bylų vilkinimo. Suėjus senaties terminui bylos nutrauktos.

 

Panevėžio apygardos teisme posėdžio metu keistai atrodė teisėjas E.Gladutis, kuris turėjo  vadovauti posėdžiui, bet atrodė, kad jo funkcijas atlieka įtariamieji bankininkai, kurie  tuo pačiu  metu salėje vienas kitam talkino, tarėsi  ir davė  parodymus. E.Gladutį tai tenkino. Reikia manyti ne už gražias akis. K.Antanynas iš sužlugdyto Turto banko išnešė sveiką ,,kudašių“ ir toliau tebevarto  pinigus Panevėžio kredito unijoje.  Socialdemokratas A.Atkočiūnas, mėgstantis taurelę ir išsisukęs iš padarytų nusikaltimų be darbo irgi neliko. Iš vadovo pareigų atleistas, bet buvo pervestas  tos pačios unijos administracijos vadovo pavaduotoju.

 

Liaudies patarlė neklysta: ,,Pinigai tyli, pinigai kalba“. Todėl, anot teisininko K.Čilinsko žodžių, Lietuvoje viskas perkama ir parduodama, netgi sąžinė. Įstatymai, Konstitucija, netgi priesaika sakyti Tiesą, remiantis Dievo Žodžiu, nebegalioja. Pasaulis užvaldytas piktojo.